Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_vote_lcap17%sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_vote_lcap29%sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_vote_lcap31%sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_vote_lcap23%sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_vote_lcapsipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_voting_barsipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_vote_rcap 
hot_spicy
sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_vote_lcapsipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_voting_barsipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_vote_rcap 
Darkangel
sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_vote_lcapsipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_voting_barsipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_vote_rcap 
angel boy
sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_vote_lcapsipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_voting_barsipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_vote_lcapsipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_voting_barsipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_vote_rcap 
Child In Time
sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_vote_lcapsipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_voting_barsipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_vote_rcap 
Blue Paradise
sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_vote_lcapsipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_voting_barsipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_vote_lcapsipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_voting_barsipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_vote_rcap 
rapper_girl
sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_vote_lcapsipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_voting_barsipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_vote_rcap 
Mars
sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_vote_lcapsipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_voting_barsipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji?

Shko poshtė 

sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji?
sociologji
sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_vote_lcap50%sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_vote_rcap
 50% [ 4 ]
teknologji
sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_vote_lcap50%sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? I_vote_rcap
 50% [ 4 ]
Totali i votave : 8
 

AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 29
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Empty
MesazhTitulli: sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji?   sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Icon_minitime1Mon Sep 15, 2008 5:47 pm

tekno se kemi mesusen gallat nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Empty
MesazhTitulli: Re: sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji?   sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Icon_minitime1Mon Sep 15, 2008 7:12 pm

te dyja , qe te mos ti ket shoqerori nese fuksionon kshu lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorsipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Empty
MesazhTitulli: Re: sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji?   sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Icon_minitime1Mon Sep 15, 2008 7:22 pm

mendimi im teknologji se eshte presori tr.. fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Empty
MesazhTitulli: Re: sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji?   sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 3:35 am

me mir sociologji them un
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Empty
MesazhTitulli: Re: sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji?   sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 10:48 pm

vetem teknologji jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sara
Adoleshent
Adoleshent
Sara

Female
Numri i postimeve : 18
Mosha : 28
Vendndodhja : ..ku t'du!!! ♥
Piket : 0
Data e regjistrimit : 13/12/2008

sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Empty
MesazhTitulli: Re: sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji?   sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 1:20 am

sociologjia mplq me sh si lende!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Empty
MesazhTitulli: Re: sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji?   sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 1:41 am

ku ka si sociologjia...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 30
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Empty
MesazhTitulli: Re: sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji?   sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 2:19 am

sa dreqin thoni mer aman, a lexoni mir ju e
PROFILI NATYROR = PROFILI SHKENCOR
ca dreqin do sociologjia ne profil shkencor, kjo esht teme idiote komplet

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Empty
MesazhTitulli: Re: sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji?   sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 3:12 pm

po te isha ne shoqeror do doja teknologji se presorin e kemi gallateeeeeeeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Empty
MesazhTitulli: Re: sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji?   sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Icon_minitime1Tue Mar 31, 2009 9:54 pm

teknologjiiiiiiiiiiiii pa diskutim.... cheers
ku ka si prof.jon,apo jo mel? :D

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Empty
MesazhTitulli: Re: sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji?   sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Icon_minitime1Tue Mar 31, 2009 9:57 pm

nuk besoj se ka sociologji ne natyror...se di mir ndoshta dhe gaboj..se skam ber fare te tilla lend ne gjimnaz une..se i kam ber ter gjitha ekonomike..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Empty
MesazhTitulli: Re: sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji?   sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Icon_minitime1Tue Mar 31, 2009 9:59 pm

angel boy shkruajti:
nuk besoj se ka sociologji ne natyror...se di mir ndoshta dhe gaboj..se skam ber fare te tilla lend ne gjimnaz une..se i kam ber ter gjitha ekonomike..

nuk ka nfakt,por nqs do kishte.......

jneser kam teknologji,po vras mendjen ca stacioni te shikoj ne tv. Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Empty
MesazhTitulli: Re: sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji?   sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Icon_minitime1Tue Mar 31, 2009 10:03 pm

ok po te kishte mendoj se do zgjidhja sociologjine se ka te bej me njerezit me shoqerine..ne fakt teknologji skam ber asnjeher por me kan then qe nuk eshte shum e kendshme :roll:si lende
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Empty
MesazhTitulli: Re: sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji?   sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Icon_minitime1Tue Mar 31, 2009 10:09 pm

angel boy shkruajti:
ok po te kishte mendoj se do zgjidhja sociologjine se ka te bej me njerezit me shoqerine..ne fakt teknologji skam ber asnjeher por me kan then qe nuk eshte shum e kendshme :roll:si lende

me presorin ton esht dhe pak si teper e kendeshme (kur esht me humor kuptohet)

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Empty
MesazhTitulli: Re: sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji?   sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: