Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Favorite quote??? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Favorite quote??? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Favorite quote??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Favorite quote??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Favorite quote??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Favorite quote??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Favorite quote??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Favorite quote??? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Favorite quote??? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Favorite quote??? - Faqe 2 I_vote_lcap17%Favorite quote??? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Favorite quote??? - Faqe 2 I_vote_lcap29%Favorite quote??? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Favorite quote??? - Faqe 2 I_vote_lcap31%Favorite quote??? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Favorite quote??? - Faqe 2 I_vote_lcap23%Favorite quote??? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Favorite quote??? - Faqe 2 I_vote_lcapFavorite quote??? - Faqe 2 I_voting_barFavorite quote??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Favorite quote??? - Faqe 2 I_vote_lcapFavorite quote??? - Faqe 2 I_voting_barFavorite quote??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Favorite quote??? - Faqe 2 I_vote_lcapFavorite quote??? - Faqe 2 I_voting_barFavorite quote??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Favorite quote??? - Faqe 2 I_vote_lcapFavorite quote??? - Faqe 2 I_voting_barFavorite quote??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Favorite quote??? - Faqe 2 I_vote_lcapFavorite quote??? - Faqe 2 I_voting_barFavorite quote??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Favorite quote??? - Faqe 2 I_vote_lcapFavorite quote??? - Faqe 2 I_voting_barFavorite quote??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Favorite quote??? - Faqe 2 I_vote_lcapFavorite quote??? - Faqe 2 I_voting_barFavorite quote??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Favorite quote??? - Faqe 2 I_vote_lcapFavorite quote??? - Faqe 2 I_voting_barFavorite quote??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Favorite quote??? - Faqe 2 I_vote_lcapFavorite quote??? - Faqe 2 I_voting_barFavorite quote??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Favorite quote??? - Faqe 2 I_vote_lcapFavorite quote??? - Faqe 2 I_voting_barFavorite quote??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Favorite quote???

Shko poshtė 
+14
DarkVampire666
Lacuna_Coil
hot_spicy
saturno
THE HACKER
AURORA BOREALIS
Child In Time
Stratovarius
RioT
Shpirti-pist
Darkangel
rapper_girl
fefe_
wooow
18 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Favorite quote??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Favorite quote???   Favorite quote??? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 5:35 pm

I dont give a fuck :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Favorite quote??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Favorite quote???   Favorite quote??? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 19, 2009 4:04 am

Give Peace A Chance

Friends Never Say Goodbye

Live And Let Die

Perse nuk na lejojn te dashurojm x vjec kur mund te vdesim ne cdo moshe..

I want the Freedom to try everything

Nese per te jetuar duhet te perulesh, ateher cohu dhe vdis

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Favorite quote??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Favorite quote???   Favorite quote??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Apr 19, 2009 9:56 pm

+ kjo te firma ime : SA ME LARTE QE TE NGRIHEM AQ ME E VOGEL DUKEM NE SYTE E ATYRE QE NUK DIJNE TE FLUTUROJNE!!!!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Favorite quote??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Favorite quote???   Favorite quote??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Apr 19, 2009 10:50 pm

kte shprehjen tende arli e dija ndryshe
qe e ka then nicja apo jo ?
apo kshu eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Favorite quote??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Favorite quote???   Favorite quote??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Apr 19, 2009 10:59 pm

po, vetem se origjinalja esht ne veten dyt lol
sa me lart te ngrihesh aq me i vogel dukesh ne syte e atyre qe nuk dijne te fluturojn

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Favorite quote??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Favorite quote???   Favorite quote??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Apr 19, 2009 11:56 pm

Child In Time shkruajti:
Give Peace A Chance

[color:a192=red]Friends Never Say Goodbye

Live And Let Die

Perse nuk na lejojn te dashurojm x vjec kur mund te vdesim ne cdo moshe..

I want the Freedom to try everything

Nese per te jetuar duhet te perulesh, ateher cohu dhe vdis


friends never.......ahh sa kenge e bukur esht,sa her qe e degjoj live nga E.J. se si mvjen

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Favorite quote??? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorFavorite quote??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Favorite quote???   Favorite quote??? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Apr 20, 2009 3:49 pm

Best friends are forever...boyfriends are notMgjth si besoj shum po me plq jasht mase
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Favorite quote??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Favorite quote???   Favorite quote??? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 03, 2009 9:02 pm

noone dies virgin
life fucks us all
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DarkVampire666
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
DarkVampire666

Female
Numri i postimeve : 124
Mosha : 29
Vendndodhja : home
Piket : 140
Data e regjistrimit : 04/08/2009

Favorite quote??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Favorite quote???   Favorite quote??? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 2:48 pm

sogniare ci fa vivere, la realta ci fa crescere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Favorite quote??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Favorite quote???   Favorite quote??? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 11, 2009 8:52 am

S.A.M shkruajti:
Best friends are forever...boyfriends are notMgjth si besoj shum po me plq jasht mase


yup edhe mu mpelqen shuum :D


SHE'S MY BEST FRIEND, BREAK HER HEART AND ILL BREAK YOUR FACE :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Favorite quote??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Favorite quote???   Favorite quote??? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 04, 2010 8:44 am

RAP IS WHAT WE DO, HIP HOP IS HOW WE LIVE :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 26
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Favorite quote??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Favorite quote???   Favorite quote??? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 04, 2010 6:31 pm

Work like you don’t need money, love like you’ve never been hurt, and dance like no one’s watching


You can do anything, but not everything.


If the lessons of history teach us anything it is that nobody learns the lessons that history teaches us
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Favorite quote??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Favorite quote???   Favorite quote??? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Feb 08, 2010 1:50 pm

love is a concept not an actual reality

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Green K
Adoleshent
Adoleshent
Green K

Female
Numri i postimeve : 34
Mosha : 27
Vendndodhja : Durres
Hobi : Rock music...kitara elektrike dhe drumssss! edhe pse nk di te luaj mundohem t'i mbush mendjen babit te me coje ne kurs..hahah! ;)
Koha e lire : Music,music,music,etc....hahahh
Piket : 69
Data e regjistrimit : 15/11/2009

Favorite quote??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Favorite quote???   Favorite quote??? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Feb 08, 2010 6:08 pm

The day you get old is the day you stop looking for new experiences - Billie Joe Armstrong Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ida94
Adoleshent
Adoleshent
ida94

Female
Numri i postimeve : 38
Mosha : 26
Vendndodhja : tirane
Hobi : pc
Koha e lire : duke lexuar dhe fb e msn
Piket : 100
Data e regjistrimit : 02/01/2010

Favorite quote??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Favorite quote???   Favorite quote??? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Feb 08, 2010 10:35 pm

te gabosh eshte njerezore,te falesh eshte hyjnore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Favorite quote??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Favorite quote???   Favorite quote??? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Favorite quote???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: