Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_vote_lcap17%piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_vote_lcap29%piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_vote_lcap31%piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_vote_lcap23%piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_vote_lcappiazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_voting_barpiazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_vote_lcappiazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_voting_barpiazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_vote_lcappiazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_voting_barpiazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_vote_lcappiazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_voting_barpiazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_vote_lcappiazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_voting_barpiazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_vote_lcappiazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_voting_barpiazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_vote_lcappiazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_voting_barpiazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_vote_lcappiazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_voting_barpiazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_vote_lcappiazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_voting_barpiazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_vote_lcappiazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_voting_barpiazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria dashuri Njerez
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 piazza vs rock caffe vs divino vs capricio?

Shko poshtė 
+16
Child Of Darkness
cun nga kombinati
hot_spicy
Child In Time
Iron Snake
barbi brune
angel boy
Lacuna_Coil
Darkangel
the doctor 2000
Soldier Of Fortune
fefe_
Mars
dead angel
rapper_girl
don corleone
20 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2

kush eshte me i mire dhe ka me shume femra?
piazza
piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_vote_lcap7%piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_vote_rcap
 7% [ 2 ]
rock caffe
piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_vote_lcap46%piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_vote_rcap
 46% [ 13 ]
divino
piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_vote_lcap25%piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_vote_rcap
 25% [ 7 ]
capricio
piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_vote_lcap21%piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 I_vote_rcap
 21% [ 6 ]
Totali i votave : 28
 

AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: piazza vs rock caffe vs divino vs capricio?   piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 6:21 pm

ahahahah
un vetem rock caffen njof, megjithse edhe po ti njifja ato te tjerat prap rockun do votoja
aty behen edhe shfaqja live, ku ka me mir :rock band:

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: piazza vs rock caffe vs divino vs capricio?   piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 7:00 pm

Iron Snake shkruajti:
Une nuk e kuptoj se si mund te behet nje sondazh i tille...Per mua kjo eshte nje pyetje retorike pergjigja e se ciles eshte vetem SERMIONE Rock Caffč!
:rock band: :rock on:

hahahhaaa Razz TAMAM...

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: piazza vs rock caffe vs divino vs capricio?   piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 02, 2009 6:04 pm

TE RROKU RRI REHAT OHOHO JE NQEF.KURSE TE DIVINO KA VETEM KATUNARE.... Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: piazza vs rock caffe vs divino vs capricio?   piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 02, 2009 6:05 pm

Iron Snake shkruajti:
Une nuk e kuptoj se si mund te behet nje sondazh i tille...Per mua kjo eshte nje pyetje retorike pergjigja e se ciles eshte vetem SERMIONE Rock Caffč!
:rock band: :rock on:

cheers cheers nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
cun nga kombinati
Adoleshent
Adoleshent
cun nga kombinati


Male
Numri i postimeve : 86
Mosha : 29
Vendndodhja : ATLANTA CITY
Hobi : TRAFIKIM ARMESH DHE LENDESH NARKOTIKE
Koha e lire : TE SHES RROBA KE TREGU ROMEVE
Piket : 0
Data e regjistrimit : 02/12/2008

piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: piazza vs rock caffe vs divino vs capricio?   piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 02, 2009 6:11 pm

DIVINO DHE KAPRICON I KAM BA SI SHPIN TIME lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: piazza vs rock caffe vs divino vs capricio?   piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 02, 2009 6:24 pm

Child In Time shkruajti:
ahahahah
un vetem rock caffen njof, megjithse edhe po ti njifja ato te tjerat prap rockun do votoja
aty behen edhe shfaqja live, ku ka me mir :rock band:

jo jo njef edhe divinon,kemi ik bashke edhe me angel wolf (qe me mire mos kishim ik me ate)
per mua rock caffe por edhe divino se ia kalova sh mireee naten e vitit te ri :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Hyqmeti '97
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 60
Mosha : 33
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/12/2008

piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: piazza vs rock caffe vs divino vs capricio?   piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 02, 2009 6:54 pm

Pse paska rock caffe nelbasan?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: piazza vs rock caffe vs divino vs capricio?   piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 10:05 pm

divino mbas shkolle
rock cafe mbasdite ose ne dark
te kto 2 te tjerat kam qe ne ver qe nuk iki
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: piazza vs rock caffe vs divino vs capricio?   piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jan 14, 2009 6:10 pm

menoj se kjo tema eshte hapur pak si kot sepse te gjithe e dime se fituesi i sondazhit do dali rock caffe..... nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 33
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: piazza vs rock caffe vs divino vs capricio?   piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jan 14, 2009 6:19 pm

ke kaprico shkoj shpesh me ato te klases.kto kohet e fundit ka fillute pelq edhe kameleoni... :D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: piazza vs rock caffe vs divino vs capricio?   piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jan 14, 2009 6:33 pm

paska fitu rocku :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
maria gracia


Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 29
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: piazza vs rock caffe vs divino vs capricio?   piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jan 14, 2009 6:43 pm

te divino me shume. pasi te rock nuk shkoj shpesh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: piazza vs rock caffe vs divino vs capricio?   piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 10:29 pm

3bla shkruajti:
ke kaprico shkoj shpesh me ato te klases.kto kohet e fundit ka fillute pelq edhe kameleoni... :D:D

edhe mu,ketu kam fillu te iki me shpesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: piazza vs rock caffe vs divino vs capricio?   piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 10:46 pm

maria gracia shkruajti:
te divino me shume. pasi te rock nuk shkoj shpesh.

po ca te shkosh ti mi?
dhe kur shkoj une me hotin,shkojm per hall,ju marrim dhe ju me vete.haahahahaa lol!

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: piazza vs rock caffe vs divino vs capricio?   piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 10:56 pm

une si njoh fare keto lokaletktu lart..keshtu qe nuk jap dot mendim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: piazza vs rock caffe vs divino vs capricio?   piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jul 24, 2009 4:01 pm

divino capricio i frekuentoj me shpesh....

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: piazza vs rock caffe vs divino vs capricio?   piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jul 24, 2009 4:39 pm

tani ne vere caprico, mgjth eshte cik si vl , se duhet ti flasesh gjysmes se tavolinave para se te ulesh
dmth te gjith atje ikin , vk fare lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: piazza vs rock caffe vs divino vs capricio?   piazza vs rock caffe vs divino vs capricio? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
piazza vs rock caffe vs divino vs capricio?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: