Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
leni amanetet :P Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
leni amanetet :P Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
leni amanetet :P Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
leni amanetet :P Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
leni amanetet :P Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
leni amanetet :P Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
leni amanetet :P Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
leni amanetet :P Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
leni amanetet :P Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
leni amanetet :P I_vote_lcap17%leni amanetet :P I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
leni amanetet :P I_vote_lcap29%leni amanetet :P I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
leni amanetet :P I_vote_lcap31%leni amanetet :P I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
leni amanetet :P I_vote_lcap23%leni amanetet :P I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
leni amanetet :P I_vote_lcapleni amanetet :P I_voting_barleni amanetet :P I_vote_rcap 
hot_spicy
leni amanetet :P I_vote_lcapleni amanetet :P I_voting_barleni amanetet :P I_vote_rcap 
Darkangel
leni amanetet :P I_vote_lcapleni amanetet :P I_voting_barleni amanetet :P I_vote_rcap 
angel boy
leni amanetet :P I_vote_lcapleni amanetet :P I_voting_barleni amanetet :P I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
leni amanetet :P I_vote_lcapleni amanetet :P I_voting_barleni amanetet :P I_vote_rcap 
Child In Time
leni amanetet :P I_vote_lcapleni amanetet :P I_voting_barleni amanetet :P I_vote_rcap 
Blue Paradise
leni amanetet :P I_vote_lcapleni amanetet :P I_voting_barleni amanetet :P I_vote_rcap 
Child Of Darkness
leni amanetet :P I_vote_lcapleni amanetet :P I_voting_barleni amanetet :P I_vote_rcap 
rapper_girl
leni amanetet :P I_vote_lcapleni amanetet :P I_voting_barleni amanetet :P I_vote_rcap 
Mars
leni amanetet :P I_vote_lcapleni amanetet :P I_voting_barleni amanetet :P I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 leni amanetet :P

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

leni amanetet :P Empty
MesazhTitulli: leni amanetet :P   leni amanetet :P Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 11:39 am

Une pash nje enderr, sikur vdiqa edhe sikur gjithe njerezit filluan te permendin gjerat qe kam bere une keq. Per kete arsye hapa kete teme, dua ti kerkoj falje dhe te falenderoj disa persona. Te njejten gje beni edhe ju. Sikur e nesermja te mos vije per ju, tregoni se sa shume i/e doni, jam e sigurt qe do beni dike te ndihet mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

leni amanetet :P Empty
MesazhTitulli: Re: leni amanetet :P   leni amanetet :P Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 11:46 am

Pse nuk ke permend emra? Kush jane kta qe i do dhe do ti kerkosh falje, sepse vertete do i beje te ndjehen mire. Une do i le ca amanete, po tani sa do dilja. Kur te hyj ne mbremeje do i shkruaj.

_________________
leni amanetet :P Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

leni amanetet :P Empty
MesazhTitulli: Re: leni amanetet :P   leni amanetet :P Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 11:54 am

tani do filloj,,nuk e di nga do filloj por mos ti ngeli hatri njeriut nese e kam vendosur radhen gabim
e para,,child in time: te kerkoj falje nese te kam zhgenjyer,,sinqerisht nuk kam dashur ta bej kete gje, ti e di qe te dua shume dhe nuk kam dashur kurre te bej ndonjegje qe te mund te lendoj ty, Gjithashtu te falenderoj per gjithshka qe ke bere per mua, qe me ke mbeshtetur megjithese disa here ndoshta nuk e ke ndjere tamam qe duhej bere, me ke ndjenjur afer kur kisha shume probleme me familjen dhe te jam me te vertet shume mirnjohese!i love you girl!

total overdose: te kerkoj falje nese te kam bere merak apo te kam bezdisur, apo te kam merzitur, i didnt mean to do that to you, je shoku im me i mire dhe nuk kam dashur kurre te bej te ndihem me superiore ndaj teje apo dicka te njejte me kete, flm qe me mbeshtetur dhe gjithe kenget qe me ke dhene :D

per kukllen 2: e din vete ajo kush eshte,,flm per mbeshtetjen dhe per ndihmen qe me ke dhen gjithmone,flm qe flet me mua me ben te ndihem vertet mire!

per burzgoth : e di qe ti nuk i pelqen emo-t dhe flm qe nuk me menjanove kur more vesh qe isha pak a shume e tille,,tani ska me rendesi se sjam me e tille,,flm per gjithshka.


per stafin e adoleshenteve : me falni nese kam dal nga tema apo ku ta di une kam bere dicka qe bie ne kundershtim me rregullat e ketij forumi!


per te gjithe ato qe njoh : I'm Sorry...

For all the mean things I might have said.

I'm Sorry... For all the things I did or didn't do.

I'm Sorry... If I ever ignored you.


I'm Sorry... If I eva made you feel bad or put you down.

I'm Sorry... If I ever thought I was bigger or better than you.

I Luv You... I'll always be here for you.

I am Sorry... For everything wrong I've ever done.

I'm writing this because what if tomorrow never comes?

What if you never get to say good-bye or give a BIG hug
to the people you care about?

What if you never get to say I'm sorry or I
love you?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

leni amanetet :P Empty
MesazhTitulli: Re: leni amanetet :P   leni amanetet :P Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 11:57 am

uh se harrova
i kerkoj shume falje mel-L,enny-t dhe ASSY
me falni goca qe nuk erdha t'ju takoja tek kastrati, sinqerisht doja shume,ju kerkoj falje nese ju kam bere te ndiheni keq prej fajit tim,ju kerkoj falje per gjithcka qe mund te jete e keqe qe mund ta kem bere por pa dashur t'ju lendoj. sh flm per gjithshka qe keni bere per mua! Smile ju jam shume mirenjohese! Smile keep rocking
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

leni amanetet :P Empty
MesazhTitulli: Re: leni amanetet :P   leni amanetet :P Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 12:01 pm

Kur paskan qene te kastrati kto gocat se mund ti kem pare, se atje isha edhe une. Hahaha! Ca koincidence!

_________________
leni amanetet :P Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

leni amanetet :P Empty
MesazhTitulli: Re: leni amanetet :P   leni amanetet :P Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 12:16 pm

nuk kan qen kur ke qen ti jo,,hahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

leni amanetet :P Empty
MesazhTitulli: Re: leni amanetet :P   leni amanetet :P Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 12:22 pm

i kerkoj falje stafit nqs i kam bezdisur me fjalet e mia
i kerkoj falje RioT kur filloj e i flas per mhb te miat ( e di vet ajo )
po nga ana tjeter e falenderoj S.O.F qe pati besim tek mua e me beri pjese te stafit dhe per fjalet e mira qe me ka thene ( shpresoj te mos kene qene per tme bere qejfin )
dua ti them tgjtiheve atyre qe njoh S.O.F , MARS, VENUS, CHILD OF DARKNESS, free spirit, smart devil, lacuna_coil, RioT, blue paradise qe jeni me te miret per mua, ju duuaa me gjith shpiirt dhe jam gati te bej per ju me aq sa te kem mundsi
kaq iher po mu kujtua ndonje gje tjeter do e shkruaj Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

leni amanetet :P Empty
MesazhTitulli: Re: leni amanetet :P   leni amanetet :P Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 12:36 pm

i kerkoj falje rapper_girl nese kam bere dicka qe ti te thuash "i kerkoj falje RioT kur filloj e i flas per mhb te miat ( e di vet ajo )",,te kam shoqe te mire,nuk ke pse i thua keto gjera, gjithashtu te falenderoj qe me ke xhan edhe qe flet me mua Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 30
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

leni amanetet :P Empty
MesazhTitulli: Re: leni amanetet :P   leni amanetet :P Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 4:09 pm

RioT shkruajti:
tani do filloj,,nuk e di nga do filloj por mos ti ngeli hatri njeriut nese e kam vendosur radhen gabim
e para,,child in time: te kerkoj falje nese te kam zhgenjyer,,sinqerisht nuk kam dashur ta bej kete gje, ti e di qe te dua shume dhe nuk kam dashur kurre te bej ndonjegje qe te mund te lendoj ty, Gjithashtu te falenderoj per gjithshka qe ke bere per mua, qe me ke mbeshtetur megjithese disa here ndoshta nuk e ke ndjere tamam qe duhej bere, me ke ndjenjur afer kur kisha shume probleme me familjen dhe te jam me te vertet shume mirnjohese!i love you girl!qyqa ca tpaskan hyp kto mendime ty me amanete ty ne kok moj
si fiilim largqooooooooooofte o zot
1.sme ke zhgenjyer asnjeher deri tani, ekuptoj ca do te thuash por kte mhb e kemi sqaruar nje her, un respertoj cdo vendim tendin perderisa te konsideroj best friend dhe perderisa kam ber (edhe pse jo shum) ato qe kam ndjer per ty
ky ishte budalliku me i madh qe ke shkrujt, ta dish qe un po se ndjeva nji gje nuk e bej Wink
perfundimisht te dua shuuuum, je njeri i mrekullueshem (kte e them edhe per tgjith ata qe ste njofin dhe qe te paragjykojn kot) tkam shpiiiiirt
te puuuuuuuuth shuuuuuuuuuum fooooort zemer
Puthje

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

leni amanetet :P Empty
MesazhTitulli: Re: leni amanetet :P   leni amanetet :P Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 4:15 pm

weeeee,,me bere me qajt tani!flm flm flm flm flmf lmf,,perfundimisht je robi me i mire qe njof,,te du jashtzakonisht shume shume shume!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

leni amanetet :P Empty
MesazhTitulli: Re: leni amanetet :P   leni amanetet :P Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 4:30 pm

i kerkoj falje ch.i.t qe i morra foton
kerkoj falje qe u tregova i keq ne filllim
KETO AMANETE JANE PER DISA SHOKE:
aurel amant aparaturat
klodi amanet ate qe te dhashe mbahe mire se deri tani eshte gjeja me e rendesishme
aljon amanet vila 1 se e du shume dreqin
ina amanet herslin mooooooo
amanet zyshen e matematikes o juve te klases
amanet tedin
me kujtoni ndonjehere se kam qene i mire reee

e imagjinoni s.o.f kur te vdese te thoje amanet forumin.........hauhauahauha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

leni amanetet :P Empty
MesazhTitulli: Re: leni amanetet :P   leni amanetet :P Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 4:32 pm

dj jero shkruajti:

aurel amant aparaturat
sa kam qesh me ket Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 30
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

leni amanetet :P Empty
MesazhTitulli: Re: leni amanetet :P   leni amanetet :P Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 4:37 pm

dj jero shkruajti:
i kerkoj falje ch.i.t qe i morra foton
kerkoj falje qe u tregova i keq ne filllim

Wink Smile
edhe un te kerkoj falje Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

leni amanetet :P Empty
MesazhTitulli: Re: leni amanetet :P   leni amanetet :P Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 4:59 pm

Child In Time shkruajti:
dj jero shkruajti:
i kerkoj falje ch.i.t qe i morra foton
kerkoj falje qe u tregova i keq ne filllim

Wink Smile
edhe un te kerkoj falje Smile

flm :D cheers Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

leni amanetet :P Empty
MesazhTitulli: Re: leni amanetet :P   leni amanetet :P Icon_minitime1Tue Sep 09, 2008 12:31 am

te amaneti nuk kerkohet falje , por ndahet ca ke ne pronesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

leni amanetet :P Empty
MesazhTitulli: Re: leni amanetet :P   leni amanetet :P Icon_minitime1Tue Sep 09, 2008 11:03 am

dj jero shkruajti:

e imagjinoni s.o.f kur te vdese te thoje amanet forumin.........hauhauahauha

u bukur kjo. Ja tja filloj. Une nuk kam njeri per ti kerkuar falje se nuk kam bere ndonje gje per te kerkuar falje. Po po le ca fjale te fundit. Nuk po e them ate qe tha dj jero.#

Per Venus. Nder njerezit me fantastike qe kam njohur. Meriton gjithe te mirat e kesaj bote. Keep Going Girl.
Per Lacuna_Coil, mos e vrit mendjen aq shume.
Per free spirit, haha, nuk di si tja forumuloj fjaline ksaj. Je tipi i vetem acarus qe kam shoqe. Je acaruse ne nje kuptim te bukur te fjales.
Per Mars, zgjati prap floket.
Per saturno, e di vete ajo.
Per fefen, mbaje mire free spirit po nuk qeshe une me. Haha lol!
Per rapper girl dhe child in time, me pak impulsive goca.

Nuk di ke kam harruar.

_________________
leni amanetet :P Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 29
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

leni amanetet :P Empty
MesazhTitulli: Re: leni amanetet :P   leni amanetet :P Icon_minitime1Tue Sep 09, 2008 12:38 pm

me beni nje nder kur te vdes paguni pak borxhet qe kam ne internet :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 26
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

leni amanetet :P Empty
MesazhTitulli: Re: leni amanetet :P   leni amanetet :P Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 8:46 pm

mos qani per mua kur te vdes edhe pse e di qe do ju behet qejfi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 29
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

leni amanetet :P Empty
MesazhTitulli: Re: leni amanetet :P   leni amanetet :P Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 10:15 pm

amanet forumin i pa haruar qofte perjete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

leni amanetet :P Empty
MesazhTitulli: Re: leni amanetet :P   leni amanetet :P Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 2:26 am

amanet elbasnin mos ma luj njeri lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 30
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

leni amanetet :P Empty
MesazhTitulli: Re: leni amanetet :P   leni amanetet :P Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 2:27 am

Blue Paradise shkruajti:
amanet elbasnin mos ma luj njeri lol!

as mu Cool
se e di ca ju bejm un dhe blue paradise pastaaaajjj Twisted Evil

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

leni amanetet :P Empty
MesazhTitulli: Re: leni amanetet :P   leni amanetet :P Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 2:36 am

elbasni do hidhet ne ere heret a von
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 30
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

leni amanetet :P Empty
MesazhTitulli: Re: leni amanetet :P   leni amanetet :P Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 2:41 am

largqofte lol!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

leni amanetet :P Empty
MesazhTitulli: Re: leni amanetet :P   leni amanetet :P Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 10:10 pm

amanet child in time, supergirl dhe jeten time te vogel dmth vllain e ime gjithashtu amanet forumin si dhe te gjithe shoqerine time SadSad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

leni amanetet :P Empty
MesazhTitulli: Re: leni amanetet :P   leni amanetet :P Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 3:00 pm

amanet child in time , se mos ma ngacmon njeri se ju vras Twisted Evil
amanet postim tim si moderatore : ta marri dikush qe e meriton (shpresoj)
amanet sdi cte them
lamttumire te gjithve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Sponsored content
leni amanetet :P Empty
MesazhTitulli: Re: leni amanetet :P   leni amanetet :P Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
leni amanetet :P
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: