Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
rinia vs pleqeria? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
rinia vs pleqeria? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
rinia vs pleqeria? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
rinia vs pleqeria? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
rinia vs pleqeria? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
rinia vs pleqeria? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
rinia vs pleqeria? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
rinia vs pleqeria? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
rinia vs pleqeria? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
rinia vs pleqeria? I_vote_lcap17%rinia vs pleqeria? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
rinia vs pleqeria? I_vote_lcap29%rinia vs pleqeria? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
rinia vs pleqeria? I_vote_lcap31%rinia vs pleqeria? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
rinia vs pleqeria? I_vote_lcap23%rinia vs pleqeria? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
rinia vs pleqeria? I_vote_lcaprinia vs pleqeria? I_voting_barrinia vs pleqeria? I_vote_rcap 
hot_spicy
rinia vs pleqeria? I_vote_lcaprinia vs pleqeria? I_voting_barrinia vs pleqeria? I_vote_rcap 
Darkangel
rinia vs pleqeria? I_vote_lcaprinia vs pleqeria? I_voting_barrinia vs pleqeria? I_vote_rcap 
angel boy
rinia vs pleqeria? I_vote_lcaprinia vs pleqeria? I_voting_barrinia vs pleqeria? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
rinia vs pleqeria? I_vote_lcaprinia vs pleqeria? I_voting_barrinia vs pleqeria? I_vote_rcap 
Child In Time
rinia vs pleqeria? I_vote_lcaprinia vs pleqeria? I_voting_barrinia vs pleqeria? I_vote_rcap 
Blue Paradise
rinia vs pleqeria? I_vote_lcaprinia vs pleqeria? I_voting_barrinia vs pleqeria? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
rinia vs pleqeria? I_vote_lcaprinia vs pleqeria? I_voting_barrinia vs pleqeria? I_vote_rcap 
rapper_girl
rinia vs pleqeria? I_vote_lcaprinia vs pleqeria? I_voting_barrinia vs pleqeria? I_vote_rcap 
Mars
rinia vs pleqeria? I_vote_lcaprinia vs pleqeria? I_voting_barrinia vs pleqeria? I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria Njerez dashuri
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 rinia vs pleqeria?

Shko poshtė 
+12
anisa
H_boy354
Big_Boss
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Child In Time
RioT
Mars
dead angel
rapper_girl
Soldier Of Fortune
don corleone
16 posters

rinia vs pleqeria?
1.rinia
rinia vs pleqeria? I_vote_lcap100%rinia vs pleqeria? I_vote_rcap
 100% [ 6 ]
2.pleqeria
rinia vs pleqeria? I_vote_lcap0%rinia vs pleqeria? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 6
 

AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

rinia vs pleqeria? Empty
MesazhTitulli: rinia vs pleqeria?   rinia vs pleqeria? Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 7:34 pm

me mire i ri dhe i keq apo plak dhe i mire? i pafajshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

rinia vs pleqeria? Empty
MesazhTitulli: Re: rinia vs pleqeria?   rinia vs pleqeria? Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 9:39 pm

Pse nuk je pergjigjur per veten tende?

_________________
rinia vs pleqeria? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

rinia vs pleqeria? Empty
MesazhTitulli: Re: rinia vs pleqeria?   rinia vs pleqeria? Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 10:04 am

ku ka si rinia o njerez
ce duam pleqerine e? qe te mos kemi fuqi me leviz apo me be gjera te tjera ee
rinia duhet jetuar e shijuar se pastaj ahaa vjen pleqeria edhe vrit veten po deshe, se ske mundesine per tu kenaqur si me pare
kshu qe jam per RININE :D

p.s. mendoj se kjo tema duhet zhvendosur tek sondazhet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

rinia vs pleqeria? Empty
MesazhTitulli: Re: rinia vs pleqeria?   rinia vs pleqeria? Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 11:05 am

une jam me rinin per mendimin tim pleqt i shperfillin nuk i do njeri dhe kur i ke ne shpi behen barr e tjetrit un nuk dua te jem kurr kshu kushqe jam me rinin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

rinia vs pleqeria? Empty
MesazhTitulli: Re: rinia vs pleqeria?   rinia vs pleqeria? Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 1:05 pm

TEMA ZHVENDOSET TEK SONDAZHET !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

rinia vs pleqeria? Empty
MesazhTitulli: Re: rinia vs pleqeria?   rinia vs pleqeria? Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 1:51 pm

Normal qe te gjithe do zgjidhnin rinine ca eshte kjo pyetje!Po tema sikur eshte me ndryshe,nese zgjedh te jes i ri dhe i keq sesa plak dhe i mrie,gje qe prape pa lidhje me duket mua kjo!Asnjera prej ketyre,sedi ca te them!Une zgjedh te jem ADOLESHENTE Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

rinia vs pleqeria? Empty
MesazhTitulli: Re: rinia vs pleqeria?   rinia vs pleqeria? Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 2:19 pm

Me falni ca eshte kjo teme pa lidhje?
Te jesh i ri ka te mirat e veta, te jesh plak ka te mirat e veta, te jesh i ri ka te keqijat e veta, te jesh plak ka te kqijat e veta. Teme koti pa ofendime,,,nuk votoj!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

rinia vs pleqeria? Empty
MesazhTitulli: Re: rinia vs pleqeria?   rinia vs pleqeria? Icon_minitime1Fri Jun 19, 2009 7:33 pm

phhh..rinia..un kam frik nga pleqeria :S better off dead sesa e plakur hehe

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

rinia vs pleqeria? Empty
MesazhTitulli: Re: rinia vs pleqeria?   rinia vs pleqeria? Icon_minitime1Thu Jul 02, 2009 11:04 am

rinia dhe se luan topi..... bounce bounce kenaqesh je e fuqishme ben qef gjithanej....kurse pleqeria Sad Sad ske fuqi per veten tate Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

rinia vs pleqeria? Empty
MesazhTitulli: Re: rinia vs pleqeria?   rinia vs pleqeria? Icon_minitime1Fri Jul 03, 2009 10:20 pm

=
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

rinia vs pleqeria? Empty
MesazhTitulli: Re: rinia vs pleqeria?   rinia vs pleqeria? Icon_minitime1Mon Jul 06, 2009 2:50 pm

:gaga: plak me mir , ajo dihet qe te gjith dun rinin...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

rinia vs pleqeria? Empty
MesazhTitulli: Re: rinia vs pleqeria?   rinia vs pleqeria? Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 9:52 pm

ca jan kto krahasime...kush esht ai qe do te jet plak dhe jo i ri scratch

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

rinia vs pleqeria? Empty
MesazhTitulli: Re: rinia vs pleqeria?   rinia vs pleqeria? Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 10:09 pm

rinia ....rinia ....rinia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

rinia vs pleqeria? Empty
MesazhTitulli: Re: rinia vs pleqeria?   rinia vs pleqeria? Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 10:11 pm

normal qe rinia sepse pleqeria shikojeni tek firma ime cpunon Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

rinia vs pleqeria? Empty
MesazhTitulli: Re: rinia vs pleqeria?   rinia vs pleqeria? Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 10:12 pm

H_boy354 shkruajti:
ca jan kto krahasime...kush esht ai qe do te jet plak dhe jo i ri scratch

tamam,krahasim koti
RININ se pelqerin e urrej e kam jashtzakonisht hum frik No

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
rinia vs pleqeria? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

rinia vs pleqeria? Empty
MesazhTitulli: Re: rinia vs pleqeria?   rinia vs pleqeria? Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 10:15 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
ca jan kto krahasime...kush esht ai qe do te jet plak dhe jo i ri scratch

tamam,krahasim koti
RININ se pelqerin e urrej e kam jashtzakonisht hum frik No

po ca frike aman.. max do tallen niperit e mbesat me ty do te thon o gjyshe te p..... nvesh se nuk nigjon fare Razz Razz Razz Razz Razz :gaga:

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

rinia vs pleqeria? Empty
MesazhTitulli: Re: rinia vs pleqeria?   rinia vs pleqeria? Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 10:17 pm

hahhaha
po re po se aty do e kem mendjen une...
esht me e thell kjo puna frikes

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
rinia vs pleqeria? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

rinia vs pleqeria? Empty
MesazhTitulli: Re: rinia vs pleqeria?   rinia vs pleqeria? Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 10:19 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
hahhaha
po re po se aty do e kem mendjen une...
esht me e thell kjo puna frikes

po ca ke pra??
ke frik se nuk do te maj nusja??? apo se do ti besh te gjitha ne krevat lol!

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

rinia vs pleqeria? Empty
MesazhTitulli: Re: rinia vs pleqeria?   rinia vs pleqeria? Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 10:21 pm

ore ti.....do ti prish postimet eeeee

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
rinia vs pleqeria? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

rinia vs pleqeria? Empty
MesazhTitulli: Re: rinia vs pleqeria?   rinia vs pleqeria? Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 10:24 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
ore ti.....do ti prish postimet eeeee
mos i prosh postimet se nuk me pelqe pleqeria...
mu prana me pelqe rinia qe te chatoj pak.. Razz Razz Razz Razz Razz

ps nuk kam dal nga terma

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Dhuri
Adoleshent
Adoleshent
Dhuri


Female
Numri i postimeve : 87
Mosha : 27
Vendndodhja : durres
Hobi : te dal me shoqerine
Koha e lire : dalje me shoqerine, degjoj muzike
Piket : 154
Data e regjistrimit : 18/07/2009

rinia vs pleqeria? Empty
MesazhTitulli: Re: rinia vs pleqeria?   rinia vs pleqeria? Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 10:26 pm

riniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 26
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

rinia vs pleqeria? Empty
MesazhTitulli: Re: rinia vs pleqeria?   rinia vs pleqeria? Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 10:48 pm

po rinia mo qa pleqeria
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

rinia vs pleqeria? Empty
MesazhTitulli: Re: rinia vs pleqeria?   rinia vs pleqeria? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
rinia vs pleqeria?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: