Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
trageti vs avioni? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
trageti vs avioni? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
trageti vs avioni? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
trageti vs avioni? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
trageti vs avioni? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
trageti vs avioni? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
trageti vs avioni? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
trageti vs avioni? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
trageti vs avioni? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
trageti vs avioni? I_vote_lcap17%trageti vs avioni? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
trageti vs avioni? I_vote_lcap29%trageti vs avioni? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
trageti vs avioni? I_vote_lcap31%trageti vs avioni? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
trageti vs avioni? I_vote_lcap23%trageti vs avioni? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
trageti vs avioni? I_vote_lcaptrageti vs avioni? I_voting_bartrageti vs avioni? I_vote_rcap 
hot_spicy
trageti vs avioni? I_vote_lcaptrageti vs avioni? I_voting_bartrageti vs avioni? I_vote_rcap 
Darkangel
trageti vs avioni? I_vote_lcaptrageti vs avioni? I_voting_bartrageti vs avioni? I_vote_rcap 
angel boy
trageti vs avioni? I_vote_lcaptrageti vs avioni? I_voting_bartrageti vs avioni? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
trageti vs avioni? I_vote_lcaptrageti vs avioni? I_voting_bartrageti vs avioni? I_vote_rcap 
Child In Time
trageti vs avioni? I_vote_lcaptrageti vs avioni? I_voting_bartrageti vs avioni? I_vote_rcap 
Blue Paradise
trageti vs avioni? I_vote_lcaptrageti vs avioni? I_voting_bartrageti vs avioni? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
trageti vs avioni? I_vote_lcaptrageti vs avioni? I_voting_bartrageti vs avioni? I_vote_rcap 
rapper_girl
trageti vs avioni? I_vote_lcaptrageti vs avioni? I_voting_bartrageti vs avioni? I_vote_rcap 
Mars
trageti vs avioni? I_vote_lcaptrageti vs avioni? I_voting_bartrageti vs avioni? I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri fate shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 trageti vs avioni?

Shko poshtė 
+5
hot_spicy
Lacuna_Coil
Child Of Darkness
fefe_
don corleone
9 posters

avioni vs trageti?
avion
trageti vs avioni? I_vote_lcap75%trageti vs avioni? I_vote_rcap
 75% [ 3 ]
traget
trageti vs avioni? I_vote_lcap25%trageti vs avioni? I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
tjeter
trageti vs avioni? I_vote_lcap0%trageti vs avioni? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 4
 
Poll closed

AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

trageti vs avioni? Empty
MesazhTitulli: trageti vs avioni?   trageti vs avioni? Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 8:25 pm

Ckemi


Edituar pėr herė tė fundit nga don corleone nė Mon Sep 29, 2008 8:00 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

trageti vs avioni? Empty
MesazhTitulli: Re: trageti vs avioni?   trageti vs avioni? Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 2:11 am

traget se njef njerez haha
ngaqe zgjat me shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

trageti vs avioni? Empty
MesazhTitulli: Re: trageti vs avioni?   trageti vs avioni? Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 2:19 am

avion se me traget eshte torture!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

trageti vs avioni? Empty
MesazhTitulli: Re: trageti vs avioni?   trageti vs avioni? Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 9:21 am

mu avioni mpelqeu prandaj ate po votoj se kishe mundesi te shikoje token nga lart (Kur ishte qielli pa re normale) dhe ishte sh bukur.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
trageti vs avioni? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

trageti vs avioni? Empty
MesazhTitulli: Re: trageti vs avioni?   trageti vs avioni? Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 8:30 pm

asnji nga kto.jam betuar qe sdo hipi asnjeher te kto
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

trageti vs avioni? Empty
MesazhTitulli: Re: trageti vs avioni?   trageti vs avioni? Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 9:03 pm

hot spicy shkruajti:
asnji nga kto.jam betuar qe sdo hipi asnjeher te kto

dmth sdo ikesh asiher jasht shtetit ti affraid Razz Razz

un jam per avionin se ma kan lavderu me shum Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

trageti vs avioni? Empty
MesazhTitulli: Re: trageti vs avioni?   trageti vs avioni? Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 9:04 pm

kot flas dhe un se kam hyp ne avion dhe para se te nisesha kam puth cdo send qe kisha ne dhom....pash dhe titanikun pastaj u nisa..por ja ku jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

trageti vs avioni? Empty
MesazhTitulli: Re: trageti vs avioni?   trageti vs avioni? Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 9:07 pm

i kam provuar te dyja por per rruge me te gjata preferoj avionin se me ate i kam perfunduar shendosh e mire kto rruget e gjata. per shetitje tragete te vegjel

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
trageti vs avioni? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

trageti vs avioni? Empty
MesazhTitulli: Re: trageti vs avioni?   trageti vs avioni? Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 9:08 pm

avion normale eshte me praktik dhe arrin me shpejt ne destinacion
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

trageti vs avioni? Empty
MesazhTitulli: Re: trageti vs avioni?   trageti vs avioni? Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 9:10 pm

hot spicy shkruajti:
kot flas dhe un se kam hyp ne avion dhe para se te nisesha kam puth cdo send qe kisha ne dhom....pash dhe titanikun pastaj u nisa..por ja ku jam

kaq frik i paske kto mjetet e udhetimit???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

trageti vs avioni? Empty
MesazhTitulli: Re: trageti vs avioni?   trageti vs avioni? Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 9:11 pm

i kam pas po tani jo meee cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

trageti vs avioni? Empty
MesazhTitulli: Re: trageti vs avioni?   trageti vs avioni? Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 11:35 pm

avion
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
maria gracia


Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 29
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

trageti vs avioni? Empty
MesazhTitulli: Re: trageti vs avioni?   trageti vs avioni? Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 11:37 pm

avionin po votoj se me pelqen te shoh nga lart
po dhe trageti me pelqen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

trageti vs avioni? Empty
MesazhTitulli: Re: trageti vs avioni?   trageti vs avioni? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
trageti vs avioni?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: