Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
elbasanllinjt apo tironsit :P Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
elbasanllinjt apo tironsit :P Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
elbasanllinjt apo tironsit :P Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
elbasanllinjt apo tironsit :P Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
elbasanllinjt apo tironsit :P Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
elbasanllinjt apo tironsit :P Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
elbasanllinjt apo tironsit :P Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
elbasanllinjt apo tironsit :P Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
elbasanllinjt apo tironsit :P Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
elbasanllinjt apo tironsit :P I_vote_lcap17%elbasanllinjt apo tironsit :P I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
elbasanllinjt apo tironsit :P I_vote_lcap29%elbasanllinjt apo tironsit :P I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
elbasanllinjt apo tironsit :P I_vote_lcap31%elbasanllinjt apo tironsit :P I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
elbasanllinjt apo tironsit :P I_vote_lcap23%elbasanllinjt apo tironsit :P I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
elbasanllinjt apo tironsit :P I_vote_lcapelbasanllinjt apo tironsit :P I_voting_barelbasanllinjt apo tironsit :P I_vote_rcap 
hot_spicy
elbasanllinjt apo tironsit :P I_vote_lcapelbasanllinjt apo tironsit :P I_voting_barelbasanllinjt apo tironsit :P I_vote_rcap 
Darkangel
elbasanllinjt apo tironsit :P I_vote_lcapelbasanllinjt apo tironsit :P I_voting_barelbasanllinjt apo tironsit :P I_vote_rcap 
angel boy
elbasanllinjt apo tironsit :P I_vote_lcapelbasanllinjt apo tironsit :P I_voting_barelbasanllinjt apo tironsit :P I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
elbasanllinjt apo tironsit :P I_vote_lcapelbasanllinjt apo tironsit :P I_voting_barelbasanllinjt apo tironsit :P I_vote_rcap 
Child In Time
elbasanllinjt apo tironsit :P I_vote_lcapelbasanllinjt apo tironsit :P I_voting_barelbasanllinjt apo tironsit :P I_vote_rcap 
Blue Paradise
elbasanllinjt apo tironsit :P I_vote_lcapelbasanllinjt apo tironsit :P I_voting_barelbasanllinjt apo tironsit :P I_vote_rcap 
Child Of Darkness
elbasanllinjt apo tironsit :P I_vote_lcapelbasanllinjt apo tironsit :P I_voting_barelbasanllinjt apo tironsit :P I_vote_rcap 
rapper_girl
elbasanllinjt apo tironsit :P I_vote_lcapelbasanllinjt apo tironsit :P I_voting_barelbasanllinjt apo tironsit :P I_vote_rcap 
Mars
elbasanllinjt apo tironsit :P I_vote_lcapelbasanllinjt apo tironsit :P I_voting_barelbasanllinjt apo tironsit :P I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 elbasanllinjt apo tironsit :P

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

El vs Tr
Elbasanllinjt
elbasanllinjt apo tironsit :P I_vote_lcap62%elbasanllinjt apo tironsit :P I_vote_rcap
 62% [ 21 ]
Tironsit
elbasanllinjt apo tironsit :P I_vote_lcap38%elbasanllinjt apo tironsit :P I_vote_rcap
 38% [ 13 ]
Totali i votave : 34
 

AutoriMesazh
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

elbasanllinjt apo tironsit :P Empty
MesazhTitulli: elbasanllinjt apo tironsit :P   elbasanllinjt apo tironsit :P Icon_minitime1Tue Aug 26, 2008 2:03 pm

kush mendoni se jane me te mire ?? Razz:D:D

vota ime shkon per elbasanllinjt dhe jo per tironsit e qelbet se si duroj dot Evil or Very Mad
hehe jeni tpapam ( kte e kam me ata qe njoh, qe jan njiishaa )
Puthje Puthje


Edituar pėr herė tė fundit nga rapper_girl nė Tue Aug 26, 2008 2:09 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 31
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

elbasanllinjt apo tironsit :P Empty
MesazhTitulli: Re: elbasanllinjt apo tironsit :P   elbasanllinjt apo tironsit :P Icon_minitime1Tue Aug 26, 2008 2:06 pm

tironsit me normal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

elbasanllinjt apo tironsit :P Empty
MesazhTitulli: Re: elbasanllinjt apo tironsit :P   elbasanllinjt apo tironsit :P Icon_minitime1Tue Aug 26, 2008 2:10 pm

Ca thote ky lart kshu?!Une per vete elbasanllinjte se ketu perfshij dhe Dendin se eshte be elbasanllije tani! :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 31
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

elbasanllinjt apo tironsit :P Empty
MesazhTitulli: Re: elbasanllinjt apo tironsit :P   elbasanllinjt apo tironsit :P Icon_minitime1Tue Aug 26, 2008 2:13 pm

eeeeeeeeee po njerzit qe kemi per zemer i kemi nga tr ne prandaj:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

elbasanllinjt apo tironsit :P Empty
MesazhTitulli: Re: elbasanllinjt apo tironsit :P   elbasanllinjt apo tironsit :P Icon_minitime1Tue Aug 26, 2008 3:03 pm

nje urrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaa per elbasanllinjte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

elbasanllinjt apo tironsit :P Empty
MesazhTitulli: Re: elbasanllinjt apo tironsit :P   elbasanllinjt apo tironsit :P Icon_minitime1Tue Aug 26, 2008 4:20 pm

elbasan oe oe

_________________
elbasanllinjt apo tironsit :P Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 30
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

elbasanllinjt apo tironsit :P Empty
MesazhTitulli: Re: elbasanllinjt apo tironsit :P   elbasanllinjt apo tironsit :P Icon_minitime1Tue Aug 26, 2008 4:33 pm

SA TEM IDIOTE Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

elbasanllinjt apo tironsit :P Empty
MesazhTitulli: Re: elbasanllinjt apo tironsit :P   elbasanllinjt apo tironsit :P Icon_minitime1Tue Aug 26, 2008 4:36 pm

elbasanllinjt...seshte pytje fare kjo hahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 30
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

elbasanllinjt apo tironsit :P Empty
MesazhTitulli: Re: elbasanllinjt apo tironsit :P   elbasanllinjt apo tironsit :P Icon_minitime1Tue Aug 26, 2008 4:37 pm

ej ca behet ktu, mir qe esht tem idiote (lol) por gjith tu votu per qytetin e vet, prit icik se na ngeli prapa tirana, po votoj edhe un TIRANEN Cool

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

elbasanllinjt apo tironsit :P Empty
MesazhTitulli: Re: elbasanllinjt apo tironsit :P   elbasanllinjt apo tironsit :P Icon_minitime1Tue Aug 26, 2008 5:27 pm

gocat me te mira elbansallije (hiq kto tironset e forumit :D )
kurse cunat tironsit jan me te mire nga shum pikpamje, sidomos nga disa kryesore.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
elbasanllinjt apo tironsit :P Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

elbasanllinjt apo tironsit :P Empty
MesazhTitulli: Re: elbasanllinjt apo tironsit :P   elbasanllinjt apo tironsit :P Icon_minitime1Tue Aug 26, 2008 6:04 pm

ma mir ato qe jan nga el por jetojn ne tr !
elbasani qytet vk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

elbasanllinjt apo tironsit :P Empty
MesazhTitulli: Re: elbasanllinjt apo tironsit :P   elbasanllinjt apo tironsit :P Icon_minitime1Tue Aug 26, 2008 6:09 pm

tamam....te jen elbasanllijn por te ken ikur ne tr. para disa vitesh, ta ken harru el.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
elbasanllinjt apo tironsit :P Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 26
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

elbasanllinjt apo tironsit :P Empty
MesazhTitulli: Re: elbasanllinjt apo tironsit :P   elbasanllinjt apo tironsit :P Icon_minitime1Wed Aug 27, 2008 6:52 pm

TIRANA NORMAL Cool afro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 31
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

elbasanllinjt apo tironsit :P Empty
MesazhTitulli: Re: elbasanllinjt apo tironsit :P   elbasanllinjt apo tironsit :P Icon_minitime1Wed Aug 27, 2008 6:53 pm

Child In Time shkruajti:
ej ca behet ktu, mir qe esht tem idiote (lol) por gjith tu votu per qytetin e vet, prit icik se na ngeli prapa tirana, po votoj edhe un TIRANEN Cool

u be dhe nje me mua qe votoi tiranen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Vizitor
Vizitorelbasanllinjt apo tironsit :P Empty
MesazhTitulli: Re: elbasanllinjt apo tironsit :P   elbasanllinjt apo tironsit :P Icon_minitime1Wed Aug 27, 2008 6:56 pm

thon qe tironcit jan me te poshtrit ne gjith shqiprin po se besoj Mad Mad
njs votova per tironsit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 26
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

elbasanllinjt apo tironsit :P Empty
MesazhTitulli: Re: elbasanllinjt apo tironsit :P   elbasanllinjt apo tironsit :P Icon_minitime1Wed Aug 27, 2008 6:59 pm

S.A.M shkruajti:
thon qe tironcit jan me te poshtrit ne gjith shqiprin po se besoj Mad Mad
njs votova per tironsit

ca ja fusin kot tironsit te poshter
degjoni pyll pa derra ska
pse ne elbasan ska rob te poshter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 29
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

elbasanllinjt apo tironsit :P Empty
MesazhTitulli: Re: elbasanllinjt apo tironsit :P   elbasanllinjt apo tironsit :P Icon_minitime1Wed Aug 27, 2008 7:27 pm

elbasaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorelbasanllinjt apo tironsit :P Empty
MesazhTitulli: Re: elbasanllinjt apo tironsit :P   elbasanllinjt apo tironsit :P Icon_minitime1Wed Aug 27, 2008 7:29 pm

SupergirL shkruajti:
S.A.M shkruajti:
thon qe tironcit jan me te poshtrit ne gjith shqiprin po se besoj Mad Mad
njs votova per tironsit

ca ja fusin kot tironsit te poshter
degjoni pyll pa derra ska
pse ne elbasan ska rob te poshter

gjithanej mi ka te poshter por amon varet nga tipi robve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

elbasanllinjt apo tironsit :P Empty
MesazhTitulli: Re: elbasanllinjt apo tironsit :P   elbasanllinjt apo tironsit :P Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 1:02 am

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaah!


e mban mend qe dikur vdisje per el dhe njerezit ne el, thoje kur te vi nje here atje. ndaje mendjen. i thoje edhe mamit atehere une jam elbasanjllije.

_________________
elbasanllinjt apo tironsit :P Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
sotiraq furxhiu
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 18
Mosha : 30
Vendndodhja : Elbasan
Hobi : sporti dhe gjuhet e huaja
Koha e lire : e kaloj me shoqerine time.
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/08/2008

elbasanllinjt apo tironsit :P Empty
MesazhTitulli: Re: elbasanllinjt apo tironsit :P   elbasanllinjt apo tironsit :P Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 7:50 pm

forca elbasanllinj sepse jeni me te miret. Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

elbasanllinjt apo tironsit :P Empty
MesazhTitulli: Re: elbasanllinjt apo tironsit :P   elbasanllinjt apo tironsit :P Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 3:44 pm

hmmm po bej nje edit se lash nam me perpara Embarassed Embarassed
hmm kam shume shoqe nga tirana,,dmth me shume se nga elbasani,,dhe votoj tiransit,,megjithse edhe ellbasanllinjt nuk jan te keqinj me aq sa njof,,une i kam xhan! Smile


Edituar pėr herė tė fundit nga RioT nė Fri Aug 29, 2008 3:48 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

elbasanllinjt apo tironsit :P Empty
MesazhTitulli: Re: elbasanllinjt apo tironsit :P   elbasanllinjt apo tironsit :P Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 3:45 pm

nuk behet fjala per ndeshjet RioT, por per qytete, njerezit ne keto qytete etj. Jo per futboll.

_________________
elbasanllinjt apo tironsit :P Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

elbasanllinjt apo tironsit :P Empty
MesazhTitulli: Re: elbasanllinjt apo tironsit :P   elbasanllinjt apo tironsit :P Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 3:47 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
nuk behet fjala per ndeshjet RioT, por per qytete, njerezit ne keto qytete etj. Jo per futboll.
me verte? Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

elbasanllinjt apo tironsit :P Empty
MesazhTitulli: Re: elbasanllinjt apo tironsit :P   elbasanllinjt apo tironsit :P Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 3:48 pm

po sepse tema eshte hapur nga rapper_girl nje dite pasi erdhi ne elbasan, dhe si te thuash, ajo eshte e dashuruar pas ketij qyteti!

_________________
elbasanllinjt apo tironsit :P Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

elbasanllinjt apo tironsit :P Empty
MesazhTitulli: Re: elbasanllinjt apo tironsit :P   elbasanllinjt apo tironsit :P Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 3:49 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
po sepse tema eshte hapur nga rapper_girl nje dite pasi erdhi ne elbasan, dhe si te thuash, ajo eshte e dashuruar pas ketij qyteti!
me behet qejfi Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
elbasanllinjt apo tironsit :P Empty
MesazhTitulli: Re: elbasanllinjt apo tironsit :P   elbasanllinjt apo tironsit :P Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
elbasanllinjt apo tironsit :P
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: