Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Aksidentet - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Aksidentet - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Aksidentet - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Aksidentet - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Aksidentet - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Aksidentet - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Aksidentet - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Aksidentet - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Aksidentet - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Aksidentet - Faqe 2 I_vote_lcap17%Aksidentet - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Aksidentet - Faqe 2 I_vote_lcap29%Aksidentet - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Aksidentet - Faqe 2 I_vote_lcap31%Aksidentet - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Aksidentet - Faqe 2 I_vote_lcap23%Aksidentet - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Aksidentet - Faqe 2 I_vote_lcapAksidentet - Faqe 2 I_voting_barAksidentet - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Aksidentet - Faqe 2 I_vote_lcapAksidentet - Faqe 2 I_voting_barAksidentet - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Aksidentet - Faqe 2 I_vote_lcapAksidentet - Faqe 2 I_voting_barAksidentet - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Aksidentet - Faqe 2 I_vote_lcapAksidentet - Faqe 2 I_voting_barAksidentet - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Aksidentet - Faqe 2 I_vote_lcapAksidentet - Faqe 2 I_voting_barAksidentet - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Aksidentet - Faqe 2 I_vote_lcapAksidentet - Faqe 2 I_voting_barAksidentet - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Aksidentet - Faqe 2 I_vote_lcapAksidentet - Faqe 2 I_voting_barAksidentet - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Aksidentet - Faqe 2 I_vote_lcapAksidentet - Faqe 2 I_voting_barAksidentet - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Aksidentet - Faqe 2 I_vote_lcapAksidentet - Faqe 2 I_voting_barAksidentet - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Aksidentet - Faqe 2 I_vote_lcapAksidentet - Faqe 2 I_voting_barAksidentet - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez shoqeria dashuri
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Aksidentet

Shko poshtė 
+24
Lacuna_Coil
hot_spicy
Blue Paradise
vdekja_eshte_mundesia
Rej
bituku85
total overdose1
dead angel
odise
play_boy
dj jero
smart devil
don corleone
Endi
SupergirL
rapper_girl
Child In Time
Child Of Darkness
bad boy
Mars
Venus
Soldier Of Fortune
RioT
fefe_
28 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Aksidentet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Aksidentet - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 20, 2008 3:38 pm

ca futbolli ka qen ai dhe me dash ste shko kemba der ke vetulla
hera pare qe degjoj njeri qe ka shku ne spital nga e qamja
hhahahahhahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Aksidentet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Aksidentet - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 20, 2008 5:47 pm

aksidentet e mia kane filluar qe kur kam qene 3 vjec kur vrava syun tek cepi i tavolines dhe per pak desh e nxorra. Njehere tjeter u cava tek koka me gur a nuk e di . Pastaj fillojne aksidentet me biciklete ku kam rene mbi 10 here por do tregoj disa nga me te bukurat. Njehere kam rene me biciklete se do bija ne sy te gocave si ( sot e 7 vjet perpara ) njehere tjeter duke ecur me biciklete se kisha mendjen edhe mora pasqyren e nje benzi me vete sa u thye pasqyra kembeve une dmth rrotave. Njehere jam perplasur me motor dhe fatkeqesisht i pagova 170mije dem shokut me makine tani per tani skam bere asnje gje por beri babi nja 3 saltro me makine po shpetoi nejse vl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Aksidentet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Aksidentet - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 20, 2008 6:23 pm

une nuk kam bere asnje here aksident deri me sot dhe per kete falenderoj zotin dhe shpresoj te mos bej , me vjen shume keq per ata qe kane bere aksidente ne ket forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Aksidentet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Aksidentet - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 20, 2008 6:27 pm

kur po shkoja me pushime isha ne vlore akoma,,kishte shum trafik dhe kishte ndalu makina,,mirpo te makina paralel nesh ishte nje burre,,,dhe e fik makinen,,tani ne rruge nje fmi po vraponte,,dhe kur afrohet tek makina ktit dmth do vraponte dhe aty,,ky burri hap deren e makines,,ka fluturu ai fmija,,wooooow,,,i doli gjak tek brrylat tek gjynjet dhe tek goja,,doja me dal me i dhen ndihm,,por smunda,,lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Aksidentet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Aksidentet - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 24, 2008 2:54 pm

dje po shkoja te euromax,,po ecja ne trotuar,,kur me vjen nje makin nga mrapa me indjetro ehde me perplas tek pema,,dhe idjoti nuk pyt as u vrave,,as do nai lek per demin Razz asgje nuk tha pervec,,"nuk shef ti goce??"
dhe un qe i them mos kam gje pasqyra qe te shof ty mrapa??sa idjot mir qe ecen me makin ne tortuar por ma hedh fajin mua,,
kjo ndodh se ska shtet!! dhe pik!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Aksidentet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Aksidentet - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 24, 2008 3:32 pm

po ke te drejte!!!!ska shtet se shum gjera qe sduhen lejuar ndodhin!|
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Aksidentet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Aksidentet - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 24, 2008 11:25 pm

yeah,,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Aksidentet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Aksidentet - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 25, 2008 12:51 pm

me kaloj siper makina fatmiresisht jam gjalle
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 27
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Aksidentet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Aksidentet - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 25, 2008 12:51 pm

hiiiiiiiiiiii qyqa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Aksidentet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Aksidentet - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 25, 2008 12:52 pm

mua me perplasi treni dhe e nxorra nga shinat!

_________________
Aksidentet - Faqe 2 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 27
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Aksidentet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Aksidentet - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 25, 2008 12:53 pm

hahahhaahah kurse mua me perplasi avioni dhe me coi ne itali
po erdha prap
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Aksidentet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Aksidentet - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 25, 2008 1:31 pm

2 her me motor nuk jam vrare fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Aksidentet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Aksidentet - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 25, 2008 1:33 pm

aa edhe un du me be i aksident me motorr me rob shpie, maroooooooooj
nji kusheriri im para cakohesh kishte nji motorr tpapame, tu be xhiro u rrezu keq fare, pati te cara ne barkk ne duar kembe, gjithanej mo
ah si nuk isha edhe un, vallaj aksidentet me motorr kan lezet e heheh Cool

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Aksidentet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Aksidentet - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 25, 2008 1:36 pm

:gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Aksidentet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Aksidentet - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 25, 2008 1:36 pm

kush do me bej nai xhiro me motor muaa pliiz bounce lol!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Aksidentet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Aksidentet - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 25, 2008 1:37 pm

hajde ne vlore se e di si jemi ne
(10veta me motora te medhenj dhe levizim te tere bashke e hedhim vloren ne ereeee)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Aksidentet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Aksidentet - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 25, 2008 1:41 pm

ca gallate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Aksidentet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Aksidentet - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 25, 2008 3:00 pm

Child In Time shkruajti:
aa edhe un du me be i aksident me motorr me rob shpie, maroooooooooj
nji kusheriri im para cakohesh kishte nji motorr tpapame, tu be xhiro u rrezu keq fare, pati te cara ne barkk ne duar kembe, gjithanej mo
ah si nuk isha edhe un, vallaj aksidentet me motorr kan lezet e heheh Cool
aaaa me rob shpi sa kam qesh,,cunat e halles time ishin me motor u perplasen i terhoqi furgoni zvarr,,njerit i iku lekura e shpines iiiiiiiiiiiiii kur e kutoj sa keq qe ishin ber ata te shkretet athere!!edhe motori u be m*t fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Aksidentet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Aksidentet - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 25, 2008 3:16 pm

RioT shkruajti:
Child In Time shkruajti:
aa edhe un du me be i aksident me motorr me rob shpie, maroooooooooj
nji kusheriri im para cakohesh kishte nji motorr tpapame, tu be xhiro u rrezu keq fare, pati te cara ne barkk ne duar kembe, gjithanej mo
ah si nuk isha edhe un, vallaj aksidentet me motorr kan lezet e heheh Cool
aaaa me rob shpi sa kam qesh,,cunat e halles time ishin me motor u perplasen i terhoqi furgoni zvarr,,njerit i iku lekura e shpines iiiiiiiiiiiiii kur e kutoj sa keq qe ishin ber ata te shkretet athere!!edhe motori u be m*t fare


iiii o child in time edhe ti si kto do me u ba mi???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Aksidentet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Aksidentet - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 25, 2008 6:04 pm

po ju paskeni qef qe te perplaseni qe ta thoni ktu ne forum??
njs se kur perplasesh me motorr e han ja 10 her me keq sesa me makin!
un kam be 4 aksidente te vogla , por pa pasoja . pervec rrobeve te grisme dhe cik frike pastaj .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Aksidentet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Aksidentet - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 25, 2008 6:20 pm

fefe_ shkruajti:
po ju paskeni qef qe te perplaseni qe ta thoni ktu ne forum??
njs se kur perplasesh me motorr e han ja 10 her me keq sesa me makin!
un kam be 4 aksidente te vogla , por pa pasoja . pervec rrobeve te grisme dhe cik frike pastaj .
kjo esht shum e vertet!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Aksidentet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Aksidentet - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 15, 2008 3:45 pm

une shyqyr zoti nuk jam perplas as nje here
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Aksidentet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Aksidentet - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 09, 2008 9:04 pm

dua te bej ndonje aksident SadSad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
Aksidentet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Aksidentet - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 09, 2008 9:07 pm

me ka hy thika e bukes ne kam me ra nga dora pingul edhe mu ne kam
o none car dhimje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Aksidentet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Aksidentet - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Oct 10, 2008 7:21 pm

deri me sot nuk me ka ndodhur noi aksident........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Aksidentet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Aksidentet - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Aksidentet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: