Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Te urtin apo trimin? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Te urtin apo trimin? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Te urtin apo trimin? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Te urtin apo trimin? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Te urtin apo trimin? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Te urtin apo trimin? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Te urtin apo trimin? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Te urtin apo trimin? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Te urtin apo trimin? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Te urtin apo trimin? I_vote_lcap17%Te urtin apo trimin? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Te urtin apo trimin? I_vote_lcap29%Te urtin apo trimin? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Te urtin apo trimin? I_vote_lcap31%Te urtin apo trimin? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Te urtin apo trimin? I_vote_lcap23%Te urtin apo trimin? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Te urtin apo trimin? I_vote_lcapTe urtin apo trimin? I_voting_barTe urtin apo trimin? I_vote_rcap 
hot_spicy
Te urtin apo trimin? I_vote_lcapTe urtin apo trimin? I_voting_barTe urtin apo trimin? I_vote_rcap 
Darkangel
Te urtin apo trimin? I_vote_lcapTe urtin apo trimin? I_voting_barTe urtin apo trimin? I_vote_rcap 
angel boy
Te urtin apo trimin? I_vote_lcapTe urtin apo trimin? I_voting_barTe urtin apo trimin? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Te urtin apo trimin? I_vote_lcapTe urtin apo trimin? I_voting_barTe urtin apo trimin? I_vote_rcap 
Child In Time
Te urtin apo trimin? I_vote_lcapTe urtin apo trimin? I_voting_barTe urtin apo trimin? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Te urtin apo trimin? I_vote_lcapTe urtin apo trimin? I_voting_barTe urtin apo trimin? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Te urtin apo trimin? I_vote_lcapTe urtin apo trimin? I_voting_barTe urtin apo trimin? I_vote_rcap 
rapper_girl
Te urtin apo trimin? I_vote_lcapTe urtin apo trimin? I_voting_barTe urtin apo trimin? I_vote_rcap 
Mars
Te urtin apo trimin? I_vote_lcapTe urtin apo trimin? I_voting_barTe urtin apo trimin? I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri fate Njerez
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Te urtin apo trimin?

Shko poshtė 
5 posters

Te urtin apo trimin ?
1.te urtin
Te urtin apo trimin? I_vote_lcap100%Te urtin apo trimin? I_vote_rcap
 100% [ 2 ]
2.trimin
Te urtin apo trimin? I_vote_lcap0%Te urtin apo trimin? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 2
 

AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Te urtin apo trimin? Empty
MesazhTitulli: Te urtin apo trimin?   Te urtin apo trimin? Icon_minitime1Fri Aug 15, 2008 10:06 pm

ke do zgjidhni ku vajza?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 26
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Te urtin apo trimin? Empty
MesazhTitulli: Re: Te urtin apo trimin?   Te urtin apo trimin? Icon_minitime1Fri Aug 15, 2008 10:09 pm

te urtin sepse do mendoja se do ishte me i zgjuar jo ata qe bejne si trima se nuk jane lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Te urtin apo trimin? Empty
MesazhTitulli: Re: Te urtin apo trimin?   Te urtin apo trimin? Icon_minitime1Fri Aug 15, 2008 11:26 pm

Une do zgjidhja te zgjuarin sepse ai di te beje te urtin kur duhet dhe trimin ur eshte nevoja te jete i tille!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Te urtin apo trimin? Empty
MesazhTitulli: Re: Te urtin apo trimin?   Te urtin apo trimin? Icon_minitime1Fri Aug 15, 2008 11:31 pm

as1 se ai qe eshte i urt mund te dali dhe ndryshe pastaj
kurse trimi shet mend
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Te urtin apo trimin? Empty
MesazhTitulli: Re: Te urtin apo trimin?   Te urtin apo trimin? Icon_minitime1Thu Jul 09, 2009 9:39 pm

te urtin Twisted Evil trime jam vete Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Te urtin apo trimin? Empty
MesazhTitulli: Re: Te urtin apo trimin?   Te urtin apo trimin? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Te urtin apo trimin?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: