Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
zhurem apo qetesi? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
zhurem apo qetesi? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
zhurem apo qetesi? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
zhurem apo qetesi? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
zhurem apo qetesi? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
zhurem apo qetesi? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
zhurem apo qetesi? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
zhurem apo qetesi? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
zhurem apo qetesi? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
zhurem apo qetesi? I_vote_lcap17%zhurem apo qetesi? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
zhurem apo qetesi? I_vote_lcap29%zhurem apo qetesi? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
zhurem apo qetesi? I_vote_lcap31%zhurem apo qetesi? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
zhurem apo qetesi? I_vote_lcap23%zhurem apo qetesi? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
zhurem apo qetesi? I_vote_lcapzhurem apo qetesi? I_voting_barzhurem apo qetesi? I_vote_rcap 
hot_spicy
zhurem apo qetesi? I_vote_lcapzhurem apo qetesi? I_voting_barzhurem apo qetesi? I_vote_rcap 
Darkangel
zhurem apo qetesi? I_vote_lcapzhurem apo qetesi? I_voting_barzhurem apo qetesi? I_vote_rcap 
angel boy
zhurem apo qetesi? I_vote_lcapzhurem apo qetesi? I_voting_barzhurem apo qetesi? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
zhurem apo qetesi? I_vote_lcapzhurem apo qetesi? I_voting_barzhurem apo qetesi? I_vote_rcap 
Child In Time
zhurem apo qetesi? I_vote_lcapzhurem apo qetesi? I_voting_barzhurem apo qetesi? I_vote_rcap 
Blue Paradise
zhurem apo qetesi? I_vote_lcapzhurem apo qetesi? I_voting_barzhurem apo qetesi? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
zhurem apo qetesi? I_vote_lcapzhurem apo qetesi? I_voting_barzhurem apo qetesi? I_vote_rcap 
rapper_girl
zhurem apo qetesi? I_vote_lcapzhurem apo qetesi? I_voting_barzhurem apo qetesi? I_vote_rcap 
Mars
zhurem apo qetesi? I_vote_lcapzhurem apo qetesi? I_voting_barzhurem apo qetesi? I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 zhurem apo qetesi?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next

zhurem apo qetsi?
zhurem
zhurem apo qetesi? I_vote_lcap50%zhurem apo qetesi? I_vote_rcap
 50% [ 15 ]
qetesi
zhurem apo qetesi? I_vote_lcap50%zhurem apo qetesi? I_vote_rcap
 50% [ 15 ]
Totali i votave : 30
 

AutoriMesazh
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

zhurem apo qetesi? Empty
MesazhTitulli: zhurem apo qetesi?   zhurem apo qetesi? Icon_minitime1Mon Aug 11, 2008 1:34 am

une per vete jap per zhuuuuuuuureeeeeeeee riot!riot!riot!riot!riot!riot!riot!riot!riot!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

zhurem apo qetesi? Empty
MesazhTitulli: Re: zhurem apo qetesi?   zhurem apo qetesi? Icon_minitime1Mon Aug 11, 2008 1:40 am

VARET SI SI JAM UNE NE ATO MOMENTE!PO DO TE THOJA ZHURME!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

zhurem apo qetesi? Empty
MesazhTitulli: Re: zhurem apo qetesi?   zhurem apo qetesi? Icon_minitime1Mon Aug 11, 2008 2:03 am

qetesi 4 ever
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
S.A.M--->2

Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 28
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

zhurem apo qetesi? Empty
MesazhTitulli: Re: zhurem apo qetesi?   zhurem apo qetesi? Icon_minitime1Mon Aug 11, 2008 2:14 am

zhurmeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

zhurem apo qetesi? Empty
MesazhTitulli: Re: zhurem apo qetesi?   zhurem apo qetesi? Icon_minitime1Mon Aug 11, 2008 10:43 am

kam dash me e shkrujt zhurme dhe jo shurem!!ju lutem stafi ta ndrroj!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 29
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

zhurem apo qetesi? Empty
MesazhTitulli: Re: zhurem apo qetesi?   zhurem apo qetesi? Icon_minitime1Mon Aug 11, 2008 5:15 pm

per te dyja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorzhurem apo qetesi? Empty
MesazhTitulli: Re: zhurem apo qetesi?   zhurem apo qetesi? Icon_minitime1Mon Aug 11, 2008 5:16 pm

ZHURMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE JASHTTTTTTTTTTTTT...
QETSIII NE KLAS...SE ME HYPEN DHIMBJA KOKES ME QEN ZHURM... Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 31
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

zhurem apo qetesi? Empty
MesazhTitulli: Re: zhurem apo qetesi?   zhurem apo qetesi? Icon_minitime1Tue Aug 12, 2008 2:37 pm

qetesi vallai dhe muzike ne sfond pastaj varet kur jam ne momente kur du te degjoj nai SLAYER ose METALLICA ose MEGADETH zhurme komplet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

zhurem apo qetesi? Empty
MesazhTitulli: Re: zhurem apo qetesi?   zhurem apo qetesi? Icon_minitime1Tue Aug 12, 2008 2:42 pm

un per vete zgjedh qetesi!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth

Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 28
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

zhurem apo qetesi? Empty
MesazhTitulli: Re: zhurem apo qetesi?   zhurem apo qetesi? Icon_minitime1Thu Aug 14, 2008 12:30 pm

ka pas raste qe kam dashur zhurme por zakonisht dua qetesi totale me muziken gjithmon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 26
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

zhurem apo qetesi? Empty
MesazhTitulli: Re: zhurem apo qetesi?   zhurem apo qetesi? Icon_minitime1Fri Aug 15, 2008 10:34 pm

qetesi por edhe zhurma duhet ndonjehere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

zhurem apo qetesi? Empty
MesazhTitulli: Re: zhurem apo qetesi?   zhurem apo qetesi? Icon_minitime1Fri Aug 15, 2008 10:36 pm

Varety nga gjendja ime emocionale!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

zhurem apo qetesi? Empty
MesazhTitulli: Re: zhurem apo qetesi?   zhurem apo qetesi? Icon_minitime1Fri Aug 15, 2008 10:40 pm

zhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy

Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

zhurem apo qetesi? Empty
MesazhTitulli: Re: zhurem apo qetesi?   zhurem apo qetesi? Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 2:03 pm

qetsi relaks aaaaaa ska me bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
The_Sentinel

Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 33
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

zhurem apo qetesi? Empty
MesazhTitulli: Re: zhurem apo qetesi?   zhurem apo qetesi? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 8:54 pm

qetesi se mendoj me mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.hapsirajuaj.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

zhurem apo qetesi? Empty
MesazhTitulli: Re: zhurem apo qetesi?   zhurem apo qetesi? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 8:58 pm

secila ka te miren e te keqen e vet
zhurma duhet se psh ka lezet kur je ne nje party, me muzik te lart apo ne ndonje vend tjeter kurse te keqe ka se sdurohet se te shurdhohen veshet Mad
qetesia ka te mire qetesohet, reeelaaaaaax kurse te keqe kur ka sh qetesi me ze frika pale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

zhurem apo qetesi? Empty
MesazhTitulli: Re: zhurem apo qetesi?   zhurem apo qetesi? Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 12:41 pm

AAAAAAAAAAAAAAAAA ZHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURME
ULERIIIIIIIIIIIIIISNI NJEREZ :D:D:D:D
lol!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorzhurem apo qetesi? Empty
MesazhTitulli: Re: zhurem apo qetesi?   zhurem apo qetesi? Icon_minitime1Fri Aug 22, 2008 7:36 pm

vota ime pa dashje shkoi per zhurem por ne fakt jam qetesi totale me pelqen shume qetesia sidomos ndonje nate kur jam ne mes te rruges dhe kur nuk ka asnje kembe njeriu me pelqen qetesia e rrugeve dhe te degjoj vetem hapat e mia ne asfalt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

zhurem apo qetesi? Empty
MesazhTitulli: Re: zhurem apo qetesi?   zhurem apo qetesi? Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 1:39 pm

Child In Time shkruajti:
AAAAAAAAAAAAAAAAA ZHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURME
ULERIIIIIIIIIIIIIISNI NJEREZ :D:D:D:D
lol!
yahooooooooooooooooo.com Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

zhurem apo qetesi? Empty
MesazhTitulli: Re: zhurem apo qetesi?   zhurem apo qetesi? Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 1:39 pm

EroldCeka shkruajti:
vota ime pa dashje shkoi per zhurem por ne fakt jam qetesi totale me pelqen shume qetesia sidomos ndonje nate kur jam ne mes te rruges dhe kur nuk ka asnje kembe njeriu me pelqen qetesia e rrugeve dhe te degjoj vetem hapat e mia ne asfalt
ska gale me mir zhurme :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani

Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 28
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

zhurem apo qetesi? Empty
MesazhTitulli: Re: zhurem apo qetesi?   zhurem apo qetesi? Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 8:23 pm

me perjashtuan nga shkolla per zhurem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

zhurem apo qetesi? Empty
MesazhTitulli: Re: zhurem apo qetesi?   zhurem apo qetesi? Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 8:27 pm

HIHIHIHIHIHIHI TE SHKUME
DO VIJM ME KOMPOSTO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 29
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

zhurem apo qetesi? Empty
MesazhTitulli: Re: zhurem apo qetesi?   zhurem apo qetesi? Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 8:53 pm

ne mengjes zhurme naten kur fle qetesi :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 28
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

zhurem apo qetesi? Empty
MesazhTitulli: Re: zhurem apo qetesi?   zhurem apo qetesi? Icon_minitime1Sun Aug 24, 2008 11:01 am

varet si jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

zhurem apo qetesi? Empty
MesazhTitulli: Re: zhurem apo qetesi?   zhurem apo qetesi? Icon_minitime1Tue Aug 26, 2008 7:45 pm

te dyja them une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Sponsored content
zhurem apo qetesi? Empty
MesazhTitulli: Re: zhurem apo qetesi?   zhurem apo qetesi? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
zhurem apo qetesi?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: