Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Lajmerime dhe falenderime nga stafi. I_vote_lcap17%Lajmerime dhe falenderime nga stafi. I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Lajmerime dhe falenderime nga stafi. I_vote_lcap29%Lajmerime dhe falenderime nga stafi. I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Lajmerime dhe falenderime nga stafi. I_vote_lcap31%Lajmerime dhe falenderime nga stafi. I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Lajmerime dhe falenderime nga stafi. I_vote_lcap23%Lajmerime dhe falenderime nga stafi. I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Lajmerime dhe falenderime nga stafi. I_vote_lcapLajmerime dhe falenderime nga stafi. I_voting_barLajmerime dhe falenderime nga stafi. I_vote_rcap 
hot_spicy
Lajmerime dhe falenderime nga stafi. I_vote_lcapLajmerime dhe falenderime nga stafi. I_voting_barLajmerime dhe falenderime nga stafi. I_vote_rcap 
Darkangel
Lajmerime dhe falenderime nga stafi. I_vote_lcapLajmerime dhe falenderime nga stafi. I_voting_barLajmerime dhe falenderime nga stafi. I_vote_rcap 
angel boy
Lajmerime dhe falenderime nga stafi. I_vote_lcapLajmerime dhe falenderime nga stafi. I_voting_barLajmerime dhe falenderime nga stafi. I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Lajmerime dhe falenderime nga stafi. I_vote_lcapLajmerime dhe falenderime nga stafi. I_voting_barLajmerime dhe falenderime nga stafi. I_vote_rcap 
Child In Time
Lajmerime dhe falenderime nga stafi. I_vote_lcapLajmerime dhe falenderime nga stafi. I_voting_barLajmerime dhe falenderime nga stafi. I_vote_rcap 
Blue Paradise
Lajmerime dhe falenderime nga stafi. I_vote_lcapLajmerime dhe falenderime nga stafi. I_voting_barLajmerime dhe falenderime nga stafi. I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Lajmerime dhe falenderime nga stafi. I_vote_lcapLajmerime dhe falenderime nga stafi. I_voting_barLajmerime dhe falenderime nga stafi. I_vote_rcap 
rapper_girl
Lajmerime dhe falenderime nga stafi. I_vote_lcapLajmerime dhe falenderime nga stafi. I_voting_barLajmerime dhe falenderime nga stafi. I_vote_rcap 
Mars
Lajmerime dhe falenderime nga stafi. I_vote_lcapLajmerime dhe falenderime nga stafi. I_voting_barLajmerime dhe falenderime nga stafi. I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Lajmerime dhe falenderime nga stafi.

Shko poshtė 
+3
Mars
Venus
Soldier Of Fortune
7 posters
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Empty
MesazhTitulli: Lajmerime dhe falenderime nga stafi.   Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Icon_minitime1Sun Jun 22, 2008 11:50 pm

Ne kete seksion do te gjeni te gjitha njoftimet mbi te rejat e forumit, si dhe falenderime per ata qe na mbeshtesin dhe ndihmojne.


Edituar pėr herė tė fundit nga Soldier Of Fortune nė Thu Mar 26, 2009 12:54 am, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmerime dhe falenderime nga stafi.   Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 11:03 am

Ju veme ne dijeni se Lacuna_Coil nuk eshte me pjese e stafit te forumit dhe arsyeja eshte mungesa e saj e gjate ne gjirin e forumit prej me shume se nje muaji. Megjithate vleresohet kontributi i saj i pacmueshem qe ka dhene per kete forum ne ditet e para te tij, atehere kur ai kishte nevoje me shume se kurre, duke ne mbeshtetur dhe duke pranuar menjehre ftesen per tu bere moderatore. Faleminderit Lacuna_Coil.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus

Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 29
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmerime dhe falenderime nga stafi.   Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Icon_minitime1Thu Aug 21, 2008 1:24 am

Si sot dy muaj me pare, ne 21 qershor, ky forum mori fillimin e vet. Me inisiativen e nje djali shume energjik dhe te talentuar si dhe me ndihmen e dy administratoreve Mars dhe Venus, nisen te shkruhen postimet e para. Do duhej kohe deri sa ai te merrte permasat e deshirueshme, megjithate, cuditerisht kjo kohe ishte teper e shkurter. Tani pas dy muajsh, te habit gjalleria e perditshme qe gjen ketu. Kjo fale te gjithe anetareve, qe duke dhene mendimet e tyre ne te gjitha temat e hapura, kane arritur ta bejne forumin nje argetim me vete. I urojme forumit dhe te gjithe anetareve, gezuar 2-mujorin dhe shpresojme qe te gjitha shifrat te pesojne rritje dita-dites.
Falenderon sinqerisht
Stafi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmerime dhe falenderime nga stafi.   Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 9:53 pm

Stafi i ketij forumi, ne menyre unanime vendosi te dorezoje nje detyre te re per nje nga anetaret. Kjo detyre i jepet rapper_girl, e cila pervec se nje nga anetaret me aktive dhe me me shume postime, me deshiren personale ka dhene prova se kujdeset qe ky forum te ece sa me mire dhe te shmangen defektet e vogla.
I urojme rapper_girl ta gezoje detyren e re, dhe te jete nje moderatore sa me e zonja.

Stafi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmerime dhe falenderime nga stafi.   Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Icon_minitime1Thu Oct 09, 2008 10:53 pm

Sic e keni vene re edhe vete, forumi ka pesuar ndryshime kohet e fundit dhe eshte normale qe ndonjeri nga ju te kete paqartesi. Per ti bere sa me te larmishme sherbimet qe ofron dhe gjithashtu per te qenedruar me prane njeri-tjetrit, "Adoleshentet" shton nje menyre te re kontakti.

Te gjithe ata qe kane nje shqetesim, paqartesi, ankese, sygjerim apo thjesht deshirojne te thone dy fjale mbi forumin mund te klikojne ne opsionin "Kontakto" qe gjendet ne fund te faqes dhe te shkruajne mesazhin e tyre.

Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Zzzzzz10

Nje kopje e mesazhit tuja do ti dergohet cdo Administratori/je.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmerime dhe falenderime nga stafi.   Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Icon_minitime1Sat Oct 11, 2008 5:39 pm

Me keqardhje ju informojme se ne vazhdim Venus nuk do jete administratore e forumit. Ky vendim merret pas prezencave te saj te vaketa kohet e fundit, dhe ne nje fare mase eshte edhe nje zgjedhje e saj personale, pasi nuk mund te gjeje hapsirat e nevojshme kohore per tju perkushtuar forumit.
Te punoje me nje njeri kaq etik dhe preciz ishte nje kenaqesi me vete, ndaj dhe per kohen qe ajo i perkushtoi forumit vlen te pershendetet sepse beri me te miren e mundshme, dhe me menyren e saj krejt te vecante te komunikimit tregoi aftesi te larta drejtuese.
Ne cdo rast qe mund te gjeje pak kohe te lire eshte e lutur te na nderoje me prezencen e saj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmerime dhe falenderime nga stafi.   Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Icon_minitime1Fri Oct 31, 2008 11:17 pm

Ju ve ne dijeni se edhe pse ka vetem pak dite qe eshte vendosur, Chat Boxi do te hiqet. Kjo pasi vemendia e madhe qe po i kushtohet Chat Boxit, ka ndikuar ngativisht ne forum, duke bere qe numri i replikave ditore te bjere ne menyre te ndjeshme.
Thelbi i kesaj faqeje eshte diskutimi i temave ne forum, ne nje komunitet Adoleshentesh solid dhe kompakt, dhe Chati jo vetem qe nuk po ndihmonte ne kete aspekt, por krijoi edhe mosmarrveshje te vogla mes antareve, ndaj u pa e udhes qe ai te hiqet sa jemi ende ne kohe.
Ky eshte nje vendim i pralajmeruar me te cilin jane pajtuar shumica e antareve me te cilet eshte diskutuar.

Shpresojme ne mirekuptimin tuaj!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmerime dhe falenderime nga stafi.   Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 12:48 pm

Sot eshte gjashte mujori i forumit. Eshte e cuditshme se sa shpejt rrodhen muajt dhe sot ne jemi forumi i formatit phpBB2 me numrin me te madh te replikave ne Shqiperi.
Duke qene ne prag festash ju urojme Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri 2009!
Gjithashtu kemi nje lajmerim te rendesishem per te bere. Blue Paradise emrohet si moderatore e forumit.
Urime dhe suksese Blue Paradise!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmerime dhe falenderime nga stafi.   Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Icon_minitime1Fri Mar 20, 2009 4:07 pm

Ne forum jane shtuar opsione te reja.

1. Multi Quote
Ju do te shihni butonin “Multi quote” neper mesazhe. Cdo klikim mbi butonin “Multi quote” eshte ekujvalent me zgjedhjen e tij si Quote ne mesazhin qe do te dergoni. Kur ju klinkoni mbi ate buton ai ndryshon ngjyren cka do te thote se postimi eshte zgjedhur nga ju. “Multi quote” nuk humb nese ju nderroni faqe ne te njejten teme. Pra ju mund te beni “Multi quote” nga faqja e pare deri tek e fundit brenda nje teme.
Qe te beni multi quote nuk duhet te pergjigjene ne menyren e shpejte, por pasi te keni zgjedhur postimet klikoni tek “Pergjigju” qe gjendet siper cdo teme, dhe aty do te gjeni “Quotat” tuaja gati.

2. Profili i avancuar
Neper profilet e cdo antari tani ka me shume informacione dhe statistika. Gjithashtu ju mund te lini mesazhe ne profilet e antareve.
Hyni tek nje profil, shkoni tek statistikat, dhe klikoni tek “Send new message on this profile”.
Ne kete menyre mesazhi juaj do te shfaqet ne faqen e pare te profilit te anatarit qe ja keni derguar.

Shpresojme qe keto ndryshime te jene te vlefshme per ju.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmerime dhe falenderime nga stafi.   Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 11:59 pm

Sistemi i pikeve

Sistemi i pikeve eshte nje sistem qe bazohet ne kritere te ndryshme, dhe lejon nje menyre te re per vleresimin e perdorueseve te forumit.

Piket per cdo antar do te llogariten ne baze te postimeve te tyre, temave qe hapin dhe numrit te mesazheve publike qe i vijne ne profil. Per cdo postim do merrni pike te caktuara ne baze te forumit ku po shkruani

Me poshte do gjeni te konfiguruar se si behet vleresimi

Ankesa, sygjerime, ndihme - 0 pike per postim
Prezantimi - 1 pike
Pershendetje - 0 pike
Urime - 0 pike
Tema sociale - 3 pike
Shkolla - 3 pike
Diskutime shoqerore - 2 pike
Dashuria - 2 pike
Adoleshenca - 2 pike
Zone e lire - 1 pike
Sport - 2 pike
Sondazhe - 2 pike
Lojra - 0 pike
Muzike - 1 pike
Letersi - 3 pike
Kinematografi - 3 pike
Piktura - 3 pike
Telnologji - 3 pike
Kuriozitete e barsaleta - 3 pike

*Per cdo teme qe hapni merrni 33 pike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmerime dhe falenderime nga stafi.   Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Icon_minitime1Wed Jun 03, 2009 4:21 pm

Moderatoret e forumit kane pesuar disa ndryshime keto kohe.
Dy moderatoret aktale te shtuar se funsmi jane Lacuan_Coil dhe vdekja_eshte_mundesi

_________________
Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmerime dhe falenderime nga stafi.   Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Icon_minitime1Sun Jun 21, 2009 1:09 am

Sot eshte nje vjetori i forumit dhe ishte nje kenaqesi e vecante te qendronim bashke per nje vit rresht. Jemi nje forum i thjeshte amator, qe vetem me deshire dhe pasion, e pa asnje perfitim kemi bere shume, dhe me statistikat tona kemi arritur te sfidojme cdo forum te formatit tone duke u bere numri nje brenda kategorise. Por sot kemi dhe nje anoncim shume te rendesishem per te bere. Administratoret kane marre vendim per te mbyllur forumin brenda disa ditesh pasi e kane te pamundur te vazhdojne te mirmbajne forumin per arsye personale. Ndoshta ne korrik nuk do jemi me online. Keto dite qershori jane te fundit per kete komunitet. Vetem nje mrekulli do bente qe te ndodhte e kunderta. Nje shprehje e zgjuar thote: "Lere boten perpara se te te lere ajo ty!"


Edituar pėr herė tė fundit nga Soldier Of Fortune nė Wed Jun 24, 2009 12:56 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmerime dhe falenderime nga stafi.   Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 12:56 pm

Pershendetje!
Duke u mbeshtetur tek numri I madh I kerkesave qe kemi marre qe forumi te mos mbyllet, vendosem te mos e mbyllim! Ne forum do kete nje ndryshim stafi.
Dy administratoret e reja te forumit do jene Child Of Darkness dhe Lacuna_Coil.
Detyra ime ne vazhdim do jete vetem per te vene ne funksion opsione te reja per forumin nese do kete, dhe do merrem me paraqitjen grafike. Per cdo problem ne lidhje me temat, kategorite apo antaret nuk duhet te komunikoni me mua, por duhet te drejtoheni tek dy administartoret e siperpermenduar.

_________________
Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmerime dhe falenderime nga stafi.   Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 4:10 pm

Ju ve ne dijeni qe tashme nje nga moderatoret e forumit eshte Child in Time. Kjo pasi eshte nje nga antaret me aktive qe nga fillet e forumit si dhe duke pasur eksperienca te tjera me drejtimin e forumeve!I urojme suksese ne detyren e re! Faleminderit!

Stafi i forumit!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmerime dhe falenderime nga stafi.   Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 4:25 pm

Ne rradhe te pare ju falenderoj per detyren e dhene.

Tani e tutje do hyj ne fuqi nje rregull i ri..duke marre parasysh qe shume kaose jan shkaktuar nga inatet e antarve kundrejt njeri-tjetrit, dua tju paralajmeroj qe cdo sulm kundrejt cdo anetari, qofte i drejtperdrejte, qofte jo i drejtperdrejte do te ndeshkohet..nuk do ket asnje tolerim nga kjo ane..qe sot e tutje ktu dua paqe dhe harmoni !!!

Falemnderit per mirekuptimin.

Child In Time

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmerime dhe falenderime nga stafi.   Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 3:03 pm

Forumi tani ka dhe nje Fan Page ne Facebook. Kjo eshte nje menyre e thjeshte dhe origjinale per ta bere forumin dhe me te njohur. Jeni te gjithe te lutur qe te beheni fan te faqes tone ne Facebook dhe me pas tek opsioni sygjeroja miqve ti dergoni nje ftese te gjithe miqve tuaj ne Facebook. Kliko lidhjen e meposhtme per te hyre tek kjo faqe:
https://www.facebook.com/pages/Adoleshentet/121726410624
Photobucket

_________________
Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmerime dhe falenderime nga stafi.   Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 4:42 pm

Ju lajmerojme gjithashtu qe cdo teme qe ka lidhje me fotografite do ta gjeni te nenforumi me i ri Fotografia,ktu: http://adoleshentet.lovelyforum.net/fotografia-f15/

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmerime dhe falenderime nga stafi.   Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Icon_minitime1Wed Jul 15, 2009 10:14 pm

Eshte hapur nenforum i ri me teme Filozofia. Per cdo teme qe mendoni se duhet zhvendosur tek Filozofia ju lutem sugjerojeni ne temen Sugjerimet tuaja

Nenforumi i ri:


http://adoleshentet.lovelyforum.net/filozofia-f23/

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmerime dhe falenderime nga stafi.   Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Icon_minitime1Thu Jan 14, 2010 3:43 pm

nje super falenderim per te gjith antaret e rinj dhe ato te vjeter qe jan rikthyer ne forum!!! cheers cheers cheers

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmerime dhe falenderime nga stafi.   Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Icon_minitime1Tue Apr 13, 2010 6:47 pm

jane shtuar ikona te reja:
i pafajshem Ckemi te puth nqef degjo misic Birre Puthje i inatosur Mohim torte Qef Ndeshkim Gjume ti thyva turijt Kalofsh mire Party shel shel makine Rock Shif ky Jam une ktu aaaaaaaa qaj ufff ca linje

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmerime dhe falenderime nga stafi.   Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Icon_minitime1Mon May 24, 2010 9:37 pm

rihapet chati i forumit

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content
Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmerime dhe falenderime nga stafi.   Lajmerime dhe falenderime nga stafi. Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lajmerime dhe falenderime nga stafi.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Rregullorja, Stafi, Lajmerimet, Sygjerimet, Ankesat, Ndihme.-
Kėrce tek: