Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Nje Birre Per... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Nje Birre Per... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Nje Birre Per... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Nje Birre Per... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Nje Birre Per... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Nje Birre Per... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Nje Birre Per... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Nje Birre Per... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Nje Birre Per... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Nje Birre Per... I_vote_lcap17%Nje Birre Per... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Nje Birre Per... I_vote_lcap29%Nje Birre Per... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Nje Birre Per... I_vote_lcap31%Nje Birre Per... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Nje Birre Per... I_vote_lcap23%Nje Birre Per... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Nje Birre Per... I_vote_lcapNje Birre Per... I_voting_barNje Birre Per... I_vote_rcap 
hot_spicy
Nje Birre Per... I_vote_lcapNje Birre Per... I_voting_barNje Birre Per... I_vote_rcap 
Darkangel
Nje Birre Per... I_vote_lcapNje Birre Per... I_voting_barNje Birre Per... I_vote_rcap 
angel boy
Nje Birre Per... I_vote_lcapNje Birre Per... I_voting_barNje Birre Per... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Nje Birre Per... I_vote_lcapNje Birre Per... I_voting_barNje Birre Per... I_vote_rcap 
Child In Time
Nje Birre Per... I_vote_lcapNje Birre Per... I_voting_barNje Birre Per... I_vote_rcap 
Blue Paradise
Nje Birre Per... I_vote_lcapNje Birre Per... I_voting_barNje Birre Per... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Nje Birre Per... I_vote_lcapNje Birre Per... I_voting_barNje Birre Per... I_vote_rcap 
rapper_girl
Nje Birre Per... I_vote_lcapNje Birre Per... I_voting_barNje Birre Per... I_vote_rcap 
Mars
Nje Birre Per... I_vote_lcapNje Birre Per... I_voting_barNje Birre Per... I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
October 2021
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Nje Birre Per...

Shko poshtė 
+71
Big_Boss
cycling_boy
che tartuf junior
*...BE YOURSELF...*
LaLuC-I
anisa
123bla returns
sweet_girl
Enny-Art
Iron Snake
savior
kuni_elb
lovelygirl
AURORA BOREALIS
cool
maria gracia
Lupino
3bla
hot_spicy
ToNI NbD
Rej
kaaccu
cobain
dj X
xhamajka
don corleone
angel_wolf
beko
ceku
odise
wooow
play_boy
doni
vagabondi_eri
dj jero
THE HACKER
SIMPATIKU_DR
vagabodi_eri
Mrs.perfect
Endri
dead angel
DangerousGirl
tigri-verdheblu
almir_metallica_4ever
Lacuna_Coil
vdekja_eshte_mundesia
urani
ani
3rrorr
saturno
total overdose1
Burzgoroth
Blue Paradise
Venus
free spirit
bad boy
SupergirL
angel boy
S.A.M--->2
fefe_
rapper_girl
LiKe A sTaR
smart devil
Endi
Child In Time
Mars
Soldier Of Fortune
Child Of Darkness
RioT
Darkangel
Tarjaholic
75 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 19 ... 38  Next
AutoriMesazh
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Tarjaholic

Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 29
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Nje Birre Per... Empty
MesazhTitulli: Nje Birre Per...   Nje Birre Per... Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 7:09 pm

RioT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Nje Birre Per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje Birre Per...   Nje Birre Per... Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 7:12 pm

per kete lart meqe e kemi te ri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Tarjaholic

Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 29
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Nje Birre Per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje Birre Per...   Nje Birre Per... Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 7:14 pm

Per cunat edhe gocat e forumit (Hiq RioT) se ja dhashe per sot se pastaj behet drunken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Nje Birre Per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje Birre Per...   Nje Birre Per... Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 7:17 pm

hahahah sikur ta dija qe do e hapje ket temen,,nje birr per shpendin qe e kam shum xhan! :Birre;:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Tarjaholic

Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 29
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Nje Birre Per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje Birre Per...   Nje Birre Per... Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 7:19 pm

RioT shkruajti:
hahahah sikur ta dija qe do e hapje ket temen,,nje birr per shpendin qe e kam shum xhan! :Birre;:

Nje birre per arlinden.

P.S Flao kete teme e kam hapur edhe une andej Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Nje Birre Per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje Birre Per...   Nje Birre Per... Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 7:21 pm

1 birre per kete lart meqe e ka hapur kete teme Birre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Nje Birre Per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje Birre Per...   Nje Birre Per... Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 7:22 pm

e di qe e ke hapur ti lol,,nje birr per motrat e arlindes dhe arlinden ha ha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Tarjaholic

Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 29
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Nje Birre Per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje Birre Per...   Nje Birre Per... Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 7:22 pm

RioT shkruajti:
e di qe e ke hapur ti lol,,nje birr per motrat e arlindes dhe arlinden ha ha

Pse motra e arlindes eshte ketu Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Nje Birre Per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje Birre Per...   Nje Birre Per... Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 7:30 pm

Tarjaholic shkruajti:
RioT shkruajti:
e di qe e ke hapur ti lol,,nje birr per motrat e arlindes dhe arlinden ha ha

Pse motra e arlindes eshte ketu Shocked
qe te dyja!! What a Face
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Nje Birre Per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje Birre Per...   Nje Birre Per... Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 12:30 am

kemi katrer cifte motrash, pe te tete motrat e forumit nga nje birre.

kosova endi
mars child of darkness
rapper girl child in time
free spirit smart devil

forumi i motarve ky!

_________________
Nje Birre Per... Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Nje Birre Per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje Birre Per...   Nje Birre Per... Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 12:32 am

Nje birre per kete lart,cuni vetem online per momentin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Nje Birre Per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje Birre Per...   Nje Birre Per... Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 12:33 am

nji birr per ate kopjacin qe ka hap temen Twisted Evil

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Nje Birre Per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje Birre Per...   Nje Birre Per... Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 12:34 am

hahahah nje birr per ty se do na ikesh me pushime!!!Gzuar Soldier!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Nje Birre Per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje Birre Per...   Nje Birre Per... Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 12:36 am

nje birre per endin, dhe pataj nje birre per ate qe pelqen tej mase birren Lacuna_coil

_________________
Nje Birre Per... Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Tarjaholic

Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 29
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Nje Birre Per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje Birre Per...   Nje Birre Per... Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 12:51 am

Child In Time shkruajti:
nji birr per ate kopjacin qe ka hap temen Twisted Evil

Moj ti..Kete teme e kam hapur edhe une andej confused ..Nje birre per arlinden
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Nje Birre Per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje Birre Per...   Nje Birre Per... Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 12:53 am

Edhe une po i jap nje birre ketij lart mqs sa erdhi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Tarjaholic

Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 29
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Nje Birre Per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje Birre Per...   Nje Birre Per... Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 12:54 am

Mars shkruajti:
Edhe une po i jap nje birre ketij lart mqs sa erdhi

Nje burre, dmth birre per MARS Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Nje Birre Per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje Birre Per...   Nje Birre Per... Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 12:55 am

HAHA lol! RROFSH ISHALLA PO MESOHEM KETU ME BIRRAT SE SI PI HIC
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Nje Birre Per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje Birre Per...   Nje Birre Per... Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 11:27 am

Child In Time shkruajti:
nji birr per ate kopjacin qe ka hap temen Twisted Evil
po edhe andej mi shpendi e ka hap ket temen,, drunken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Nje Birre Per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje Birre Per...   Nje Birre Per... Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 11:28 am

Birre PER ANTARET ONLINE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Nje Birre Per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje Birre Per...   Nje Birre Per... Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 11:43 am

per ket lart edhe per shpendin :Birre;:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Tarjaholic

Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 29
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Nje Birre Per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje Birre Per...   Nje Birre Per... Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 11:47 am

RioT :Birre;:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Nje Birre Per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje Birre Per...   Nje Birre Per... Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 11:58 am

SHUMMMMMM BIRRA PER RIOT DHE TARJAHOLIC
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Nje Birre Per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje Birre Per...   Nje Birre Per... Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 12:06 pm

hahahah sotnte kena darsem hahah Birre e kam pi i birr un,,thoni cte doni ju
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Nje Birre Per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje Birre Per...   Nje Birre Per... Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 12:07 pm

hihihihihihihihihhihihiihihihiihihihihi un se pi birren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Nje Birre Per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje Birre Per...   Nje Birre Per... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nje Birre Per...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 38Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 19 ... 38  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: