Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Gradat e anatreve Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Gradat e anatreve Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Gradat e anatreve Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Gradat e anatreve Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Gradat e anatreve Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Gradat e anatreve Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Gradat e anatreve Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Gradat e anatreve Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Gradat e anatreve Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Gradat e anatreve I_vote_lcap17%Gradat e anatreve I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Gradat e anatreve I_vote_lcap29%Gradat e anatreve I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Gradat e anatreve I_vote_lcap31%Gradat e anatreve I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Gradat e anatreve I_vote_lcap23%Gradat e anatreve I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Gradat e anatreve I_vote_lcapGradat e anatreve I_voting_barGradat e anatreve I_vote_rcap 
hot_spicy
Gradat e anatreve I_vote_lcapGradat e anatreve I_voting_barGradat e anatreve I_vote_rcap 
Darkangel
Gradat e anatreve I_vote_lcapGradat e anatreve I_voting_barGradat e anatreve I_vote_rcap 
angel boy
Gradat e anatreve I_vote_lcapGradat e anatreve I_voting_barGradat e anatreve I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Gradat e anatreve I_vote_lcapGradat e anatreve I_voting_barGradat e anatreve I_vote_rcap 
Child In Time
Gradat e anatreve I_vote_lcapGradat e anatreve I_voting_barGradat e anatreve I_vote_rcap 
Blue Paradise
Gradat e anatreve I_vote_lcapGradat e anatreve I_voting_barGradat e anatreve I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Gradat e anatreve I_vote_lcapGradat e anatreve I_voting_barGradat e anatreve I_vote_rcap 
rapper_girl
Gradat e anatreve I_vote_lcapGradat e anatreve I_voting_barGradat e anatreve I_vote_rcap 
Mars
Gradat e anatreve I_vote_lcapGradat e anatreve I_voting_barGradat e anatreve I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Gradat e anatreve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Gradat e anatreve Empty
MesazhTitulli: Gradat e anatreve   Gradat e anatreve Icon_minitime1Tue Jun 24, 2008 11:30 am

Me poshte do te gjeni konfigurimin e grades, emrin e saj, dhe numrin e replikave qe duhen bere per ta merre ate grade.

Gradat e anatreve Default2-Adoleshent fillestar-Me 1 replike
Gradat e anatreve Default3-Adoleshent-Me 10 replika
Gradat e anatreve Default4-Adoleshent progresiv-Me 100 replika
Gradat e anatreve Default5-Adoleshent ambicioz-Me 500 replika
Gradat e anatreve Default6-Adoleshent energjik-Me 1000 replika

Ju keshillojme te mos beni replika te teperta vetem per te marre nje status te ri sepse postimet tuaja nuk shprehin domosdoshmerisht njohurite dhe perkushtimin tuaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
 
Gradat e anatreve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Rregullorja, Stafi, Lajmerimet, Sygjerimet, Ankesat, Ndihme.-
Kėrce tek: