Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Heelloo PeoppLe. Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Heelloo PeoppLe. Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Heelloo PeoppLe. Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Heelloo PeoppLe. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Heelloo PeoppLe. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Heelloo PeoppLe. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Heelloo PeoppLe. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Heelloo PeoppLe. Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Heelloo PeoppLe. Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Heelloo PeoppLe. I_vote_lcap17%Heelloo PeoppLe. I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Heelloo PeoppLe. I_vote_lcap29%Heelloo PeoppLe. I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Heelloo PeoppLe. I_vote_lcap31%Heelloo PeoppLe. I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Heelloo PeoppLe. I_vote_lcap23%Heelloo PeoppLe. I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Heelloo PeoppLe. I_vote_lcapHeelloo PeoppLe. I_voting_barHeelloo PeoppLe. I_vote_rcap 
hot_spicy
Heelloo PeoppLe. I_vote_lcapHeelloo PeoppLe. I_voting_barHeelloo PeoppLe. I_vote_rcap 
Darkangel
Heelloo PeoppLe. I_vote_lcapHeelloo PeoppLe. I_voting_barHeelloo PeoppLe. I_vote_rcap 
angel boy
Heelloo PeoppLe. I_vote_lcapHeelloo PeoppLe. I_voting_barHeelloo PeoppLe. I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Heelloo PeoppLe. I_vote_lcapHeelloo PeoppLe. I_voting_barHeelloo PeoppLe. I_vote_rcap 
Child In Time
Heelloo PeoppLe. I_vote_lcapHeelloo PeoppLe. I_voting_barHeelloo PeoppLe. I_vote_rcap 
Blue Paradise
Heelloo PeoppLe. I_vote_lcapHeelloo PeoppLe. I_voting_barHeelloo PeoppLe. I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Heelloo PeoppLe. I_vote_lcapHeelloo PeoppLe. I_voting_barHeelloo PeoppLe. I_vote_rcap 
rapper_girl
Heelloo PeoppLe. I_vote_lcapHeelloo PeoppLe. I_voting_barHeelloo PeoppLe. I_vote_rcap 
Mars
Heelloo PeoppLe. I_vote_lcapHeelloo PeoppLe. I_voting_barHeelloo PeoppLe. I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate dashuri shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Heelloo PeoppLe.

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
worlD`oF.me
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 4
Mosha : 27
Vendndodhja : Rp. e Kosovės
Hobi : Udhėtimet..,vvallėzimmin eetc.
Koha e lire : Si nnkkoh T`lir mmo
Piket : 41
Data e regjistrimit : 12/04/2010

Heelloo PeoppLe. Empty
MesazhTitulli: Heelloo PeoppLe.   Heelloo PeoppLe. Icon_minitime1Mon Apr 12, 2010 6:15 pm

Hellooo People..

Po iaa ffillooJ

Emmri iimm ėshtė Pranvera [edhe ppse ss;em pelqen emri im,iaa kallxova appet]..

Jam vvetėm 15 vjeqare..
vviiJ nga Kosova..

n`Kėttė weB arritta,pasiqė isha duke kerkuar pėr "Krijime Letrare"[i pelqeJ shuum],pasttaj hasa nnKett weB,me pelqeu dhe vendosa ttė rregjistrohem..

Mir se erDha,si dhe Kalofsha Mir mme Juu.(L) :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Getuaarta_artta
Adoleshent
Adoleshent
Getuaarta_artta


Female
Numri i postimeve : 17
Mosha : 32
Vendndodhja : Ku te me nxan Nata heheheheh---T'hi N'zemer Boj Qka Du Dal Kur Du Edhe Ta Boj Fuck You
Hobi : »-(Æ`v“Æ)-» (Discotekaa) »-(Æ`v“Æ)-»
Koha e lire : Hip-HOp-ShqiP
Piket : 92
Data e regjistrimit : 11/04/2010

Heelloo PeoppLe. Empty
MesazhTitulli: Re: Heelloo PeoppLe.   Heelloo PeoppLe. Icon_minitime1Tue Apr 13, 2010 2:28 pm

Heelloo PeoppLe. 50686
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Heelloo PeoppLe.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: