Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
hUhU (^_^) ! Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
hUhU (^_^) ! Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
hUhU (^_^) ! Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
hUhU (^_^) ! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
hUhU (^_^) ! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
hUhU (^_^) ! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
hUhU (^_^) ! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
hUhU (^_^) ! Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
hUhU (^_^) ! Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
hUhU (^_^) ! I_vote_lcap17%hUhU (^_^) ! I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
hUhU (^_^) ! I_vote_lcap29%hUhU (^_^) ! I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
hUhU (^_^) ! I_vote_lcap31%hUhU (^_^) ! I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
hUhU (^_^) ! I_vote_lcap23%hUhU (^_^) ! I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
hUhU (^_^) ! I_vote_lcaphUhU (^_^) ! I_voting_barhUhU (^_^) ! I_vote_rcap 
hot_spicy
hUhU (^_^) ! I_vote_lcaphUhU (^_^) ! I_voting_barhUhU (^_^) ! I_vote_rcap 
Darkangel
hUhU (^_^) ! I_vote_lcaphUhU (^_^) ! I_voting_barhUhU (^_^) ! I_vote_rcap 
angel boy
hUhU (^_^) ! I_vote_lcaphUhU (^_^) ! I_voting_barhUhU (^_^) ! I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
hUhU (^_^) ! I_vote_lcaphUhU (^_^) ! I_voting_barhUhU (^_^) ! I_vote_rcap 
Child In Time
hUhU (^_^) ! I_vote_lcaphUhU (^_^) ! I_voting_barhUhU (^_^) ! I_vote_rcap 
Blue Paradise
hUhU (^_^) ! I_vote_lcaphUhU (^_^) ! I_voting_barhUhU (^_^) ! I_vote_rcap 
Child Of Darkness
hUhU (^_^) ! I_vote_lcaphUhU (^_^) ! I_voting_barhUhU (^_^) ! I_vote_rcap 
rapper_girl
hUhU (^_^) ! I_vote_lcaphUhU (^_^) ! I_voting_barhUhU (^_^) ! I_vote_rcap 
Mars
hUhU (^_^) ! I_vote_lcaphUhU (^_^) ! I_voting_barhUhU (^_^) ! I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria dashuri fate
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 hUhU (^_^) !

Shko poshtė 
+3
hot_spicy
vdekja_eshte_mundesia
Dr. Manhattan
7 posters
AutoriMesazh
Dr. Manhattan
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
Dr. Manhattan


Male
Numri i postimeve : 9
Mosha : 36
Vendndodhja : Nippon
Piket : 55
Data e regjistrimit : 07/10/2009

hUhU (^_^) ! Empty
MesazhTitulli: hUhU (^_^) !   hUhU (^_^) ! Icon_minitime1Mon Oct 12, 2009 9:07 pm

hUhU (^_^) ! Onionbonjouramicalv

Un jam €rioni, 23 vjeē ( adoleshenti ma i vjeter i forumit hUhU (^_^) ! Onionheadprojecteur) dhe banoj ne France qe 8 vjet.

Ne forum mund te me thirrni Doc ose Man hUhU (^_^) ! 1186486486543

Gjeta Forumin rastesisht tu sjell neper gO.ogLe, i hodha i sy dhe me pelqeu kshuqe vendosa mu rregjistru.

Per momentin kam koh te lir me humb ne Forum nga kriza e madhe ktu ne France hUhU (^_^) ! 1186486570582 ashtu si gjithandej ...

Shpresoj t'ja kaloj sa ma mir mes jush hUhU (^_^) ! Sourire


Ps: Jam shkodran me origjine hUhU (^_^) ! Onionheadbyeaurevoir


Edituar pėr herė tė fundit nga Dr. Manhattan nė Tue Oct 13, 2009 3:36 am, edituar 4 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

hUhU (^_^) ! Empty
MesazhTitulli: Re: hUhU (^_^) !   hUhU (^_^) ! Icon_minitime1Mon Oct 12, 2009 9:40 pm

interesant :D Wink mir se erdhe Birre


Edituar pėr herė tė fundit nga vdekja_eshte_mundesia nė Mon Oct 12, 2009 9:42 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

hUhU (^_^) ! Empty
MesazhTitulli: Re: hUhU (^_^) !   hUhU (^_^) ! Icon_minitime1Mon Oct 12, 2009 9:42 pm

ulalalal 2 eriona tani....hihihi welcome
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

hUhU (^_^) ! Empty
MesazhTitulli: Re: hUhU (^_^) !   hUhU (^_^) ! Icon_minitime1Mon Oct 12, 2009 9:44 pm

un jam sa per 10000 erion-a mi :D te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

hUhU (^_^) ! Empty
MesazhTitulli: Re: hUhU (^_^) !   hUhU (^_^) ! Icon_minitime1Tue Oct 13, 2009 7:38 pm

Dr. Manhattan shkruajti:
hUhU (^_^) ! Onionbonjouramicalv

Un jam €rioni, 23 vjeē ( adoleshenti ma i vjeter i forumit hUhU (^_^) ! Onionheadprojecteur) dhe banoj ne France qe 8 vjet.

Ne forum mund te me thirrni Doc ose Man hUhU (^_^) ! 1186486486543

Gjeta Forumin rastesisht tu sjell neper gO.ogLe, i hodha i sy dhe me pelqeu kshuqe vendosa mu rregjistru.

Per momentin kam koh te lir me humb ne Forum nga kriza e madhe ktu ne France hUhU (^_^) ! 1186486570582 ashtu si gjithandej ...

Shpresoj t'ja kaloj sa ma mir mes jush hUhU (^_^) ! Sourire


Ps: Jam shkodran me origjine hUhU (^_^) ! Onionheadbyeaurevoir

wellcome Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

hUhU (^_^) ! Empty
MesazhTitulli: Re: hUhU (^_^) !   hUhU (^_^) ! Icon_minitime1Tue Oct 13, 2009 8:17 pm

mire se erdhe erioni dhe kalofsh sa me bukur ketu mes nesh.... :D :D :D :D :D :D :D :D ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Dr. Manhattan
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
Dr. Manhattan


Male
Numri i postimeve : 9
Mosha : 36
Vendndodhja : Nippon
Piket : 55
Data e regjistrimit : 07/10/2009

hUhU (^_^) ! Empty
MesazhTitulli: Re: hUhU (^_^) !   hUhU (^_^) ! Icon_minitime1Tue Oct 13, 2009 11:57 pm

Merci te gjitheve per mikpritjen :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anela123
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 25
Mosha : 30
Vendndodhja : N'drenic
Hobi : Leximi dhe vallzimi...
Koha e lire : Lexoj rreth fes islame......
Piket : 82
Data e regjistrimit : 07/10/2009

hUhU (^_^) ! Empty
MesazhTitulli: Re: hUhU (^_^) !   hUhU (^_^) ! Icon_minitime1Wed Oct 14, 2009 9:27 pm

Mir se erdhe dhe kalo sa me mir me ne.................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

hUhU (^_^) ! Empty
MesazhTitulli: Re: hUhU (^_^) !   hUhU (^_^) ! Icon_minitime1Thu Oct 15, 2009 4:27 pm

mire se erdhe dhe kalofsh same bukur ketu mes nesh.... :D :D :D :D :D :D :D :D ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

hUhU (^_^) ! Empty
MesazhTitulli: Re: hUhU (^_^) !   hUhU (^_^) ! Icon_minitime1Thu Oct 22, 2009 10:53 am

Bienvenue Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

hUhU (^_^) ! Empty
MesazhTitulli: Re: hUhU (^_^) !   hUhU (^_^) ! Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
hUhU (^_^) !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: