Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Shrek 1,2 apo 3???????????? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Shrek 1,2 apo 3???????????? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Shrek 1,2 apo 3???????????? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Shrek 1,2 apo 3???????????? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Shrek 1,2 apo 3???????????? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Shrek 1,2 apo 3???????????? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Shrek 1,2 apo 3???????????? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Shrek 1,2 apo 3???????????? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Shrek 1,2 apo 3???????????? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Shrek 1,2 apo 3???????????? I_vote_lcap17%Shrek 1,2 apo 3???????????? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Shrek 1,2 apo 3???????????? I_vote_lcap29%Shrek 1,2 apo 3???????????? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Shrek 1,2 apo 3???????????? I_vote_lcap31%Shrek 1,2 apo 3???????????? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Shrek 1,2 apo 3???????????? I_vote_lcap23%Shrek 1,2 apo 3???????????? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Shrek 1,2 apo 3???????????? I_vote_lcapShrek 1,2 apo 3???????????? I_voting_barShrek 1,2 apo 3???????????? I_vote_rcap 
hot_spicy
Shrek 1,2 apo 3???????????? I_vote_lcapShrek 1,2 apo 3???????????? I_voting_barShrek 1,2 apo 3???????????? I_vote_rcap 
Darkangel
Shrek 1,2 apo 3???????????? I_vote_lcapShrek 1,2 apo 3???????????? I_voting_barShrek 1,2 apo 3???????????? I_vote_rcap 
angel boy
Shrek 1,2 apo 3???????????? I_vote_lcapShrek 1,2 apo 3???????????? I_voting_barShrek 1,2 apo 3???????????? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Shrek 1,2 apo 3???????????? I_vote_lcapShrek 1,2 apo 3???????????? I_voting_barShrek 1,2 apo 3???????????? I_vote_rcap 
Child In Time
Shrek 1,2 apo 3???????????? I_vote_lcapShrek 1,2 apo 3???????????? I_voting_barShrek 1,2 apo 3???????????? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Shrek 1,2 apo 3???????????? I_vote_lcapShrek 1,2 apo 3???????????? I_voting_barShrek 1,2 apo 3???????????? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Shrek 1,2 apo 3???????????? I_vote_lcapShrek 1,2 apo 3???????????? I_voting_barShrek 1,2 apo 3???????????? I_vote_rcap 
rapper_girl
Shrek 1,2 apo 3???????????? I_vote_lcapShrek 1,2 apo 3???????????? I_voting_barShrek 1,2 apo 3???????????? I_vote_rcap 
Mars
Shrek 1,2 apo 3???????????? I_vote_lcapShrek 1,2 apo 3???????????? I_voting_barShrek 1,2 apo 3???????????? I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri Njerez shoqeria
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Shrek 1,2 apo 3????????????

Shko poshtė 
5 posters

Shrek 1,2 apo 3?????
1
Shrek 1,2 apo 3???????????? I_vote_lcap0%Shrek 1,2 apo 3???????????? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
2
Shrek 1,2 apo 3???????????? I_vote_lcap100%Shrek 1,2 apo 3???????????? I_vote_rcap
 100% [ 1 ]
3
Shrek 1,2 apo 3???????????? I_vote_lcap0%Shrek 1,2 apo 3???????????? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 1
 

AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Shrek 1,2 apo 3???????????? Empty
MesazhTitulli: Shrek 1,2 apo 3????????????   Shrek 1,2 apo 3???????????? Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 9:05 pm

cili ju pelqen me shume???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Shrek 1,2 apo 3???????????? Empty
MesazhTitulli: Re: Shrek 1,2 apo 3????????????   Shrek 1,2 apo 3???????????? Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 9:06 pm

mu per vete me pelqen shrek 1 esht fantastik fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Shrek 1,2 apo 3???????????? Empty
MesazhTitulli: Re: Shrek 1,2 apo 3????????????   Shrek 1,2 apo 3???????????? Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 9:08 pm

te tgjithe llojet e filmave te animuar mua me pelqen 1
si mulani si hirushja edhe shreku etj 1 me pelqen
eshte me origjinal me terheqes
mei realizuar
2 apo 3 behen boze kur i thona llafes
shreku 1 dhe se lun topi nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Shrek 1,2 apo 3???????????? Empty
MesazhTitulli: Re: Shrek 1,2 apo 3????????????   Shrek 1,2 apo 3???????????? Icon_minitime1Sun Aug 16, 2009 10:41 pm

tgjitha, 2 pak me shum me pelq ndoshta

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Shrek 1,2 apo 3???????????? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Shrek 1,2 apo 3???????????? Empty
MesazhTitulli: Re: Shrek 1,2 apo 3????????????   Shrek 1,2 apo 3???????????? Icon_minitime1Mon Aug 17, 2009 11:09 am

me shum me pelqen shrek the hallc(happy holidays) ... kush e ka pa????

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 26
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

Shrek 1,2 apo 3???????????? Empty
MesazhTitulli: Re: Shrek 1,2 apo 3????????????   Shrek 1,2 apo 3???????????? Icon_minitime1Wed Aug 19, 2009 7:10 pm

2-shi hata
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Shrek 1,2 apo 3???????????? Empty
MesazhTitulli: Re: Shrek 1,2 apo 3????????????   Shrek 1,2 apo 3???????????? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shrek 1,2 apo 3????????????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: