Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! I_vote_lcap17%Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! I_vote_lcap29%Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! I_vote_lcap31%Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! I_vote_lcap23%Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! I_vote_lcapEzopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! I_voting_barEzopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! I_vote_rcap 
hot_spicy
Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! I_vote_lcapEzopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! I_voting_barEzopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! I_vote_rcap 
Darkangel
Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! I_vote_lcapEzopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! I_voting_barEzopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! I_vote_rcap 
angel boy
Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! I_vote_lcapEzopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! I_voting_barEzopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! I_vote_lcapEzopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! I_voting_barEzopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! I_vote_rcap 
Child In Time
Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! I_vote_lcapEzopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! I_voting_barEzopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! I_vote_rcap 
Blue Paradise
Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! I_vote_lcapEzopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! I_voting_barEzopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! I_vote_lcapEzopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! I_voting_barEzopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! I_vote_rcap 
rapper_girl
Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! I_vote_lcapEzopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! I_voting_barEzopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! I_vote_rcap 
Mars
Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! I_vote_lcapEzopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! I_voting_barEzopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! Empty
MesazhTitulli: Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!!   Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 11:40 am

Mbi 2 mije vjet me pare nje fabul e Ezopit, tregonte se si nje sorre nuk arrinte te pinte uje brenda nje brokeje te ngushte dhe te gjate.

Ajo mori nje gur dhe e futi ne broke, duke rritur keshtu nivelin e ujit brenda saj. Piu dhe mbijetoi. Ndoshta edhe vete rrefyesi nuk kishte menduar se brenda fabules ka dicka vertete shkencore.

Kater korbet, Cook, Fry, Connelly dhe Monroe, u vune perballe nje gote te thelle, ku ne fund ndodhej uje dhe nje krimb.

Ne ane te gotes u vendosen disa gure, njesoj si ne fabulen greke.

Dy prej tyre ia dolen qe ne fillim qe te vendosnin gure brenda gotes per te rritur nivelin e ujit, ndersa dy te tjeret e provuan fillimisht disa here te fusnin sqepin pa mundur te realizonin objektivin.

Kur pane se nuk kishin gje ne vije, moren guret i futen ne gote dhe permbushen detyren.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!!   Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 11:41 am

a mendoni se e gjitha kjo eshte nje fakt teper bindes per gjuarsine e kafsheve/shpendeve konkretisht????apo ezopi thjesht ka shkruar per ti bindur njerezit me moralin e fabules me mire te dish sesa te kesh?????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!!   Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 9:11 pm

jan te zgjuar kafshet shpendet e tjer,kan tru normale,punon
po kjo puna ezopit esht kot si cdo legjend tjeter

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!!   Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 9:24 pm

edhe une kte mendim kam
qe ezopi ska pasur asgje tvecant per te thene
por shpendet jane INTELIGJENTE :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!!   Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 9:32 pm

po jo si gjitaret

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!!   Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!! Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ezopi kishte te drejte!!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Filozofia-
Kėrce tek: