Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? I_vote_lcap17%Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? I_vote_lcap29%Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? I_vote_lcap31%Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? I_vote_lcap23%Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? I_vote_lcapZhveshja e tepert imoralitet apo mode???? I_voting_barZhveshja e tepert imoralitet apo mode???? I_vote_rcap 
hot_spicy
Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? I_vote_lcapZhveshja e tepert imoralitet apo mode???? I_voting_barZhveshja e tepert imoralitet apo mode???? I_vote_rcap 
Darkangel
Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? I_vote_lcapZhveshja e tepert imoralitet apo mode???? I_voting_barZhveshja e tepert imoralitet apo mode???? I_vote_rcap 
angel boy
Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? I_vote_lcapZhveshja e tepert imoralitet apo mode???? I_voting_barZhveshja e tepert imoralitet apo mode???? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? I_vote_lcapZhveshja e tepert imoralitet apo mode???? I_voting_barZhveshja e tepert imoralitet apo mode???? I_vote_rcap 
Child In Time
Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? I_vote_lcapZhveshja e tepert imoralitet apo mode???? I_voting_barZhveshja e tepert imoralitet apo mode???? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? I_vote_lcapZhveshja e tepert imoralitet apo mode???? I_voting_barZhveshja e tepert imoralitet apo mode???? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? I_vote_lcapZhveshja e tepert imoralitet apo mode???? I_voting_barZhveshja e tepert imoralitet apo mode???? I_vote_rcap 
rapper_girl
Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? I_vote_lcapZhveshja e tepert imoralitet apo mode???? I_voting_barZhveshja e tepert imoralitet apo mode???? I_vote_rcap 
Mars
Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? I_vote_lcapZhveshja e tepert imoralitet apo mode???? I_voting_barZhveshja e tepert imoralitet apo mode???? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate shoqeria Njerez
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Zhveshja e tepert imoralitet apo mode????

Shko poshtė 
+2
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
6 posters
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? Empty
MesazhTitulli: Zhveshja e tepert imoralitet apo mode????   Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? Icon_minitime1Thu Aug 06, 2009 8:07 pm

Jemi te ndergjegjshem qe rruget e qyteteve apo bankat e shkolave jane te mbushura plot femra qe jane gjysem te zhveshura...cmendim keni per to?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? Empty
MesazhTitulli: Re: Zhveshja e tepert imoralitet apo mode????   Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? Icon_minitime1Thu Aug 06, 2009 9:08 pm

cme duhet mu qe tflas ktu Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? Empty
MesazhTitulli: Re: Zhveshja e tepert imoralitet apo mode????   Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? Icon_minitime1Thu Aug 06, 2009 9:12 pm

bravo je cun i squt ti
per mu eshte imoralitet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? Empty
MesazhTitulli: Re: Zhveshja e tepert imoralitet apo mode????   Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? Icon_minitime1Thu Aug 06, 2009 11:29 pm

te dali 1 femer ne ndo1 shtet tjeter te Europes kshu si dalin gocat tona n`bllok,do i afroheshin cunat ta pysnin "sa lek e ke naten?" Laughing
po ktej merret si mode..m`vje shum keq kur i shof qe kan ren deri n`at pike!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? Empty
MesazhTitulli: Re: Zhveshja e tepert imoralitet apo mode????   Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? Icon_minitime1Thu Aug 06, 2009 11:34 pm

Child In Time shkruajti:
te dali 1 femer ne ndo1 shtet tjeter te Europes kshu si dalin gocat tona n`bllok,do i afroheshin cunat ta pysnin "sa lek e ke naten?" Laughing
po ktej merret si mode..m`vje shum keq kur i shof qe kan ren deri n`at pike!

jo, nfillim do mendoshin : gjynof ka halle e shkreta e paska ik per shel Laughing
une s ekuptoj uiher si ndjehen rehat ashu, me taka 15 cm tgjat dhe me cdo gje 'transparente'', dmth vetem me gjethen e Adamit Laughing Laughing Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? Empty
MesazhTitulli: Re: Zhveshja e tepert imoralitet apo mode????   Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 9:08 pm

hahahahah mu kujtu i gje tani
vjet kushurini im i martuar me angleze erdhi ne shqiperi dhe kur ajo pa vajzat ktu i mbyllte syte atij sepse mendonin se ishin prostituta :gaga: :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? Empty
MesazhTitulli: Re: Zhveshja e tepert imoralitet apo mode????   Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? Icon_minitime1Sun Sep 20, 2009 12:33 pm

hahahahaha o xhen sa kam qesh me postimin tend hahaha :D
ashtu eshte i marrin per prostituta dhe me te drejte se kane marr kot vallaj, ca lesh mode mer aman, goca vjen nshkolle sikur po shkon nplazh apo nparty a ku di un tjeter, pff vallaj si duroj dot kur mvijn ashtu nshkolle, edhe un shkoj mund te vesh ndo1 kanaterje apo bluze qe mund tjet pak fare e hapur perpara (megjithse ku krahasohet si vishem un me ato bucet :@ ) por tpakten vesh uniformen kurse ato ca nuk nxjerrin jasht pff jane prish gocat fare

per mu eshte imoralitet dhe boll se e kane mbush kupen, lane nam iher perzotin, mir kjo por edhe zyshat sikur skane para prapanice e parakolp hej zot Mad Mad megjithse cunat ate duan, kur gjejn tyryfycka si puna atyre mir ua bejnee..debila goca, si se kuptoj iher qe vesh tallin lesht per tmos thene ndo1 gje tjeter lol..njs pune per ato fundja fundit, si ndreqim dot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? Empty
MesazhTitulli: Re: Zhveshja e tepert imoralitet apo mode????   Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? Icon_minitime1Mon Oct 05, 2009 12:54 pm

Zhveshja e tepert eshte me e larte jasht se n Shqipri! Merrni info t sakta! Varet edhe si jan rrit njerzit qe keni takuar ju ! Mgjthse mua m`duket normale. Nqs se do u ndija mire..OK ato rroba dua t`vesh nqs se nk ndihem mir..Si vesh !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anela123
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 25
Mosha : 29
Vendndodhja : N'drenic
Hobi : Leximi dhe vallzimi...
Koha e lire : Lexoj rreth fes islame......
Piket : 82
Data e regjistrimit : 07/10/2009

Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? Empty
MesazhTitulli: Re: Zhveshja e tepert imoralitet apo mode????   Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? Icon_minitime1Wed Oct 07, 2009 7:14 pm

Per mua esht imoralitet, shkolla esht institucion shkollor ku shkon te marresh edukat e jo te ndjekesh moden gjithashtu edhe ne rrug pse te na shikoj te tjeret me nje sy te keq kur ne mund te dukemi bukur edhe veshura ashtu siq na ka hije.............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? Empty
MesazhTitulli: Re: Zhveshja e tepert imoralitet apo mode????   Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? Icon_minitime1Mon Oct 12, 2009 10:00 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
[color=red]

jo, nfillim do mendoshin : gjynof ka halle e shkreta e paska ik per shel Laughing
une s ekuptoj uiher si ndjehen rehat ashu, me taka 15 cm tgjat dhe me cdo gje 'transparente'', dmth vetem me gjethen e Adamit Laughing Laughing Razz Razz
po kush do i shofi ato pastaj po sdolen ashu???kane kismet dhe cunatimoralitet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? Empty
MesazhTitulli: Re: Zhveshja e tepert imoralitet apo mode????   Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? Icon_minitime1Mon Oct 12, 2009 10:01 pm

ndoshta jaan si ai malli qe nuk shitet,dhe ulin cmimin ndoshta kjo ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? Empty
MesazhTitulli: Re: Zhveshja e tepert imoralitet apo mode????   Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? Icon_minitime1Thu Feb 04, 2010 8:39 am

ca lesh mode aman...imoralitet
si shoh dhe si duroj dot kto lloj femrash qe mvijne si seksa nshkolle por qofte dhe nrruge, ppffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Sponsored content

Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? Empty
MesazhTitulli: Re: Zhveshja e tepert imoralitet apo mode????   Zhveshja e tepert imoralitet apo mode???? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Zhveshja e tepert imoralitet apo mode????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: