Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Vazoja e Pandores Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Vazoja e Pandores Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Vazoja e Pandores Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Vazoja e Pandores Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Vazoja e Pandores Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Vazoja e Pandores Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Vazoja e Pandores Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Vazoja e Pandores Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Vazoja e Pandores Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Vazoja e Pandores I_vote_lcap17%Vazoja e Pandores I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Vazoja e Pandores I_vote_lcap29%Vazoja e Pandores I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Vazoja e Pandores I_vote_lcap31%Vazoja e Pandores I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Vazoja e Pandores I_vote_lcap23%Vazoja e Pandores I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Vazoja e Pandores I_vote_lcapVazoja e Pandores I_voting_barVazoja e Pandores I_vote_rcap 
hot_spicy
Vazoja e Pandores I_vote_lcapVazoja e Pandores I_voting_barVazoja e Pandores I_vote_rcap 
Darkangel
Vazoja e Pandores I_vote_lcapVazoja e Pandores I_voting_barVazoja e Pandores I_vote_rcap 
angel boy
Vazoja e Pandores I_vote_lcapVazoja e Pandores I_voting_barVazoja e Pandores I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Vazoja e Pandores I_vote_lcapVazoja e Pandores I_voting_barVazoja e Pandores I_vote_rcap 
Child In Time
Vazoja e Pandores I_vote_lcapVazoja e Pandores I_voting_barVazoja e Pandores I_vote_rcap 
Blue Paradise
Vazoja e Pandores I_vote_lcapVazoja e Pandores I_voting_barVazoja e Pandores I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Vazoja e Pandores I_vote_lcapVazoja e Pandores I_voting_barVazoja e Pandores I_vote_rcap 
rapper_girl
Vazoja e Pandores I_vote_lcapVazoja e Pandores I_voting_barVazoja e Pandores I_vote_rcap 
Mars
Vazoja e Pandores I_vote_lcapVazoja e Pandores I_voting_barVazoja e Pandores I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri Njerez shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Vazoja e Pandores

Shko poshtė 
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Vazoja e Pandores Empty
MesazhTitulli: Vazoja e Pandores   Vazoja e Pandores Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 8:00 pm

Nqs keni degjuar per te e keni shume te qarte temen.Per ata qe se dine.Ne greqine e lashte kjo vazo eshte teper e famshme.Nuk behet fjale per nje objekt konkret por per nje princeshe a mbretereshe e cila ishte aq e poshter saqe te gjitha te keqijat e botes i kishte futur ne nje vazo,dhimbjen vuajtjen edhe vdekjen(jo erionin) Razz
nje dite ajo e hapi vazon dhe qe ate dite thote legjenda ekzistojne te tilla gjera ne bote!

po juve ju ka qelluar te ndiheni keshtu ne jeten tuaj?sikur dikush te kete hapur padashje vazon e pandores dhe te gjitha gjerat te jene kthyer kundra jush? Smile Smile Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Vazoja e Pandores Empty
MesazhTitulli: Re: Vazoja e Pandores   Vazoja e Pandores Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 8:01 pm

mua po
po e kaloj ne keto momente kete situate
cdo gje eshte mbrapsht
mezi po pres momentin kur ai qe e hapi ta mbylli prape kete vazo te mallkuar Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Vazoja e Pandores Empty
MesazhTitulli: Re: Vazoja e Pandores   Vazoja e Pandores Icon_minitime1Tue Sep 08, 2009 10:51 am

hear e dyte qe me ndodh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Vazoja e Pandores Empty
MesazhTitulli: Re: Vazoja e Pandores   Vazoja e Pandores Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Vazoja e Pandores
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: