Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
komplimenti........... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
komplimenti........... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
komplimenti........... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
komplimenti........... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
komplimenti........... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
komplimenti........... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
komplimenti........... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
komplimenti........... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
komplimenti........... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
komplimenti........... I_vote_lcap17%komplimenti........... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
komplimenti........... I_vote_lcap29%komplimenti........... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
komplimenti........... I_vote_lcap31%komplimenti........... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
komplimenti........... I_vote_lcap23%komplimenti........... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
komplimenti........... I_vote_lcapkomplimenti........... I_voting_barkomplimenti........... I_vote_rcap 
hot_spicy
komplimenti........... I_vote_lcapkomplimenti........... I_voting_barkomplimenti........... I_vote_rcap 
Darkangel
komplimenti........... I_vote_lcapkomplimenti........... I_voting_barkomplimenti........... I_vote_rcap 
angel boy
komplimenti........... I_vote_lcapkomplimenti........... I_voting_barkomplimenti........... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
komplimenti........... I_vote_lcapkomplimenti........... I_voting_barkomplimenti........... I_vote_rcap 
Child In Time
komplimenti........... I_vote_lcapkomplimenti........... I_voting_barkomplimenti........... I_vote_rcap 
Blue Paradise
komplimenti........... I_vote_lcapkomplimenti........... I_voting_barkomplimenti........... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
komplimenti........... I_vote_lcapkomplimenti........... I_voting_barkomplimenti........... I_vote_rcap 
rapper_girl
komplimenti........... I_vote_lcapkomplimenti........... I_voting_barkomplimenti........... I_vote_rcap 
Mars
komplimenti........... I_vote_lcapkomplimenti........... I_voting_barkomplimenti........... I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 komplimenti...........

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona

Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 26
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

komplimenti........... Empty
MesazhTitulli: komplimenti...........   komplimenti........... Icon_minitime1Fri Jul 31, 2009 4:20 pm

kush eshte komplimenti me i bukur qe ju kane bere deri me sot geek


Edituar pėr herė tė fundit nga jona nė Fri Jul 31, 2009 4:37 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

komplimenti........... Empty
MesazhTitulli: Re: komplimenti...........   komplimenti........... Icon_minitime1Fri Jul 31, 2009 4:22 pm

sa i bukur je Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

komplimenti........... Empty
MesazhTitulli: Re: komplimenti...........   komplimenti........... Icon_minitime1Sat Aug 01, 2009 12:35 am

http://adoleshentet.lovelyforum.net/dikutime-shoqerore-f6/cili-eshte-komplimenti-me-i-bukur-qe-keni-marre-t416.htm?highlight=komplimenti+me+i+bukur+qe+ju+kan+bere

ja ku esht kjo tema.


kjo e reja mbyllet

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
komplimenti........... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
komplimenti........... Empty
MesazhTitulli: Re: komplimenti...........   komplimenti........... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
komplimenti...........
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: