Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
shfry.... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
shfry.... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
shfry.... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
shfry.... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
shfry.... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
shfry.... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
shfry.... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
shfry.... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
shfry.... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
shfry.... I_vote_lcap17%shfry.... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
shfry.... I_vote_lcap29%shfry.... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
shfry.... I_vote_lcap31%shfry.... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
shfry.... I_vote_lcap23%shfry.... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
shfry.... I_vote_lcapshfry.... I_voting_barshfry.... I_vote_rcap 
hot_spicy
shfry.... I_vote_lcapshfry.... I_voting_barshfry.... I_vote_rcap 
Darkangel
shfry.... I_vote_lcapshfry.... I_voting_barshfry.... I_vote_rcap 
angel boy
shfry.... I_vote_lcapshfry.... I_voting_barshfry.... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
shfry.... I_vote_lcapshfry.... I_voting_barshfry.... I_vote_rcap 
Child In Time
shfry.... I_vote_lcapshfry.... I_voting_barshfry.... I_vote_rcap 
Blue Paradise
shfry.... I_vote_lcapshfry.... I_voting_barshfry.... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
shfry.... I_vote_lcapshfry.... I_voting_barshfry.... I_vote_rcap 
rapper_girl
shfry.... I_vote_lcapshfry.... I_voting_barshfry.... I_vote_rcap 
Mars
shfry.... I_vote_lcapshfry.... I_voting_barshfry.... I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri fate shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 shfry....

Shko poshtė 
+3
jona
vdekja_eshte_mundesia
H_boy354
7 posters
AutoriMesazh
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

shfry.... Empty
MesazhTitulli: shfry....   shfry.... Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 9:17 pm

po e hap kete teme qe te shfryheni kur jeni te mezitur dhe ta nxirrni te kaqen jasht.. besoj se do ju bej te njeheni me mir kur te shpreheni ktu....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

shfry.... Empty
MesazhTitulli: Re: shfry....   shfry.... Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 9:19 pm

un per vete jam merzit fare ktu ke puna... nuk shtyhet fare ky turni dyt.. sidomos tani qe eshte vap dhe qe shumica e shokeve qe me vizitonin naj her ktu kan ik ne plazh... jam bo derr fare... du me ik per nja 1 jav te zhukem fare........ Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

shfry.... Empty
MesazhTitulli: Re: shfry....   shfry.... Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 9:30 pm

ekz nje tem e till

''per ato te merziturit''
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 28
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

shfry.... Empty
MesazhTitulli: Re: shfry....   shfry.... Icon_minitime1Fri Jul 31, 2009 5:29 pm

jam merzit fare me kto te shpis jam ba me ik fare mo nuk shtyhet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

shfry.... Empty
MesazhTitulli: Re: shfry....   shfry.... Icon_minitime1Sat Aug 01, 2009 11:32 am

dume shku ne mal te zi po qe skam dokument indentifikimi se mi kan marr kto te shpi..
un per inat do iki fare nga elbasani per nja dy jave..ishalla po me del naj rruge...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

shfry.... Empty
MesazhTitulli: Re: shfry....   shfry.... Icon_minitime1Mon Aug 03, 2009 9:00 pm

nuk e shty dot me kshu
pfff rri gjith kohes vetem cel biseda
forum net
bahhh...my life sucks Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DarkVampire666
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
DarkVampire666


Female
Numri i postimeve : 124
Mosha : 30
Vendndodhja : home
Piket : 140
Data e regjistrimit : 04/08/2009

shfry.... Empty
MesazhTitulli: Re: shfry....   shfry.... Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 5:44 pm

bohhhhhhh u trashaaaaaaaa @@:@ nuk po e shty dot meeeeeeeeee
fuck fuck fuck fuck uffffffffffff ngela vetm net , fb , forum , muzik . shpi cigare , cokollata.. u trashaaaaaaaaaa kjo vera ime kte vit sucks :@
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

shfry.... Empty
MesazhTitulli: Re: shfry....   shfry.... Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 6:07 pm

hot spicy shkruajti:
nuk e shty dot me kshu
pfff rri gjith kohes vetem cel biseda
forum net
bahhh...my life sucks Mad

e ka nje zgjidhje mel, mjafton te thuash dua te dal ,ti as nuk merr guximin tja thuash vet pa nderhy te tjeret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

shfry.... Empty
MesazhTitulli: Re: shfry....   shfry.... Icon_minitime1Thu Aug 06, 2009 12:57 pm

uuuuuuuuuffffffffff... spo vej ky kursheriri qe tme marri se u mezita ktu.. du me shku nelbasan.... bounce bounce bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

shfry.... Empty
MesazhTitulli: Re: shfry....   shfry.... Icon_minitime1Fri Feb 04, 2011 2:35 am

shfry...qyrret, fils de pute Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

shfry.... Empty
MesazhTitulli: Re: shfry....   shfry.... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
shfry....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: