Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Five.. Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Five.. Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Five.. Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Five.. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Five.. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Five.. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Five.. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Five.. Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Five.. Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Five.. I_vote_lcap17%Five.. I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Five.. I_vote_lcap29%Five.. I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Five.. I_vote_lcap31%Five.. I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Five.. I_vote_lcap23%Five.. I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Five.. I_vote_lcapFive.. I_voting_barFive.. I_vote_rcap 
hot_spicy
Five.. I_vote_lcapFive.. I_voting_barFive.. I_vote_rcap 
Darkangel
Five.. I_vote_lcapFive.. I_voting_barFive.. I_vote_rcap 
angel boy
Five.. I_vote_lcapFive.. I_voting_barFive.. I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Five.. I_vote_lcapFive.. I_voting_barFive.. I_vote_rcap 
Child In Time
Five.. I_vote_lcapFive.. I_voting_barFive.. I_vote_rcap 
Blue Paradise
Five.. I_vote_lcapFive.. I_voting_barFive.. I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Five.. I_vote_lcapFive.. I_voting_barFive.. I_vote_rcap 
rapper_girl
Five.. I_vote_lcapFive.. I_voting_barFive.. I_vote_rcap 
Mars
Five.. I_vote_lcapFive.. I_voting_barFive.. I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate Njerez dashuri
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Five..

Shko poshtė 
+3
*...BE YOURSELF...*
jona
Five
7 posters
AutoriMesazh
Five
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
Five


Male
Numri i postimeve : 3
Mosha : 29
Vendndodhja : istog
Piket : 66
Data e regjistrimit : 23/07/2009

Five.. Empty
MesazhTitulli: Five..   Five.. Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 12:49 am

Ylber Verbaj..

Mosha 16 Vjeqar
Vendi:Istog(kosovė)

Interesi:Te zbavitem
..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 28
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

Five.. Empty
MesazhTitulli: Re: Five..   Five.. Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 2:12 am

mire se erdhe five dhe kalofsh shume bukur ketu Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Five.. Empty
MesazhTitulli: Re: Five..   Five.. Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 11:32 am

Five shkruajti:
Ylber Verbaj..

Mosha 16 Vjeqar
Vendi:Istog(kosovė)

Interesi:Te zbavitem
..
mireserdhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Five.. Empty
MesazhTitulli: Re: Five..   Five.. Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 11:40 am

mund edhe te ishe prezantuar te tema Prezantime.
nejse
welcome
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Five.. Empty
MesazhTitulli: Re: Five..   Five.. Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 12:37 pm

mir se na gjete....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Five.. Empty
MesazhTitulli: Re: Five..   Five.. Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 12:55 pm

Welcome Wink

Lacuna modifiko profilin e Be Yourselfe se ka prish formatin,te lutem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Five.. Empty
MesazhTitulli: Re: Five..   Five.. Icon_minitime1Thu Aug 13, 2009 12:16 pm

Ckemi welcomee!!!!!!!! :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Five.. Empty
MesazhTitulli: Re: Five..   Five.. Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Five..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: