Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
kanibalizmi Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
kanibalizmi Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
kanibalizmi Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
kanibalizmi Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
kanibalizmi Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
kanibalizmi Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
kanibalizmi Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
kanibalizmi Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
kanibalizmi Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
kanibalizmi I_vote_lcap17%kanibalizmi I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
kanibalizmi I_vote_lcap29%kanibalizmi I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
kanibalizmi I_vote_lcap31%kanibalizmi I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
kanibalizmi I_vote_lcap23%kanibalizmi I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
kanibalizmi I_vote_lcapkanibalizmi I_voting_barkanibalizmi I_vote_rcap 
hot_spicy
kanibalizmi I_vote_lcapkanibalizmi I_voting_barkanibalizmi I_vote_rcap 
Darkangel
kanibalizmi I_vote_lcapkanibalizmi I_voting_barkanibalizmi I_vote_rcap 
angel boy
kanibalizmi I_vote_lcapkanibalizmi I_voting_barkanibalizmi I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
kanibalizmi I_vote_lcapkanibalizmi I_voting_barkanibalizmi I_vote_rcap 
Child In Time
kanibalizmi I_vote_lcapkanibalizmi I_voting_barkanibalizmi I_vote_rcap 
Blue Paradise
kanibalizmi I_vote_lcapkanibalizmi I_voting_barkanibalizmi I_vote_rcap 
Child Of Darkness
kanibalizmi I_vote_lcapkanibalizmi I_voting_barkanibalizmi I_vote_rcap 
rapper_girl
kanibalizmi I_vote_lcapkanibalizmi I_voting_barkanibalizmi I_vote_rcap 
Mars
kanibalizmi I_vote_lcapkanibalizmi I_voting_barkanibalizmi I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 kanibalizmi

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kanibalizmi Empty
MesazhTitulli: kanibalizmi   kanibalizmi Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 9:42 pm

Te gjithe e dime ose se paku kemi ndegjuar per kanibalet ata jane njerez te fiseve pak me rurale te cilet ushqehen me mishin e njeriut.
Per arsyet dhe filozofine e asaj se pse ata ushqehen ashtu eshte fole ne disa hipoteza prandaj do te ishte mire qe secili prej nesh te shpreh mendimin ne lidhje me ta.

ps. nuk dija ku ta hapje kte tem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kanibalizmi Empty
MesazhTitulli: Re: kanibalizmi   kanibalizmi Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 9:46 pm

kanibalizmi mendoj qe asht smundje mendore,para disa kohesh pash nje dokumentar,ku nje person ushqehej me mish njeriu e forta ishte se e donte mish te fresket
frigoriferi i tij ishte i mbushum me kofsha,shpatulla,dhe me organe gjenitale mashkullore
dhe pasi e intervistuan ai tha:esht i shishem mishi i njeriut
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kanibalizmi Empty
MesazhTitulli: Re: kanibalizmi   kanibalizmi Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 9:46 pm

baaaaaahhhhh...its disgusting.....
ta shpif fareee....
nuk e di skam pare kurre te tille njerez...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kanibalizmi Empty
MesazhTitulli: Re: kanibalizmi   kanibalizmi Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 9:50 pm

Gjermania ėshtė shokuar pas intervistės sė kanibalit tė Rotenburg, Armin Meiues, qė nė vitin 2001 kishte vrarė dhe ngrėnė njė ekspert kompjuterėsh nga Berlini.

“Nė kafshatėn e parė pata njė ndjesi tė ēuditshme, sepse e prisja atė moment prej 30 vitesh”, ka pohuar ai para telekamerave tė Rtl. “Mishi i njeriut ka tė njėjtėn shije si mishi i derrit, ėshtė vetėm pak mė i hidhur, me mė substanca, ėshtė vėrtet i mirė”, ka komentuar ai. Edhe pse ėshtė dėnuar me burg pėr jetė, Meiues nuk ėshtė penduar aspak pėr atė qė ka bėrė. “Eshtė njė ndjesi e bukur tė dish se ai tashmė ėshtė njė pjesė e imja”, ka pohuar 46-vjeēari nga burgu i Kassel. Viktima pa ndėrgjegje kishte ngrėnė penisin e vet tė skuqur bashkė me kanibalin. Mė pas Meiues e kishte copėtuar kufomėn e teknikut dhe kishte konsumuar 20 kile tė mishit tė tij, duke e ruajtur pjesėn tjetėr nė ngrirje. Meiues nuk mendon se ėshtė njė rast i veēantė i izoluar. “Jam njė person i shoqėrueshėm, gjithmonė i gatshėm pėr tė ndihmuar tė tjerėt”, ka deklaruar ai, duke theksuar se nė Gjermani ka mbi 10 mijė kanibalė dhe viktima qė pėrpiqen tė lidhen me njėri-tjetrin nė internet. Gjatė intervistės televizive kanė dalė edhe detaje tė fėmijėrisė sė kanibalit. “Kur isha i vogėl e doja shumė pėrrallėn e Hansel dhe Gretel, mbi tė gjitha mė pėlqente pjesa kur shtriga duhet tė hante Hanselin”, shtoi ai. “Ju as nuk e imagjinoni sa Hansel ka nė internet”, shpjegoi ai.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kanibalizmi Empty
MesazhTitulli: Re: kanibalizmi   kanibalizmi Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 9:52 pm

uffffff ngela pa darke o erion te shpelafte panuklla ishalla....kte lajmin lart e kam degju dhe ne lajme....
ca jane kto gjera qe behen mer zot????pupupup mizore....grada fundit
te haje robi robin....ca u bo kshu mer daj??/dreqi ta haje 650 kilja mishit te vicit
8 mije i qingjit Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kanibalizmi Empty
MesazhTitulli: Re: kanibalizmi   kanibalizmi Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 9:53 pm

edhe pse esht me i shtrejnt i qingjit jam per mish qingji :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

kanibalizmi Empty
MesazhTitulli: Re: kanibalizmi   kanibalizmi Icon_minitime1Mon Jul 27, 2009 8:41 pm

Zhvendoset te Diskutimet Shoqerore.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

kanibalizmi Empty
MesazhTitulli: Re: kanibalizmi   kanibalizmi Icon_minitime1Sat Aug 01, 2009 9:30 pm

a cpo me haet pak nga kofsh nga child in time Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

kanibalizmi Empty
MesazhTitulli: Re: kanibalizmi   kanibalizmi Icon_minitime1Sun Aug 02, 2009 2:34 pm

hahahahahaha, o e mart e mira ty,ty ta lej me gjith qef un,dhe jo vetem kofshen Razz Razz

o juxhen zhvendose pak kte temen se si paskam te drejtat e moderimit ktu

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

kanibalizmi Empty
MesazhTitulli: Re: kanibalizmi   kanibalizmi Icon_minitime1Sun Aug 02, 2009 4:29 pm

Child In Time shkruajti:
hahahahahaha, o e mart e mira ty,ty ta lej me gjith qef un,dhe jo vetem kofshen Razz Razz

o juxhen zhvendose pak kte temen se si paskam te drejtat e moderimit ktu

hahahhaha tani dua pak parakrah nga ty Puthje Puthje Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
kanibalizmi Empty
MesazhTitulli: Re: kanibalizmi   kanibalizmi Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kanibalizmi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Filozofia-
Kėrce tek: