Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Deklaroj se... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Deklaroj se... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Deklaroj se... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Deklaroj se... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Deklaroj se... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Deklaroj se... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Deklaroj se... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Deklaroj se... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Deklaroj se... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Deklaroj se... I_vote_lcap17%Deklaroj se... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Deklaroj se... I_vote_lcap29%Deklaroj se... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Deklaroj se... I_vote_lcap31%Deklaroj se... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Deklaroj se... I_vote_lcap23%Deklaroj se... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Deklaroj se... I_vote_lcapDeklaroj se... I_voting_barDeklaroj se... I_vote_rcap 
hot_spicy
Deklaroj se... I_vote_lcapDeklaroj se... I_voting_barDeklaroj se... I_vote_rcap 
Darkangel
Deklaroj se... I_vote_lcapDeklaroj se... I_voting_barDeklaroj se... I_vote_rcap 
angel boy
Deklaroj se... I_vote_lcapDeklaroj se... I_voting_barDeklaroj se... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Deklaroj se... I_vote_lcapDeklaroj se... I_voting_barDeklaroj se... I_vote_rcap 
Child In Time
Deklaroj se... I_vote_lcapDeklaroj se... I_voting_barDeklaroj se... I_vote_rcap 
Blue Paradise
Deklaroj se... I_vote_lcapDeklaroj se... I_voting_barDeklaroj se... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Deklaroj se... I_vote_lcapDeklaroj se... I_voting_barDeklaroj se... I_vote_rcap 
rapper_girl
Deklaroj se... I_vote_lcapDeklaroj se... I_voting_barDeklaroj se... I_vote_rcap 
Mars
Deklaroj se... I_vote_lcapDeklaroj se... I_voting_barDeklaroj se... I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate dashuri Njerez
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Deklaroj se...

Shko poshtė 
+37
Smack-u El
Elvis
Anela123
ani
There with out me
rapper_girl
don corleone
JoKeRjA
123bla returns
the space
NOTAMERS
SiNdI
crazy.boy
crazy.girl
love_albania
DarkVampire666
odise
GoLdEn BoY
ENIGMA
LEADER
*...BE YOURSELF...*
Dhuri
fefe_
Ridik
Blue Paradise
anisa
SupergirL
vdekja_eshte_mundesia
Child In Time
hot_spicy
doni
angel boy
Nightmare
Mrs.perfect
Big_Boss
H_boy354
Lacuna_Coil
41 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 18 ... 36  Next
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Wed Jul 15, 2009 10:56 pm

deklaroj se sinqerisht me hapet barku nga kto lloj deklarimesh si kjo lart

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Deklaroj se... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Wed Jul 15, 2009 11:13 pm

se deri tani kam shkarku 48 kenge te nigtwish.... cheers cheers cheers
te tjerat neser....

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Wed Jul 15, 2009 11:49 pm

se nuk me me rrihet mo ne net pff...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 2:26 pm

pas nja 2-3 oresh do jem ne tiran

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 2:30 pm

deklaroj se nuk kam cte deklaroj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 2:35 pm

se kisha rekord emailesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 2:40 pm

deklaroj se me hypi nepsi per nje pishine Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 2:41 pm

neser do iki ne pishin cheers cheers cheers

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 2:42 pm

H_boy354 shkruajti:
neser do iki ne pishin cheers cheers cheers

deklaroj se me duket e shkruajti per inat per tmyp me shume nepsin mua Crying or Very sad Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 2:43 pm

delaro se e shkrujta ngaqe ma kujtoi kjo lart... Smile

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 2:53 pm

deklaroj se po luaj nje loje te bukur ku punonjesi vret shefin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 2:54 pm

deklaroj se po me ike truni tu prit ktu...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 3:34 pm

deklaroj se nuk e besoja qe ne jet do merzitesha kaq shum dhe do me ndodhnin gjera qe te bejn tqash Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Deklaroj se... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 3:42 pm

se ne dr o sh sh sh vap
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 4:45 pm

deklaroj se lumturia eshte gjeja me e rendesishme per njeriun....
nuk ja vlen ta prishesh ate per nje kaprico te jetes....
ndoshta lumturia te vjen rralle ne jete....
duhet te dish ta mbash ate....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 4:52 pm

deklaroi se sapo marova duke ngren......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 4:52 pm

deklaroj se kur njeru nuk eshte i fort te ece perpara,pse mos dorezohet sa te rimarre forcat???
askujt nuki ben dem pak kohe dhe shplodhje kur e di se do ngrihesh prap e fort

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Deklaroj se... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 4:57 pm

deklaroj se jam absolutisht dakort me ate qe thote xheni lart....
cdo makine pajisje ka nevoje per vajisje punshim ndryshe pushon se vepruari
edhe ne kemi te njejtat nevoja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 5:16 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
deklaroj se kur njeru nuk eshte i fort te ece perpara,pse mos dorezohet sa te rimarre forcat???
askujt nuki ben dem pak kohe dhe shplodhje kur e di se do ngrihesh prap e fort

te dorezohem para jetes? Never

deklaroj se mu kujtu i shprehje..: Theyll watch us rise with fire in our eyes Theyll bow their heads Their hearts will hang low Twisted Evil Cool

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 5:17 pm

Child In Time shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
deklaroj se kur njeru nuk eshte i fort te ece perpara,pse mos dorezohet sa te rimarre forcat???
askujt nuki ben dem pak kohe dhe shplodhje kur e di se do ngrihesh prap e fort

te dorezohem para jetes? Never

deklaroj se mu kujtu i shprehje..: Theyll watch us rise with fire in our eyes Theyll bow their heads Their hearts will hang low Twisted Evil Cool

jo para jetes,para disa situatave qe do sdo te lodhin

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Deklaroj se... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 5:18 pm

deklaroj se kjo jete esht shume e shkurter juxhen per tu dorezu para cdo lloj gjeje

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 6:21 pm

besoj se punon tani kjo teme.... :D :D :D :D :D :D :D :D ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 6:56 pm

deklaroj se te gjith net cafet duhet te ken kondicioner
te ka lezet shpirti kshu ohoho
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 7:04 pm

deklaroj se kte lart ne kto momente e kam shum ziliiiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 7:05 pm

deklaroj se ate kondicionerin e madh e kam siper kokes,mjan ngrit floket perpjet Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Deklaroj se...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 36Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 18 ... 36  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: