Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
rimesherini Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
rimesherini Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
rimesherini Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
rimesherini Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
rimesherini Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
rimesherini Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
rimesherini Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
rimesherini Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
rimesherini Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
rimesherini I_vote_lcap17%rimesherini I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
rimesherini I_vote_lcap29%rimesherini I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
rimesherini I_vote_lcap31%rimesherini I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
rimesherini I_vote_lcap23%rimesherini I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
rimesherini I_vote_lcaprimesherini I_voting_barrimesherini I_vote_rcap 
hot_spicy
rimesherini I_vote_lcaprimesherini I_voting_barrimesherini I_vote_rcap 
Darkangel
rimesherini I_vote_lcaprimesherini I_voting_barrimesherini I_vote_rcap 
angel boy
rimesherini I_vote_lcaprimesherini I_voting_barrimesherini I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
rimesherini I_vote_lcaprimesherini I_voting_barrimesherini I_vote_rcap 
Child In Time
rimesherini I_vote_lcaprimesherini I_voting_barrimesherini I_vote_rcap 
Blue Paradise
rimesherini I_vote_lcaprimesherini I_voting_barrimesherini I_vote_rcap 
Child Of Darkness
rimesherini I_vote_lcaprimesherini I_voting_barrimesherini I_vote_rcap 
rapper_girl
rimesherini I_vote_lcaprimesherini I_voting_barrimesherini I_vote_rcap 
Mars
rimesherini I_vote_lcaprimesherini I_voting_barrimesherini I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 rimesherini

Shko poshtė 
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

rimesherini Empty
MesazhTitulli: rimesherini   rimesherini Icon_minitime1Sun Jul 19, 2009 2:09 pm

"Tė gjitha qėniet ne fillimin e tyre, para se tė lindin, janė tė padukshme, sapo tė lindin bėhen tė dukshme dhė nė fundin e tyre bėhen pėrsėri tė padukshme"

flisni per rimesherimin,dhe ke person doni te rimisheroni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

rimesherini Empty
MesazhTitulli: Re: rimesherini   rimesherini Icon_minitime1Sun Jul 19, 2009 2:10 pm

Dajen Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

rimesherini Empty
MesazhTitulli: Re: rimesherini   rimesherini Icon_minitime1Sun Jul 19, 2009 2:12 pm

motren time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

rimesherini Empty
MesazhTitulli: Re: rimesherini   rimesherini Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 9:31 pm

ahh cfare teme!!!!!!
gjyshen time
e doja shume fareee....
tpakten nqs rimeshirimi eshte i vertet dua te di ne cfare objekti sendi apo gjeje tj eshte shnderruar dhe kaq Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

rimesherini Empty
MesazhTitulli: Re: rimesherini   rimesherini Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 10:12 pm

ca mkeni kujtu me kte teme,ca budallalleqe qe mendonim me nje shok klase te dy.
nejse
sbesoj ne rimeshirim fare

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
rimesherini Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
rimesherini Empty
MesazhTitulli: Re: rimesherini   rimesherini Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
rimesherini
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Filozofia-
Kėrce tek: