Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
veset e partnerit Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
veset e partnerit Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
veset e partnerit Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
veset e partnerit Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
veset e partnerit Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
veset e partnerit Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
veset e partnerit Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
veset e partnerit Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
veset e partnerit Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
veset e partnerit I_vote_lcap17%veset e partnerit I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
veset e partnerit I_vote_lcap29%veset e partnerit I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
veset e partnerit I_vote_lcap31%veset e partnerit I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
veset e partnerit I_vote_lcap23%veset e partnerit I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
veset e partnerit I_vote_lcapveset e partnerit I_voting_barveset e partnerit I_vote_rcap 
hot_spicy
veset e partnerit I_vote_lcapveset e partnerit I_voting_barveset e partnerit I_vote_rcap 
Darkangel
veset e partnerit I_vote_lcapveset e partnerit I_voting_barveset e partnerit I_vote_rcap 
angel boy
veset e partnerit I_vote_lcapveset e partnerit I_voting_barveset e partnerit I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
veset e partnerit I_vote_lcapveset e partnerit I_voting_barveset e partnerit I_vote_rcap 
Child In Time
veset e partnerit I_vote_lcapveset e partnerit I_voting_barveset e partnerit I_vote_rcap 
Blue Paradise
veset e partnerit I_vote_lcapveset e partnerit I_voting_barveset e partnerit I_vote_rcap 
Child Of Darkness
veset e partnerit I_vote_lcapveset e partnerit I_voting_barveset e partnerit I_vote_rcap 
rapper_girl
veset e partnerit I_vote_lcapveset e partnerit I_voting_barveset e partnerit I_vote_rcap 
Mars
veset e partnerit I_vote_lcapveset e partnerit I_voting_barveset e partnerit I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 veset e partnerit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

veset e partnerit Empty
MesazhTitulli: veset e partnerit   veset e partnerit Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 6:44 pm

cilat jane ato vese qe nuk do te deshironit kurre qe ti kishte njeriu juaj i jetes????po flasim per dike qe do lidhnit jeten me te dhe jo per nje partner kalimtar.... :D :D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

veset e partnerit Empty
MesazhTitulli: Re: veset e partnerit   veset e partnerit Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 6:47 pm

hmmmmm........mjafton mos jet idjot Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
veset e partnerit Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 29
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

veset e partnerit Empty
MesazhTitulli: Re: veset e partnerit   veset e partnerit Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 6:48 pm

oh c ' teme e rende Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorveset e partnerit Empty
MesazhTitulli: Re: veset e partnerit   veset e partnerit Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 6:48 pm

edhe un si kjo lart
si lacuna
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 29
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

veset e partnerit Empty
MesazhTitulli: Re: veset e partnerit   veset e partnerit Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 6:51 pm

edhe ti mjafton mos te jet idjot ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

veset e partnerit Empty
MesazhTitulli: Re: veset e partnerit   veset e partnerit Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 1:16 pm

te mos jete pijanec
te mos pije duhan
te jete qefli
te mos jete rrugac
te jete punetor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

veset e partnerit Empty
MesazhTitulli: Re: veset e partnerit   veset e partnerit Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 1:46 pm

hot spicy shkruajti:
te mos jete pijanec
te mos pije duhan
te jete qefli
te mos jete rrugac
te jete punetor

domethene ti dashke 6 te dashur?

_________________
veset e partnerit Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

veset e partnerit Empty
MesazhTitulli: Re: veset e partnerit   veset e partnerit Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 1:53 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
hot spicy shkruajti:
te mos jete pijanec
te mos pije duhan
te jete qefli
te mos jete rrugac
te jete punetor

domethene ti dashke 6 te dashur?


affraid affraid affraid affraid omgggg sa i trashe confused

sa per temen: te mos jete pijanec se per duhan ska prb, le te pije, ska asgje xhen Wink, tjet punetor e qefli patjeter qe po :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

veset e partnerit Empty
MesazhTitulli: Re: veset e partnerit   veset e partnerit Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 1:57 pm

kush eshte i trashe moj?
po ku ka nje djale qe ti kete te gjith ato qe kerkon ajo
po i desh te gjitha duhet te lidhet me gjashte djem te ndryshem

_________________
veset e partnerit Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

veset e partnerit Empty
MesazhTitulli: Re: veset e partnerit   veset e partnerit Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 2:01 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
kush eshte i trashe moj?
po ku ka nje djale qe ti kete te gjith ato qe kerkon ajo
po i desh te gjitha duhet te lidhet me gjashte djem te ndryshem

te thash i trash per vete faktin se the ti paske 6 te dashur? nqs ajo ka then ato si bie qe tket 6 te dashur right?
shnet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

veset e partnerit Empty
MesazhTitulli: Re: veset e partnerit   veset e partnerit Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 2:02 pm

nuk thashe ka, po thash dashke te kesh, eshte tip shakaje e mos fut hundet ke postimet e mia, per sa kohe une nuk e bej me postimet e tua

_________________
veset e partnerit Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

veset e partnerit Empty
MesazhTitulli: Re: veset e partnerit   veset e partnerit Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 2:35 pm

rapper_girl shkruajti:
Soldier Of Fortune shkruajti:
hot spicy shkruajti:
te mos jete pijanec
te mos pije duhan
te jete qefli
te mos jete rrugac
te jete punetor

domethene ti dashke 6 te dashur?


affraid affraid affraid affraid omgggg sa i trashe confused

sa per temen: te mos jete pijanec se per duhan ska prb, le te pije, ska asgje xhen Wink, tjet punetor e qefli patjeter qe po :D


Nese se ke pare,rregullin e ri ja tek eshte!


Tani e tutje do hyj ne fuqi nje rregull i ri..duke marre parasysh qe shume kaose jan shkaktuar nga inatet e antarve kundrejt njeri-tjetrit, dua tju paralajmeroj qe cdo sulm kundrejt cdo anetari, qofte i drejtperdrejte, qofte jo i drejtperdrejte do te ndeshkohet..nuk do ket asnje tolerim nga kjo ane..qe sot e tutje ktu dua paqe dhe harmoni !!!

Falemnderit per mirekuptimin.

Child In Time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

veset e partnerit Empty
MesazhTitulli: Re: veset e partnerit   veset e partnerit Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 2:44 pm

Enny-Art shkruajti:
edhe ti mjafton mos te jet idjot ???

pse edhe ti???

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
veset e partnerit Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

veset e partnerit Empty
MesazhTitulli: Re: veset e partnerit   veset e partnerit Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 2:48 pm

Child Of Darkness shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
Soldier Of Fortune shkruajti:
hot spicy shkruajti:
te mos jete pijanec
te mos pije duhan
te jete qefli
te mos jete rrugac
te jete punetor

domethene ti dashke 6 te dashur?


affraid affraid affraid affraid omgggg sa i trashe confused

sa per temen: te mos jete pijanec se per duhan ska prb, le te pije, ska asgje xhen Wink, tjet punetor e qefli patjeter qe po :D


Nese se ke pare,rregullin e ri ja tek eshte!


Tani e tutje do hyj ne fuqi nje rregull i ri..duke marre parasysh qe shume kaose jan shkaktuar nga inatet e antarve kundrejt njeri-tjetrit, dua tju paralajmeroj qe cdo sulm kundrejt cdo anetari, qofte i drejtperdrejte, qofte jo i drejtperdrejte do te ndeshkohet..nuk do ket asnje tolerim nga kjo ane..qe sot e tutje ktu dua paqe dhe harmoni !!!

Falemnderit per mirekuptimin.

Child In Time

flm Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

veset e partnerit Empty
MesazhTitulli: Re: veset e partnerit   veset e partnerit Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 2:49 pm

Asgje,per ket jemi ne!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 29
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

veset e partnerit Empty
MesazhTitulli: Re: veset e partnerit   veset e partnerit Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 3:47 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
Enny-Art shkruajti:
edhe ti mjafton mos te jet idjot ???

pse edhe ti???

haha jo iu drejtova atij cunit siper se thoshte " dhe un si lacuna"
po tipit duhet te thoshte idjote Razz nejse mu duk shum funny per momentin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
veset e partnerit Empty
MesazhTitulli: Re: veset e partnerit   veset e partnerit Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
veset e partnerit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: