Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Jam i/e lumtur qe.... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Jam i/e lumtur qe.... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Jam i/e lumtur qe.... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Jam i/e lumtur qe.... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Jam i/e lumtur qe.... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Jam i/e lumtur qe.... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Jam i/e lumtur qe.... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Jam i/e lumtur qe.... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Jam i/e lumtur qe.... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Jam i/e lumtur qe.... I_vote_lcap17%Jam i/e lumtur qe.... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Jam i/e lumtur qe.... I_vote_lcap29%Jam i/e lumtur qe.... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Jam i/e lumtur qe.... I_vote_lcap31%Jam i/e lumtur qe.... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Jam i/e lumtur qe.... I_vote_lcap23%Jam i/e lumtur qe.... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Jam i/e lumtur qe.... I_vote_lcapJam i/e lumtur qe.... I_voting_barJam i/e lumtur qe.... I_vote_rcap 
hot_spicy
Jam i/e lumtur qe.... I_vote_lcapJam i/e lumtur qe.... I_voting_barJam i/e lumtur qe.... I_vote_rcap 
Darkangel
Jam i/e lumtur qe.... I_vote_lcapJam i/e lumtur qe.... I_voting_barJam i/e lumtur qe.... I_vote_rcap 
angel boy
Jam i/e lumtur qe.... I_vote_lcapJam i/e lumtur qe.... I_voting_barJam i/e lumtur qe.... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Jam i/e lumtur qe.... I_vote_lcapJam i/e lumtur qe.... I_voting_barJam i/e lumtur qe.... I_vote_rcap 
Child In Time
Jam i/e lumtur qe.... I_vote_lcapJam i/e lumtur qe.... I_voting_barJam i/e lumtur qe.... I_vote_rcap 
Blue Paradise
Jam i/e lumtur qe.... I_vote_lcapJam i/e lumtur qe.... I_voting_barJam i/e lumtur qe.... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Jam i/e lumtur qe.... I_vote_lcapJam i/e lumtur qe.... I_voting_barJam i/e lumtur qe.... I_vote_rcap 
rapper_girl
Jam i/e lumtur qe.... I_vote_lcapJam i/e lumtur qe.... I_voting_barJam i/e lumtur qe.... I_vote_rcap 
Mars
Jam i/e lumtur qe.... I_vote_lcapJam i/e lumtur qe.... I_voting_barJam i/e lumtur qe.... I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Jam i/e lumtur qe....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Jam i/e lumtur qe.... Empty
MesazhTitulli: Jam i/e lumtur qe....   Jam i/e lumtur qe.... Icon_minitime1Sun Jun 14, 2009 12:18 pm

....u paktova me vdekjen
....kam dtl e dikujt shume te rendesishem sot
....ndihmova dike ne provim Razz
....jam e dashuruar dhe happy cheers cheers cheers cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Jam i/e lumtur qe.... Empty
MesazhTitulli: Re: Jam i/e lumtur qe....   Jam i/e lumtur qe.... Icon_minitime1Sun Jun 14, 2009 12:22 pm

u pajtova me shpirtin tim
dola mir ne provim (fale shejtanes)
ka dtl dikush qe e kam perzemer
etj etj :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Jam i/e lumtur qe.... Empty
MesazhTitulli: Re: Jam i/e lumtur qe....   Jam i/e lumtur qe.... Icon_minitime1Fri Jun 19, 2009 1:54 pm

....gjerat do rregullohen serisht si gjthm cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Jam i/e lumtur qe.... Empty
MesazhTitulli: Re: Jam i/e lumtur qe....   Jam i/e lumtur qe.... Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 12:19 pm

jam shum e lumtur qe kam shuum njerez qe me duan Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Jam i/e lumtur qe.... Empty
MesazhTitulli: Re: Jam i/e lumtur qe....   Jam i/e lumtur qe.... Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 12:22 pm

ne kto momente qe jam down fare fare...per asgje sjam e lumtur...ppffff

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Jam i/e lumtur qe.... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Jam i/e lumtur qe.... Empty
MesazhTitulli: Re: Jam i/e lumtur qe....   Jam i/e lumtur qe.... Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 12:23 pm

...sot do zgjidhet fituesi i zgjedhjeve se na cmenen kto fushata :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorJam i/e lumtur qe.... Empty
MesazhTitulli: Re: Jam i/e lumtur qe....   Jam i/e lumtur qe.... Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 12:52 pm

qe s`jm e lumtur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Jam i/e lumtur qe.... Empty
MesazhTitulli: Re: Jam i/e lumtur qe....   Jam i/e lumtur qe.... Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 12:53 pm

S.A.M shkruajti:
qe s`jm e lumtur

qe ti do dru tani Mad :D

te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Jam i/e lumtur qe.... Empty
MesazhTitulli: Re: Jam i/e lumtur qe....   Jam i/e lumtur qe.... Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 3:04 pm

gjeta nje loje ping pongu ne net Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Jam i/e lumtur qe.... Empty
MesazhTitulli: Re: Jam i/e lumtur qe....   Jam i/e lumtur qe.... Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 3:04 pm

....qe nsr do kemi nje shqiperi te "re" Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Jam i/e lumtur qe.... Empty
MesazhTitulli: Re: Jam i/e lumtur qe....   Jam i/e lumtur qe.... Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 3:05 pm

per ca gjera qe sthuhen Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Jam i/e lumtur qe.... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Jam i/e lumtur qe.... Empty
MesazhTitulli: Re: Jam i/e lumtur qe....   Jam i/e lumtur qe.... Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 3:08 pm

qe njoha ca njerez te rinj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Jam i/e lumtur qe.... Empty
MesazhTitulli: Re: Jam i/e lumtur qe....   Jam i/e lumtur qe.... Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 3:09 pm

u hap temaper te shprehur gjendjen shpirterore ne nje foto.........iiiiiiiii me pel kaq shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee cheers cheers Qef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Jam i/e lumtur qe.... Empty
MesazhTitulli: Re: Jam i/e lumtur qe....   Jam i/e lumtur qe.... Icon_minitime1Tue Jun 30, 2009 9:12 pm

kam linj te mire tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Jam i/e lumtur qe.... Empty
MesazhTitulli: Re: Jam i/e lumtur qe....   Jam i/e lumtur qe.... Icon_minitime1Tue Jun 30, 2009 9:12 pm

kam nje amore te mrekullueshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Jam i/e lumtur qe.... Empty
MesazhTitulli: Re: Jam i/e lumtur qe....   Jam i/e lumtur qe.... Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 9:30 pm

jam e lumtur qe i dashuri im eshte super i mire super king dhe super i zgjuar....
jam e lumtur qe jam goce dhe kam zene rradhe
jam e lumtur qe ka njerez qe nuk kane goca aaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Jam i/e lumtur qe.... Empty
MesazhTitulli: Re: Jam i/e lumtur qe....   Jam i/e lumtur qe.... Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 9:31 pm

jam i lumtur qe jam i dashuri i te dashures time te vetme :D
jam i lumtur qe njerzit flasim shum mir per mua
jam i lumtur qe bej te lumtur nje person te vetem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Jam i/e lumtur qe.... Empty
MesazhTitulli: Re: Jam i/e lumtur qe....   Jam i/e lumtur qe.... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Jam i/e lumtur qe....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: