Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Deklaroj se... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Deklaroj se... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Deklaroj se... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Deklaroj se... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Deklaroj se... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Deklaroj se... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Deklaroj se... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Deklaroj se... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Deklaroj se... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Deklaroj se... I_vote_lcap17%Deklaroj se... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Deklaroj se... I_vote_lcap29%Deklaroj se... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Deklaroj se... I_vote_lcap31%Deklaroj se... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Deklaroj se... I_vote_lcap23%Deklaroj se... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Deklaroj se... I_vote_lcapDeklaroj se... I_voting_barDeklaroj se... I_vote_rcap 
hot_spicy
Deklaroj se... I_vote_lcapDeklaroj se... I_voting_barDeklaroj se... I_vote_rcap 
Darkangel
Deklaroj se... I_vote_lcapDeklaroj se... I_voting_barDeklaroj se... I_vote_rcap 
angel boy
Deklaroj se... I_vote_lcapDeklaroj se... I_voting_barDeklaroj se... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Deklaroj se... I_vote_lcapDeklaroj se... I_voting_barDeklaroj se... I_vote_rcap 
Child In Time
Deklaroj se... I_vote_lcapDeklaroj se... I_voting_barDeklaroj se... I_vote_rcap 
Blue Paradise
Deklaroj se... I_vote_lcapDeklaroj se... I_voting_barDeklaroj se... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Deklaroj se... I_vote_lcapDeklaroj se... I_voting_barDeklaroj se... I_vote_rcap 
rapper_girl
Deklaroj se... I_vote_lcapDeklaroj se... I_voting_barDeklaroj se... I_vote_rcap 
Mars
Deklaroj se... I_vote_lcapDeklaroj se... I_voting_barDeklaroj se... I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate dashuri Njerez
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Deklaroj se...

Shko poshtė 
+33
love_albania
H_boy354
rapper_girl
SupergirL
sweet_girl
piccola
Glamours' Master
GoLdEn BoY
doni
Casino Royale
Blue Paradise
Slash
Mrs.perfect
Iron Snake
*...BE YOURSELF...*
Soldier Of Fortune
Big_Boss
danjela
Darkangel
Child In Time
Nightmare
LEADER
ani
NIKI
don corleone
fefe_
anisa
angel boy
Child Of Darkness
Lacuna_Coil
dj jero
hot_spicy
vdekja_eshte_mundesia
37 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Sat May 23, 2009 4:18 pm

ej ngjon ti merrr pse poston posht hotit sta man lutju zotit qe ishalla skam nai rrug vlore se do perdhunoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Sat May 23, 2009 4:19 pm

o dj jero
per ca e perdor shkopin e violines ti me qafsh??? Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Sat May 23, 2009 4:20 pm

per te krujt sumen shejtaneee ose sumen e mames se vet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Sat May 23, 2009 4:21 pm

ska shkop violina o injorante..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Sat May 23, 2009 4:21 pm

edhe vjolines me dor i bi ti mer po i bane duret me kallo o plako apo i bi vj mama ...violines
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Sat May 23, 2009 4:22 pm

prap me dore dhe ksaj ti re??we we weeeeee Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Sat May 23, 2009 4:22 pm

katnar vlore mi po lopen ti e mjel apo vj mama ej se ma hoqi trunin kjo vj mama mu ma kalo nje her ne tel :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Sat May 23, 2009 4:23 pm

hot spicy shkruajti:
prap me dore dhe ksaj ti re??we we weeeeee Laughing

mire mire goca e ndershme mire... cyclops cyclops qorrrri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Sat May 23, 2009 4:24 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
katnar vlore mi po lopen ti e mjel apo vj mama ej se ma hoqi trunin kjo vj mama mu ma kalo nje her ne tel :D

fshatar elbasani..hihihi..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Sat May 23, 2009 4:25 pm

e ke pa nai her vj mamen ti duke qa mer daj ??? nqs e shikon un skam faj eee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Sat May 23, 2009 4:27 pm

ah moj laberi mjere per cunat qe rrit ti Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Sat May 23, 2009 4:27 pm

thot qe vl rrit cuna te fort dhe me seder po jo byca byca se kam per ty dj jero ee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Sat May 23, 2009 4:28 pm

deklaroj se doiki tani
hajt klm all people
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Sat May 23, 2009 4:29 pm

ciao amoree edhe un ika
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Sat May 23, 2009 5:15 pm

deklaroj se interneti nuk ben madje esht demshem per fillestaret..:S:S:S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Sat May 23, 2009 6:20 pm

deklaroj se ky forum po merr fund
dhe me vjen shume keq per kete Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Wed May 27, 2009 11:23 pm

sh dakort me kete lart..dhe ne te vertet mezi po pres te mbyllet..!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Wed May 27, 2009 11:38 pm

joo pseeee???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 32
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Wed May 27, 2009 11:48 pm

deklaoj se e fitoi barcelona champions league :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Wed May 27, 2009 11:49 pm

deklaroj se me vjen inat qe ka fitu barcelona Mad Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 32
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Thu May 28, 2009 1:19 pm

deklaroj se sot nuk shkova fare ne shkolle se ika te plotesoja disa dokumenta qe me duheshin :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 30
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Thu May 28, 2009 1:32 pm

deklaroj se as un nuk ika ne shkoll Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Thu May 28, 2009 1:38 pm

deklaroj se sot mka kalu jeta para syve kur kam kalu nje mur 2 m te gjat dhe nje pellemb te holl pale
por megjithate ishte gallat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Thu May 28, 2009 3:11 pm

deklaroj se sot bera 1 sherr te divino
kisha 2 vjet qe ikja dit epr dit , skisha be ndonjeher , sh u vonu haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1Thu May 28, 2009 3:25 pm

fefe_ shkruajti:
deklaroj se sot bera 1 sherr te divino
kisha 2 vjet qe ikja dit epr dit , skisha be ndonjeher , sh u vonu haha

kur isha une?? moooss si me paska shpetuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Deklaroj se... Empty
MesazhTitulli: Re: Deklaroj se...   Deklaroj se... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Deklaroj se...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 40Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: