Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
SaintLion here!. Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
SaintLion here!. Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
SaintLion here!. Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
SaintLion here!. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
SaintLion here!. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
SaintLion here!. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
SaintLion here!. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
SaintLion here!. Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
SaintLion here!. Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
SaintLion here!. I_vote_lcap17%SaintLion here!. I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
SaintLion here!. I_vote_lcap29%SaintLion here!. I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
SaintLion here!. I_vote_lcap31%SaintLion here!. I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
SaintLion here!. I_vote_lcap23%SaintLion here!. I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
SaintLion here!. I_vote_lcapSaintLion here!. I_voting_barSaintLion here!. I_vote_rcap 
hot_spicy
SaintLion here!. I_vote_lcapSaintLion here!. I_voting_barSaintLion here!. I_vote_rcap 
Darkangel
SaintLion here!. I_vote_lcapSaintLion here!. I_voting_barSaintLion here!. I_vote_rcap 
angel boy
SaintLion here!. I_vote_lcapSaintLion here!. I_voting_barSaintLion here!. I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
SaintLion here!. I_vote_lcapSaintLion here!. I_voting_barSaintLion here!. I_vote_rcap 
Child In Time
SaintLion here!. I_vote_lcapSaintLion here!. I_voting_barSaintLion here!. I_vote_rcap 
Blue Paradise
SaintLion here!. I_vote_lcapSaintLion here!. I_voting_barSaintLion here!. I_vote_rcap 
Child Of Darkness
SaintLion here!. I_vote_lcapSaintLion here!. I_voting_barSaintLion here!. I_vote_rcap 
rapper_girl
SaintLion here!. I_vote_lcapSaintLion here!. I_voting_barSaintLion here!. I_vote_rcap 
Mars
SaintLion here!. I_vote_lcapSaintLion here!. I_voting_barSaintLion here!. I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez shoqeria fate
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 SaintLion here!.

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
SaintLion
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarMale
Numri i postimeve : 1
Mosha : 33
Vendndodhja : Istog
Piket : 33
Data e regjistrimit : 22/05/2009

SaintLion here!. Empty
MesazhTitulli: SaintLion here!.   SaintLion here!. Icon_minitime1Fri May 22, 2009 11:05 pm

Jam saintLion shpresoj te kaloj mir:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

SaintLion here!. Empty
MesazhTitulli: Re: SaintLion here!.   SaintLion here!. Icon_minitime1Fri May 22, 2009 11:10 pm

mrese erdhe.
mund te me shpjegosh pak domethenien e emrit tend,dmth nickname~it tend se me duket interesant
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
SaintLion here!. Empty
MesazhTitulli: Re: SaintLion here!.   SaintLion here!. Icon_minitime1Fri May 22, 2009 11:13 pm

mirse erdhe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

SaintLion here!. Empty
MesazhTitulli: Re: SaintLion here!.   SaintLion here!. Icon_minitime1Sat May 23, 2009 2:55 pm

cheers welcome have fun cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 29
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

SaintLion here!. Empty
MesazhTitulli: Re: SaintLion here!.   SaintLion here!. Icon_minitime1Sat May 23, 2009 5:26 pm

mir se erdhe
klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Sponsored content

SaintLion here!. Empty
MesazhTitulli: Re: SaintLion here!.   SaintLion here!. Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SaintLion here!.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: