Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
fast food..... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
fast food..... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
fast food..... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
fast food..... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
fast food..... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
fast food..... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
fast food..... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
fast food..... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
fast food..... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
fast food..... I_vote_lcap17%fast food..... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
fast food..... I_vote_lcap29%fast food..... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
fast food..... I_vote_lcap31%fast food..... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
fast food..... I_vote_lcap23%fast food..... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
fast food..... I_vote_lcapfast food..... I_voting_barfast food..... I_vote_rcap 
hot_spicy
fast food..... I_vote_lcapfast food..... I_voting_barfast food..... I_vote_rcap 
Darkangel
fast food..... I_vote_lcapfast food..... I_voting_barfast food..... I_vote_rcap 
angel boy
fast food..... I_vote_lcapfast food..... I_voting_barfast food..... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
fast food..... I_vote_lcapfast food..... I_voting_barfast food..... I_vote_rcap 
Child In Time
fast food..... I_vote_lcapfast food..... I_voting_barfast food..... I_vote_rcap 
Blue Paradise
fast food..... I_vote_lcapfast food..... I_voting_barfast food..... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
fast food..... I_vote_lcapfast food..... I_voting_barfast food..... I_vote_rcap 
rapper_girl
fast food..... I_vote_lcapfast food..... I_voting_barfast food..... I_vote_rcap 
Mars
fast food..... I_vote_lcapfast food..... I_voting_barfast food..... I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 fast food.....

Shko poshtė 

cfare porosisni me shume?????
sanduich
fast food..... I_vote_lcap11%fast food..... I_vote_rcap
 11% [ 1 ]
sufllaqe
fast food..... I_vote_lcap67%fast food..... I_vote_rcap
 67% [ 6 ]
hamburger
fast food..... I_vote_lcap0%fast food..... I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
hot dog
fast food..... I_vote_lcap11%fast food..... I_vote_rcap
 11% [ 1 ]
doner
fast food..... I_vote_lcap11%fast food..... I_vote_rcap
 11% [ 1 ]
Totali i votave : 9
 

AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

fast food..... Empty
MesazhTitulli: fast food.....   fast food..... Icon_minitime1Fri May 15, 2009 4:07 pm

cfare porosisni me shume ne fast food???
una pervete sanduich ose doner Surprised
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

fast food..... Empty
MesazhTitulli: Re: fast food.....   fast food..... Icon_minitime1Fri May 15, 2009 9:40 pm

tost
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

fast food..... Empty
MesazhTitulli: Re: fast food.....   fast food..... Icon_minitime1Fri May 15, 2009 9:43 pm

doner sufllaqe.
por po heq dor nga tgjitha

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
fast food..... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

fast food..... Empty
MesazhTitulli: Re: fast food.....   fast food..... Icon_minitime1Fri May 15, 2009 10:50 pm

sufllaqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
lovelygirl
Adoleshent
Adoleshent
lovelygirl

Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 26
Vendndodhja : diku gjithandej pastaj s'esht puna jote
Hobi : te lexoj revista
Koha e lire : te dal me shoqet
Piket : 3
Data e regjistrimit : 14/12/2008

fast food..... Empty
MesazhTitulli: Re: fast food.....   fast food..... Icon_minitime1Fri May 15, 2009 10:59 pm

sufllaqe dhe kam frik se prej atyre jam shnosh Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 29
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

fast food..... Empty
MesazhTitulli: Re: fast food.....   fast food..... Icon_minitime1Sat May 16, 2009 7:20 am

Sufllaqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

fast food..... Empty
MesazhTitulli: Re: fast food.....   fast food..... Icon_minitime1Sun May 17, 2009 11:35 pm

doner
sufllaqe
mish patate
salce kosi
dhe ketchup Laughing Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

fast food..... Empty
MesazhTitulli: Re: fast food.....   fast food..... Icon_minitime1Mon May 18, 2009 2:20 pm

sufllaqe e sanduic me shum salca
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

fast food..... Empty
MesazhTitulli: Re: fast food.....   fast food..... Icon_minitime1Wed May 20, 2009 6:10 pm

TANI NE VERE NUK HY FARE NE FAST FOOD
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

fast food..... Empty
MesazhTitulli: Re: fast food.....   fast food..... Icon_minitime1Wed May 20, 2009 6:13 pm

tani ne ver per mendimin tim qe quhen fast dead :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

fast food..... Empty
MesazhTitulli: Re: fast food.....   fast food..... Icon_minitime1Thu May 21, 2009 2:47 am

whatever

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

fast food..... Empty
MesazhTitulli: Re: fast food.....   fast food..... Icon_minitime1Sun May 24, 2009 10:50 pm

sufllaqet kam qef..po kam ngrene keto kohe vetem sanduic
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

fast food..... Empty
MesazhTitulli: Re: fast food.....   fast food..... Icon_minitime1Sun May 24, 2009 10:55 pm

thjesht eshte e sigurte qe cdo mengjes ne shkolle ha dy doner :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

fast food..... Empty
MesazhTitulli: Re: fast food.....   fast food..... Icon_minitime1Sun May 24, 2009 10:56 pm

kam kooohe pa ngren dhe pa shkuar ne ndonje fast food

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
fast food..... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

fast food..... Empty
MesazhTitulli: Re: fast food.....   fast food..... Icon_minitime1Mon Jun 08, 2009 9:43 pm

sot e nderrova
bleva sanduic :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

fast food..... Empty
MesazhTitulli: Re: fast food.....   fast food..... Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 12:21 am

Lacuna_Coil shkruajti:
kam kooohe pa ngren dhe pa shkuar ne ndonje fast food

2 b continued..... Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
fast food..... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

fast food..... Empty
MesazhTitulli: Re: fast food.....   fast food..... Icon_minitime1Thu Jun 11, 2009 1:14 pm

sme lejohet me te ha te tilla.....goobye fast food Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
fast food..... Empty
MesazhTitulli: Re: fast food.....   fast food..... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
fast food.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: