Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
HI all by G.I.T Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
HI all by G.I.T Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
HI all by G.I.T Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
HI all by G.I.T Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
HI all by G.I.T Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
HI all by G.I.T Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
HI all by G.I.T Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
HI all by G.I.T Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
HI all by G.I.T Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
HI all by G.I.T I_vote_lcap17%HI all by G.I.T I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
HI all by G.I.T I_vote_lcap29%HI all by G.I.T I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
HI all by G.I.T I_vote_lcap31%HI all by G.I.T I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
HI all by G.I.T I_vote_lcap23%HI all by G.I.T I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
HI all by G.I.T I_vote_lcapHI all by G.I.T I_voting_barHI all by G.I.T I_vote_rcap 
hot_spicy
HI all by G.I.T I_vote_lcapHI all by G.I.T I_voting_barHI all by G.I.T I_vote_rcap 
Darkangel
HI all by G.I.T I_vote_lcapHI all by G.I.T I_voting_barHI all by G.I.T I_vote_rcap 
angel boy
HI all by G.I.T I_vote_lcapHI all by G.I.T I_voting_barHI all by G.I.T I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
HI all by G.I.T I_vote_lcapHI all by G.I.T I_voting_barHI all by G.I.T I_vote_rcap 
Child In Time
HI all by G.I.T I_vote_lcapHI all by G.I.T I_voting_barHI all by G.I.T I_vote_rcap 
Blue Paradise
HI all by G.I.T I_vote_lcapHI all by G.I.T I_voting_barHI all by G.I.T I_vote_rcap 
Child Of Darkness
HI all by G.I.T I_vote_lcapHI all by G.I.T I_voting_barHI all by G.I.T I_vote_rcap 
rapper_girl
HI all by G.I.T I_vote_lcapHI all by G.I.T I_voting_barHI all by G.I.T I_vote_rcap 
Mars
HI all by G.I.T I_vote_lcapHI all by G.I.T I_voting_barHI all by G.I.T I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate Njerez shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 HI all by G.I.T

Shko poshtė 
+5
Lacuna_Coil
Child In Time
Mars
angel boy
G.I.T
9 posters
AutoriMesazh
G.I.T
Adoleshent
Adoleshent
G.I.T


Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 29
Vendndodhja : fier
Hobi : piktura, muzika, kercimi, FOTOGRAFIA, (si dhe cdo gje qe ka lidhje me artin)
Koha e lire : basketboll,net,out with friends
Piket : 139
Data e regjistrimit : 28/04/2009

HI all by G.I.T Empty
MesazhTitulli: HI all by G.I.T   HI all by G.I.T Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 8:35 pm

ckemi ppl,un jam G.I.T
jam 15
nga fieri
degjoj rock ect ect
shpresoj tja kaloj mire ne kete forum
:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

HI all by G.I.T Empty
MesazhTitulli: Re: HI all by G.I.T   HI all by G.I.T Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 8:38 pm

mire se erdhe fjerake :D kalofsh sa me bukur ketu mes nesh :D
besoj je e para fjerake ketu ne forumin tone :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
G.I.T
Adoleshent
Adoleshent
G.I.T


Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 29
Vendndodhja : fier
Hobi : piktura, muzika, kercimi, FOTOGRAFIA, (si dhe cdo gje qe ka lidhje me artin)
Koha e lire : basketboll,net,out with friends
Piket : 139
Data e regjistrimit : 28/04/2009

HI all by G.I.T Empty
MesazhTitulli: Re: HI all by G.I.T   HI all by G.I.T Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 8:44 pm

e para hihi
Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

HI all by G.I.T Empty
MesazhTitulli: Re: HI all by G.I.T   HI all by G.I.T Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 8:47 pm

mireserdhe e nga une!njof ca goca nga fieri une Smile nejse do kemi kohe per tu njoh,have fun
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

HI all by G.I.T Empty
MesazhTitulli: Re: HI all by G.I.T   HI all by G.I.T Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 8:52 pm

welcome gita :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

HI all by G.I.T Empty
MesazhTitulli: Re: HI all by G.I.T   HI all by G.I.T Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 8:54 pm

G.I.T shkruajti:
ckemi ppl,un jam G.I.T
jam 15
nga fieri
degjoj rock ect ect
shpresoj tja kaloj mire ne kete forum
:D

UELLKOM UELLKOM GIRL

:D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

HI all by G.I.T Empty
MesazhTitulli: Re: HI all by G.I.T   HI all by G.I.T Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 9:03 pm

paska internet ne fier Razz dhe mbi tgjitha paska rockiera, mir mir :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

HI all by G.I.T Empty
MesazhTitulli: Re: HI all by G.I.T   HI all by G.I.T Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 9:10 pm

Child In Time shkruajti:
paska internet ne fier Razz dhe mbi tgjitha paska rockiera, mir mir :D

internet ka
kurse per rockiera as un se dija Razz

hallall :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
G.I.T
Adoleshent
Adoleshent
G.I.T


Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 29
Vendndodhja : fier
Hobi : piktura, muzika, kercimi, FOTOGRAFIA, (si dhe cdo gje qe ka lidhje me artin)
Koha e lire : basketboll,net,out with friends
Piket : 139
Data e regjistrimit : 28/04/2009

HI all by G.I.T Empty
MesazhTitulli: Re: HI all by G.I.T   HI all by G.I.T Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 9:27 pm

Child In Time shkruajti:
paska internet ne fier Razz dhe mbi tgjitha paska rockiera, mir mir :D
hahaha po pse ca e kujtove fierin?????
internet ka sa te del nga hundet
ndersa rockiret numerohen me kokrra lol Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

HI all by G.I.T Empty
MesazhTitulli: Re: HI all by G.I.T   HI all by G.I.T Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 9:47 pm

mire se erdhe kalofsh mire ketu Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
HI all by G.I.T Empty
MesazhTitulli: Re: HI all by G.I.T   HI all by G.I.T Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 10:19 pm

mirse erdhe.edhe knaqu ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
G.I.T
Adoleshent
Adoleshent
G.I.T


Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 29
Vendndodhja : fier
Hobi : piktura, muzika, kercimi, FOTOGRAFIA, (si dhe cdo gje qe ka lidhje me artin)
Koha e lire : basketboll,net,out with friends
Piket : 139
Data e regjistrimit : 28/04/2009

HI all by G.I.T Empty
MesazhTitulli: Re: HI all by G.I.T   HI all by G.I.T Icon_minitime1Sat May 02, 2009 11:57 pm

thnx guys :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 29
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

HI all by G.I.T Empty
MesazhTitulli: Re: HI all by G.I.T   HI all by G.I.T Icon_minitime1Sun May 03, 2009 10:38 am

mir se erdhe
kalofsh sa me mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

HI all by G.I.T Empty
MesazhTitulli: Re: HI all by G.I.T   HI all by G.I.T Icon_minitime1Sun May 03, 2009 10:59 am

G.I.T shkruajti:
ckemi ppl,un jam G.I.T
jam 15
nga fieri
degjoj rock ect ect
shpresoj tja kaloj mire ne kete forum
:D
welcome girl...
have fun here :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

HI all by G.I.T Empty
MesazhTitulli: Re: HI all by G.I.T   HI all by G.I.T Icon_minitime1Thu Nov 26, 2009 7:50 pm

mir se na gjete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

HI all by G.I.T Empty
MesazhTitulli: Re: HI all by G.I.T   HI all by G.I.T Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
HI all by G.I.T
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: