Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
ndjej se... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
ndjej se... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
ndjej se... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
ndjej se... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
ndjej se... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
ndjej se... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
ndjej se... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
ndjej se... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
ndjej se... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
ndjej se... I_vote_lcap17%ndjej se... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
ndjej se... I_vote_lcap29%ndjej se... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
ndjej se... I_vote_lcap31%ndjej se... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
ndjej se... I_vote_lcap23%ndjej se... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
ndjej se... I_vote_lcapndjej se... I_voting_barndjej se... I_vote_rcap 
hot_spicy
ndjej se... I_vote_lcapndjej se... I_voting_barndjej se... I_vote_rcap 
Darkangel
ndjej se... I_vote_lcapndjej se... I_voting_barndjej se... I_vote_rcap 
angel boy
ndjej se... I_vote_lcapndjej se... I_voting_barndjej se... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
ndjej se... I_vote_lcapndjej se... I_voting_barndjej se... I_vote_rcap 
Child In Time
ndjej se... I_vote_lcapndjej se... I_voting_barndjej se... I_vote_rcap 
Blue Paradise
ndjej se... I_vote_lcapndjej se... I_voting_barndjej se... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
ndjej se... I_vote_lcapndjej se... I_voting_barndjej se... I_vote_rcap 
rapper_girl
ndjej se... I_vote_lcapndjej se... I_voting_barndjej se... I_vote_rcap 
Mars
ndjej se... I_vote_lcapndjej se... I_voting_barndjej se... I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria dashuri fate
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 ndjej se...

Shko poshtė 
+2
vdekja_eshte_mundesia
don corleone
6 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

ndjej se... Empty
MesazhTitulli: ndjej se...   ndjej se... Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 8:18 pm

duhet te sillem me bute me te tjeret.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

ndjej se... Empty
MesazhTitulli: Re: ndjej se...   ndjej se... Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 8:19 pm

p.s e di se ka nje teme si ndihesh,por kjo eshte ndryshe.ketu mund te shprehni ndnjat tuaja jo vetem gjendjen shpirterore jam keq jam mire i merzitur ,por dhe gjerat qe beni duke i ndjere ato :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

ndjej se... Empty
MesazhTitulli: Re: ndjej se...   ndjej se... Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 8:20 pm

dicka po me gerryen stomakun,pervec dashurire eshte dhe uria.jam pa buk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

ndjej se... Empty
MesazhTitulli: Re: ndjej se...   ndjej se... Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 8:51 pm

si ky lart
po me protestojn zorret

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
ndjej se... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

ndjej se... Empty
MesazhTitulli: Re: ndjej se...   ndjej se... Icon_minitime1Wed Apr 29, 2009 3:28 pm

ndjej se duhet te flas me dike.Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

ndjej se... Empty
MesazhTitulli: Re: ndjej se...   ndjej se... Icon_minitime1Wed Apr 29, 2009 3:40 pm

ndjej se duhet te iki patjeter te msoj se kam kurs

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
ndjej se... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

ndjej se... Empty
MesazhTitulli: Re: ndjej se...   ndjej se... Icon_minitime1Fri May 01, 2009 4:16 pm

NDJEJ SE JAM 100% IN LOVE I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

ndjej se... Empty
MesazhTitulli: Re: ndjej se...   ndjej se... Icon_minitime1Fri May 01, 2009 4:16 pm

ndjej se kam akoma dashuri per ti dhen melut
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

ndjej se... Empty
MesazhTitulli: Re: ndjej se...   ndjej se... Icon_minitime1Fri May 01, 2009 4:19 pm

NDJEJ SE NUK PYES ASNJERI PER TE NDJETUR ME VDEKJEN ASHTU SI ATE DITE :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

ndjej se... Empty
MesazhTitulli: Re: ndjej se...   ndjej se... Icon_minitime1Fri May 01, 2009 4:20 pm

ndjej qe dicka do ndodhi kto kohe,dicka e bukur fare :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

ndjej se... Empty
MesazhTitulli: Re: ndjej se...   ndjej se... Icon_minitime1Fri May 01, 2009 4:21 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
ndjej qe dicka do ndodhi kto kohe,dicka e bukur fare :D
pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale
SESI NDJEJNE KTO ROPT SOT pale pale pale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

ndjej se... Empty
MesazhTitulli: Re: ndjej se...   ndjej se... Icon_minitime1Fri May 01, 2009 4:22 pm

ndjes se dhe jo vetem mua,..... :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

ndjej se... Empty
MesazhTitulli: Re: ndjej se...   ndjej se... Icon_minitime1Fri May 01, 2009 4:23 pm

NDJEJ SE NESER DO JA KALOJ SHUME BUKUR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

ndjej se... Empty
MesazhTitulli: Re: ndjej se...   ndjej se... Icon_minitime1Fri May 01, 2009 4:24 pm

ndjej se neser do jem shum i vetmuar Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

ndjej se... Empty
MesazhTitulli: Re: ndjej se...   ndjej se... Icon_minitime1Fri May 01, 2009 4:24 pm

NDJEJ SE NESER VDEKJES DO I MUNGOJ SHUME
DHE AI MUA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

ndjej se... Empty
MesazhTitulli: Re: ndjej se...   ndjej se... Icon_minitime1Fri May 01, 2009 4:25 pm

ndjej se kur te kthehet melu do kemi nje dashuri shum te madhe per njeri tjetrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

ndjej se... Empty
MesazhTitulli: Re: ndjej se...   ndjej se... Icon_minitime1Fri May 01, 2009 4:26 pm

ndjej se..ndjej shuum..! Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

ndjej se... Empty
MesazhTitulli: Re: ndjej se...   ndjej se... Icon_minitime1Fri May 01, 2009 4:27 pm

NDJEJ SE JAM SHUM OK SOT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

ndjej se... Empty
MesazhTitulli: Re: ndjej se...   ndjej se... Icon_minitime1Fri May 01, 2009 4:32 pm

ndjej se po knaqem me mhb me zemen time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

ndjej se... Empty
MesazhTitulli: Re: ndjej se...   ndjej se... Icon_minitime1Fri May 01, 2009 4:33 pm

NDJEJ SE SONTE ME PRET NJE BISEDE E BUKUR ME SHPIRTIN TIMEE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

ndjej se... Empty
MesazhTitulli: Re: ndjej se...   ndjej se... Icon_minitime1Fri May 01, 2009 4:34 pm

ndjej se melu ka per tme then shum gjera te bukra ne tel jam i sig :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

ndjej se... Empty
MesazhTitulli: Re: ndjej se...   ndjej se... Icon_minitime1Fri May 01, 2009 4:34 pm

NDJEJ SE VDEKJES DO I MAROJE OFERTA POR SKA GJE
DONT WORRY
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

ndjej se... Empty
MesazhTitulli: Re: ndjej se...   ndjej se... Icon_minitime1Fri May 01, 2009 4:35 pm

ndjej se do e bej melu prap,ndjej se e korruptoi papin Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

ndjej se... Empty
MesazhTitulli: Re: ndjej se...   ndjej se... Icon_minitime1Fri May 01, 2009 4:36 pm

NDJEJ SE MELI PO PRET SMS QE I KONFIRMON VAZHDIMIN E PROCEDURES SE KOMPLETIMIT TE OFERTES TE KOMPANISE ME TE MADHE TELEFONIKE NE SHQIPERI VODAFONE Razz
PUU SA E SQUT QE JOM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

ndjej se... Empty
MesazhTitulli: Re: ndjej se...   ndjej se... Icon_minitime1Fri May 01, 2009 4:37 pm

ndjej se nje zile do me vi ne tel jo tani jo Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

ndjej se... Empty
MesazhTitulli: Re: ndjej se...   ndjej se... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ndjej se...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: