Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Sherbimi urban Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Sherbimi urban Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sherbimi urban Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sherbimi urban Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sherbimi urban Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sherbimi urban Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sherbimi urban Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Sherbimi urban Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Sherbimi urban Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Sherbimi urban I_vote_lcap17%Sherbimi urban I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Sherbimi urban I_vote_lcap29%Sherbimi urban I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Sherbimi urban I_vote_lcap31%Sherbimi urban I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Sherbimi urban I_vote_lcap23%Sherbimi urban I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Sherbimi urban I_vote_lcapSherbimi urban I_voting_barSherbimi urban I_vote_rcap 
hot_spicy
Sherbimi urban I_vote_lcapSherbimi urban I_voting_barSherbimi urban I_vote_rcap 
Darkangel
Sherbimi urban I_vote_lcapSherbimi urban I_voting_barSherbimi urban I_vote_rcap 
angel boy
Sherbimi urban I_vote_lcapSherbimi urban I_voting_barSherbimi urban I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Sherbimi urban I_vote_lcapSherbimi urban I_voting_barSherbimi urban I_vote_rcap 
Child In Time
Sherbimi urban I_vote_lcapSherbimi urban I_voting_barSherbimi urban I_vote_rcap 
Blue Paradise
Sherbimi urban I_vote_lcapSherbimi urban I_voting_barSherbimi urban I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Sherbimi urban I_vote_lcapSherbimi urban I_voting_barSherbimi urban I_vote_rcap 
rapper_girl
Sherbimi urban I_vote_lcapSherbimi urban I_voting_barSherbimi urban I_vote_rcap 
Mars
Sherbimi urban I_vote_lcapSherbimi urban I_voting_barSherbimi urban I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri fate Njerez
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Sherbimi urban

Shko poshtė 
+10
Soldier Of Fortune
H_boy354
Blue Paradise
hot_spicy
*...BE YOURSELF...*
Mars
fefe_
don corleone
Lacuna_Coil
Child In Time
14 posters
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sherbimi urban Empty
MesazhTitulli: Sherbimi urban   Sherbimi urban Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 5:04 am

epo esht i paevitueshem per disa persona qe i duhet tshkojn nshkoll ose pune qe i kan larg shpis

mua fatkeqsisht cdo mgjes mduket tshkoj nshkoll me autobuz se e kam gjys ore larg (por kthehem ne kemb!!!)

esht sherbim qe len per te deshiruar, autobuzat jan shum te lodhur, gjithmon te ne vijn autobuza qe i kan perdor dhe sterperdor vendet e tjera jasht, plus qe jan te pakte ne numer dhe jan gjithmon te mbi-populluar
ajri behet tmerrsisht i keq, hyjn rob fshatar, tpalame, alkolista, njerez trregullt qe kan hedh parfum dhe behet njee perzjerje e tmerrshme
plus qe robt jan shum pa-kultur dhe dijn vetem te shtyhen dhe te shajn te tjeret
plus qe autobuzat ecin shuuum ngadale dhe qendrojn deri ne 10 min ne stacion duke acaruar kshu njerzit, duke sjell konflikte, paknaqesi
cmimi i biletes esh problem me vete..esh i paperballueshem per shumicen e popullsise duke marr parasysh edhe krizen

dua tpermend i rast..fatorino i kerkoi leket nje tipi, ky tani i tha "skam lek" dhe fatorino pa pik edukate ka bertitur ne mes te autobuzit "SME PLAS B*THA MUA SE SKE LEK TI" dhe plot shprehje te tjera kecenuese
ne vend qe ta ndalonte autobuzin dhe ti kerkonte njerezishem te zbriste nga autobuzi

ne cdo aspekt ky sherbim le per te deshiruar... Neutral

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sherbimi urban Empty
MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Sherbimi urban Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 3:16 pm

i urrej, shyqyr mvjen rasti te hypi shummm rrall se elb nuk esht shum i madh, nga kjo ane me vjen mire.
por zakonisht preferoj te eci ne kembe sesa me autobuz,njerez plot,vende shumicen e rasteve nuk gjen dhe per me teper ajo era...nejse nuk i ''frekuentoj'' shpesh,per te mos then rraaaaaall,kur ska mundesi prindi te jet ne sherbimn tim lol

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Sherbimi urban Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Sherbimi urban Empty
MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Sherbimi urban Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 3:43 pm

nuk e njoh kam hequr dore prej kohesh. :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Sherbimi urban Empty
MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Sherbimi urban Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 4:41 pm

ne tiran eshte rremuja madhe , por kur ske makin ose motorr ske ca ben tjeter
nuk iket ne kembe si ne elbasan kudo qe do te ikesh

kurse ktu ne el , ka pak autobuza
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Sherbimi urban Empty
MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Sherbimi urban Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 8:52 pm

spara e perdor,eshte icik i bezdisshem ne fakt,mgjs jo sa ne Tr se ketu ne El ndodh me rralle qe te mbushen plot e perplot,me shpesh ne fundjave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Sherbimi urban Empty
MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Sherbimi urban Icon_minitime1Thu Apr 30, 2009 4:35 pm

nuk para i perdor fare ketu ne el..vetem kur me duhet te shkoje ne spitalet qe jane larg shtepise..po edhe ateher qe kam hipur skam pasur fare mendjen te shoh autobusin...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sherbimi urban Empty
MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Sherbimi urban Icon_minitime1Thu Apr 30, 2009 4:38 pm

sme pelqen se perdor kam makine sme hyn ne pune
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Sherbimi urban Empty
MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Sherbimi urban Icon_minitime1Sun May 24, 2009 4:10 pm

per cfar i kam kembet unaaa, :D
me mir ne kemb sesa me autobus
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sherbimi urban Empty
MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Sherbimi urban Icon_minitime1Sun May 24, 2009 6:41 pm

ne elbasan se perdor shume
rralleeeeeeeeeee kur me duhet te iki larg dhe makina mamit ose papit seshte ne dispozicion..
anyway i hate it Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Sherbimi urban Empty
MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Sherbimi urban Icon_minitime1Mon Jun 01, 2009 12:54 am

Sherbimi urban? Lene mos ma kujto.. Ky urbani lagjes sime vjen dhe here.. Vij i pari ne shkoll :-(.. Ngaj her se kap dot dhe detyrohem te marr taxi.. Kam filu me ba shok taxista se kur kthehem un ska urban (se dhe po pati mplasi .... mu) gjithsesi, un per vete pref taxi.. Esht rehat fare..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Sherbimi urban Empty
MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Sherbimi urban Icon_minitime1Mon Jun 01, 2009 2:18 pm

sa e ndezja cigaren , vinte autobuzi ne tr haha
e hidhja pastaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Sherbimi urban Empty
MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Sherbimi urban Icon_minitime1Mon Jun 01, 2009 9:44 pm

keni ik ne lezhe me atobuz varrezash juuu???
na la atobuzi ne rruge afer nje fshati edhe morem atobuz varrezash.ters ters


Edituar pėr herė tė fundit nga there with out me nė Mon Jun 01, 2009 10:16 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sherbimi urban Empty
MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Sherbimi urban Icon_minitime1Mon Jun 01, 2009 9:45 pm

there with out me shkruajti:
keni ik ne lezhe me atobuz varrezash juuu???
na la atobuzi ne rruge afer nje fashti edhe morem atobuz varrezash.ters ters
\


hauauhaahauhauhauhauahuahauhaua sa kam qesh reeeeeeeee

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Sherbimi urban Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Sherbimi urban Empty
MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Sherbimi urban Icon_minitime1Mon Jun 01, 2009 10:32 pm

nuk e perdor

_________________
Sherbimi urban Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Sherbimi urban Empty
MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Sherbimi urban Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 1:22 pm

te pakten sherben per dicka :yeah:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sherbimi urban Empty
MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Sherbimi urban Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 1:44 pm

H_boy354 shkruajti:
te pakten sherben per dicka :yeah:

ehh i poshter i poshter Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Sherbimi urban Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Sherbimi urban Empty
MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Sherbimi urban Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 1:45 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
te pakten sherben per dicka :yeah:

ehh i poshter i poshter Razz


ha ha ha Twisted Evil
e thash per shaka :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sherbimi urban Empty
MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Sherbimi urban Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 3:08 pm

e perdor rralllleeee per tmos thene fareee
sme pelq eshte i parehatshem Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Sherbimi urban Empty
MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Sherbimi urban Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 3:08 pm

acarohesh kur te del para , se me zor parakalohet !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sherbimi urban Empty
MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Sherbimi urban Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 9:49 pm

oooooooooooooo ta shpif
eshte mos o zot.tani eshte rritur dhe cmimi po lene ma Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sherbimi urban Empty
MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Sherbimi urban Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 1:58 pm

shum rrall kam leviz me autobus
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Sherbimi urban Empty
MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Sherbimi urban Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 1:59 pm

per te shku nshkoll e perdor (po jo gjithmon)

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 27
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

Sherbimi urban Empty
MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Sherbimi urban Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 2:11 pm

ka hipur vetem kur kam shkuar ne ekskursion po keshtu brenda qytetit deri tani jo dhe nuk me pelqen te shetis me autobus them me mire ne kembe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Sherbimi urban Empty
MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Sherbimi urban Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 8:42 am

Child In Time shkruajti:
epo esht i paevitueshem per disa persona qe i duhet tshkojn nshkoll ose pune qe i kan larg shpis

mua fatkeqsisht cdo mgjes mduket tshkoj nshkoll me autobuz se e kam gjys ore larg (por kthehem ne kemb!!!)

esht sherbim qe len per te deshiruar, autobuzat jan shum te lodhur, gjithmon te ne vijn autobuza qe i kan perdor dhe sterperdor vendet e tjera jasht, plus qe jan te pakte ne numer dhe jan gjithmon te mbi-populluar
ajri behet tmerrsisht i keq, hyjn rob fshatar, tpalame, alkolista, njerez trregullt qe kan hedh parfum dhe behet njee perzjerje e tmerrshme
plus qe robt jan shum pa-kultur dhe dijn vetem te shtyhen dhe te shajn te tjeret
plus qe autobuzat ecin shuuum ngadale dhe qendrojn deri ne 10 min ne stacion duke acaruar kshu njerzit, duke sjell konflikte, paknaqesi
cmimi i biletes esh problem me vete..esh i paperballueshem per shumicen e popullsise duke marr parasysh edhe krizen

dua tpermend i rast..fatorino i kerkoi leket nje tipi, ky tani i tha "skam lek" dhe fatorino pa pik edukate ka bertitur ne mes te autobuzit "SME PLAS B*THA MUA SE SKE LEK TI" dhe plot shprehje te tjera kecenuese
ne vend qe ta ndalonte autobuzin dhe ti kerkonte njerezishem te zbriste nga autobuzi

ne cdo aspekt ky sherbim le per te deshiruar... Neutral

nqef

shkurt mhb stres me vete Mad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Sherbimi urban Empty
MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Sherbimi urban Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 5:06 pm

pastaj do shkoj te provoj pak sauna aty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Sherbimi urban Empty
MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Sherbimi urban Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sherbimi urban
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: