Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Reklamat Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Reklamat Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Reklamat Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Reklamat Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Reklamat Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Reklamat Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Reklamat Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Reklamat Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Reklamat Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Reklamat I_vote_lcap17%Reklamat I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Reklamat I_vote_lcap29%Reklamat I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Reklamat I_vote_lcap31%Reklamat I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Reklamat I_vote_lcap23%Reklamat I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Reklamat I_vote_lcapReklamat I_voting_barReklamat I_vote_rcap 
hot_spicy
Reklamat I_vote_lcapReklamat I_voting_barReklamat I_vote_rcap 
Darkangel
Reklamat I_vote_lcapReklamat I_voting_barReklamat I_vote_rcap 
angel boy
Reklamat I_vote_lcapReklamat I_voting_barReklamat I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Reklamat I_vote_lcapReklamat I_voting_barReklamat I_vote_rcap 
Child In Time
Reklamat I_vote_lcapReklamat I_voting_barReklamat I_vote_rcap 
Blue Paradise
Reklamat I_vote_lcapReklamat I_voting_barReklamat I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Reklamat I_vote_lcapReklamat I_voting_barReklamat I_vote_rcap 
rapper_girl
Reklamat I_vote_lcapReklamat I_voting_barReklamat I_vote_rcap 
Mars
Reklamat I_vote_lcapReklamat I_voting_barReklamat I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Reklamat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 30
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Reklamat Empty
MesazhTitulli: Reklamat   Reklamat Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 4:45 am

kush jan reklamat tuaja te preferume..
mu ajo e illy caffe-se shuuum jan dhe ca tlezetshme te coca-coles