Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
adoleshentet te varur nga celulari :S Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
adoleshentet te varur nga celulari :S Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
adoleshentet te varur nga celulari :S Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
adoleshentet te varur nga celulari :S Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
adoleshentet te varur nga celulari :S Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
adoleshentet te varur nga celulari :S Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
adoleshentet te varur nga celulari :S Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
adoleshentet te varur nga celulari :S Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
adoleshentet te varur nga celulari :S Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
adoleshentet te varur nga celulari :S I_vote_lcap17%adoleshentet te varur nga celulari :S I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
adoleshentet te varur nga celulari :S I_vote_lcap29%adoleshentet te varur nga celulari :S I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
adoleshentet te varur nga celulari :S I_vote_lcap31%adoleshentet te varur nga celulari :S I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
adoleshentet te varur nga celulari :S I_vote_lcap23%adoleshentet te varur nga celulari :S I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
adoleshentet te varur nga celulari :S I_vote_lcapadoleshentet te varur nga celulari :S I_voting_baradoleshentet te varur nga celulari :S I_vote_rcap 
hot_spicy
adoleshentet te varur nga celulari :S I_vote_lcapadoleshentet te varur nga celulari :S I_voting_baradoleshentet te varur nga celulari :S I_vote_rcap 
Darkangel
adoleshentet te varur nga celulari :S I_vote_lcapadoleshentet te varur nga celulari :S I_voting_baradoleshentet te varur nga celulari :S I_vote_rcap 
angel boy
adoleshentet te varur nga celulari :S I_vote_lcapadoleshentet te varur nga celulari :S I_voting_baradoleshentet te varur nga celulari :S I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
adoleshentet te varur nga celulari :S I_vote_lcapadoleshentet te varur nga celulari :S I_voting_baradoleshentet te varur nga celulari :S I_vote_rcap 
Child In Time
adoleshentet te varur nga celulari :S I_vote_lcapadoleshentet te varur nga celulari :S I_voting_baradoleshentet te varur nga celulari :S I_vote_rcap 
Blue Paradise
adoleshentet te varur nga celulari :S I_vote_lcapadoleshentet te varur nga celulari :S I_voting_baradoleshentet te varur nga celulari :S I_vote_rcap 
Child Of Darkness
adoleshentet te varur nga celulari :S I_vote_lcapadoleshentet te varur nga celulari :S I_voting_baradoleshentet te varur nga celulari :S I_vote_rcap 
rapper_girl
adoleshentet te varur nga celulari :S I_vote_lcapadoleshentet te varur nga celulari :S I_voting_baradoleshentet te varur nga celulari :S I_vote_rcap 
Mars
adoleshentet te varur nga celulari :S I_vote_lcapadoleshentet te varur nga celulari :S I_voting_baradoleshentet te varur nga celulari :S I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate Njerez shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 adoleshentet te varur nga celulari :S

Shko poshtė 
+10
Blue Paradise
Lacuna_Coil
hot_spicy
anisa
Soldier Of Fortune
fefe_
total overdose1
don corleone
*...BE YOURSELF...*
Child In Time
14 posters
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

adoleshentet te varur nga celulari :S Empty
MesazhTitulli: adoleshentet te varur nga celulari :S   adoleshentet te varur nga celulari :S Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 4:24 am

Health Protection Agency ne Angli ka publikuar nje raport rreth perdorimit te celularit nga adoleshentet duke alarmuar vendin.

Te dhenat jane shqetesuese dhe sipas nje sondazhi te youngpoll.com me 2 mije femije te grupmoshes 6-17 vjec, ne nje dite te vetme, nje femije anglez dergon 19 sms, merr 15 dhe ben 8 telefonata. Ne total telefoni qendron ne vesh rreth 6 ore ne dite, duke folur dhe duke degjuar muzike.

Nga keto te dhena rezulton se 8 ne 10 adoleshente mund te konsiderohen si te varur nga celulari. Sipas profesorit suedez, Lennart Hardell, keto te dhena jane shqetesuese pasi prania e telefonit per nje kohe kaq te gjate, i ekspozon te rinjte ndaj semundjes se kancerit ne tru.

Ne France, reklamat qe u bejne thirrje femijeve nen 12 vjec per te perdorur clular jane te ndaluara, ndersa ne Angli nje gje e tille nuk eshte marre ende parasysh nga qeveria. Ne ishull, 81 % e te rinjve mendojne se celulari eshte mjeti me i rendeishem, ndersa 6 ne 10 te rinj thone se nuk mund te bejne asgje pa telefonin e tyre.

Ky trend eshte bere shume shqetesues edhe per mesuesit pasi shpesh here neper shkolla nxenesit i mbajne hapur celularet duke komunikuar ne oren e mesimit. “Duhet t’i shkepusim menjehere femijet nga telefonat”, nenvizon ne nje shkrim gazeta “Daily Express”, duke cituar zedhenesin e Health Protection Agency.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

adoleshentet te varur nga celulari :S Empty
MesazhTitulli: Re: adoleshentet te varur nga celulari :S   adoleshentet te varur nga celulari :S Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 4:26 am

Ne total telefoni qendron ne vesh rreth 6 ore ne dite, duke folur dhe duke degjuar muzike.


"kaq paaak" do thoja un Laughing
pjesen me tmadhe te lexioneve e kam tu ngju muzik nga celi, plus mesazhe..oferta me minuta falas..

ueu jam e varur :S

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
adoleshentet te varur nga celulari :S Empty
MesazhTitulli: Re: adoleshentet te varur nga celulari :S   adoleshentet te varur nga celulari :S Icon_minitime1Wed Apr 29, 2009 3:29 pm

Un 6 or flas ne jav jo ne dit
S'para e perdor sh vec x sms
Dhe muzik skam fut ne cel x at arsye q ke then me siper
Ktu rrin gjith diten tu ngju muzik dhe mvjen keq
Pfff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

adoleshentet te varur nga celulari :S Empty
MesazhTitulli: Re: adoleshentet te varur nga celulari :S   adoleshentet te varur nga celulari :S Icon_minitime1Wed Apr 29, 2009 8:57 pm

un ssjam fare...as nuk kam qene Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

adoleshentet te varur nga celulari :S Empty
MesazhTitulli: Re: adoleshentet te varur nga celulari :S   adoleshentet te varur nga celulari :S Icon_minitime1Wed Apr 29, 2009 9:14 pm

sjam jo fare. e perdor per pune me shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 30
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

adoleshentet te varur nga celulari :S Empty
MesazhTitulli: Re: adoleshentet te varur nga celulari :S   adoleshentet te varur nga celulari :S Icon_minitime1Wed Apr 29, 2009 10:12 pm

ku ta gjeja mos kisha cel fare...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

adoleshentet te varur nga celulari :S Empty
MesazhTitulli: Re: adoleshentet te varur nga celulari :S   adoleshentet te varur nga celulari :S Icon_minitime1Wed Apr 29, 2009 10:36 pm

maron pun (ne te 2 kuptimet e fjalis)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

adoleshentet te varur nga celulari :S Empty
MesazhTitulli: Re: adoleshentet te varur nga celulari :S   adoleshentet te varur nga celulari :S Icon_minitime1Thu Apr 30, 2009 12:01 am

i varur jo po ama te lehteson shume gjera, pak i varur po

_________________
adoleshentet te varur nga celulari :S Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

adoleshentet te varur nga celulari :S Empty
MesazhTitulli: Re: adoleshentet te varur nga celulari :S   adoleshentet te varur nga celulari :S Icon_minitime1Thu Apr 30, 2009 12:17 am

Soldier Of Fortune shkruajti:
i varur jo po ama te lehteson shume gjera, pak i varur po

confused

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

adoleshentet te varur nga celulari :S Empty
MesazhTitulli: Re: adoleshentet te varur nga celulari :S   adoleshentet te varur nga celulari :S Icon_minitime1Thu Apr 30, 2009 3:07 pm

jam pak e varur nga celi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

adoleshentet te varur nga celulari :S Empty
MesazhTitulli: Re: adoleshentet te varur nga celulari :S   adoleshentet te varur nga celulari :S Icon_minitime1Thu Apr 30, 2009 3:09 pm

do thoja shum e varur sepse me ate mund te komunikoj me njerezit qe dua..pastaj kenge foto video biseda...
gjithe diten e mbaj ne dore sepse me duhet dhe me argeton
sidomos tani me net 24 ore online ne fcb
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

adoleshentet te varur nga celulari :S Empty
MesazhTitulli: Re: adoleshentet te varur nga celulari :S   adoleshentet te varur nga celulari :S Icon_minitime1Thu May 07, 2009 7:58 pm

jo se jam shum shum e varur,por dhe aq sa jam sme pelqen. ndikon ne shum gjera,madje madje ka raste kur them qe ma ka merzitur me verte. por kjo ndodh pasi e d qe pa te srri dot, dmth e kam te veshtir. me shum e perdor per komunkim sesa per kenge, lojra e skhu gjerash

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
adoleshentet te varur nga celulari :S Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

adoleshentet te varur nga celulari :S Empty
MesazhTitulli: Re: adoleshentet te varur nga celulari :S   adoleshentet te varur nga celulari :S Icon_minitime1Sun May 24, 2009 4:07 pm

un rri gjith diten me cel ne vesh
RROFT OFERTAAA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

adoleshentet te varur nga celulari :S Empty
MesazhTitulli: Re: adoleshentet te varur nga celulari :S   adoleshentet te varur nga celulari :S Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 3:17 pm

jam me shume se e varur nga celulari
flas pothuajse gjithe diten qofte me ze qofte me sms.....
mgjth siptomat jane dhimbja e kokes dhe syvee Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
adoleshentet te varur nga celulari :S Empty
MesazhTitulli: Re: adoleshentet te varur nga celulari :S   adoleshentet te varur nga celulari :S Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 3:19 pm

nuk jam i varur nga cel sepse nuk e perdor shume.vetem nenjiher kur amrr nenji shok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

adoleshentet te varur nga celulari :S Empty
MesazhTitulli: Re: adoleshentet te varur nga celulari :S   adoleshentet te varur nga celulari :S Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 6:49 pm

un po mendoj ta shef celin, do kem me shum lek nxhep dhe sdo mcaj b*then njeri ncel

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
adoleshentet te varur nga celulari :S Empty
MesazhTitulli: Re: adoleshentet te varur nga celulari :S   adoleshentet te varur nga celulari :S Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 6:51 pm

Mir do beje ! Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GoLdEn BoY
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
GoLdEn BoY


Male
Numri i postimeve : 303
Mosha : 33
Vendndodhja : durres
Piket : 116
Data e regjistrimit : 17/11/2008

adoleshentet te varur nga celulari :S Empty
MesazhTitulli: Re: adoleshentet te varur nga celulari :S   adoleshentet te varur nga celulari :S Icon_minitime1Thu Jun 11, 2009 11:44 am

Child In Time shkruajti:
un po mendoj ta shef celin, do kem me shum lek nxhep dhe sdo mcaj b*then njeri ncel

po qe se ke keq ti kshu si ide LOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

adoleshentet te varur nga celulari :S Empty
MesazhTitulli: Re: adoleshentet te varur nga celulari :S   adoleshentet te varur nga celulari :S Icon_minitime1Sat Jun 20, 2009 10:14 pm

per mu mjet i nevojshem per disa arsy:
komunikim, chat (sms), internet, lojra, muzik,

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

adoleshentet te varur nga celulari :S Empty
MesazhTitulli: Re: adoleshentet te varur nga celulari :S   adoleshentet te varur nga celulari :S Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 8:33 pm

pff,un se kam qejf hic,se mbaj dot!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

adoleshentet te varur nga celulari :S Empty
MesazhTitulli: Re: adoleshentet te varur nga celulari :S   adoleshentet te varur nga celulari :S Icon_minitime1Fri Jul 10, 2009 12:10 am

proven me te madhe te pavaresise nga tel do e bej per pushime..do e fik edhe do e le ne shtepi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

adoleshentet te varur nga celulari :S Empty
MesazhTitulli: Re: adoleshentet te varur nga celulari :S   adoleshentet te varur nga celulari :S Icon_minitime1Fri Jul 10, 2009 12:15 am

po shum.... e kam shum te nevijshem

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

adoleshentet te varur nga celulari :S Empty
MesazhTitulli: Re: adoleshentet te varur nga celulari :S   adoleshentet te varur nga celulari :S Icon_minitime1Sat Jul 25, 2009 8:42 pm

mos e pyt ma
24 ore do thoja...
edhe kur fle me duket sikur flas ne cel tek veshi....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

adoleshentet te varur nga celulari :S Empty
MesazhTitulli: Re: adoleshentet te varur nga celulari :S   adoleshentet te varur nga celulari :S Icon_minitime1Sat Jul 25, 2009 8:43 pm

poooo esht shum e vertet,dhe jo vetem cel,jan te varur dhe nga teknologji te tjera si pc,ps2 etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

adoleshentet te varur nga celulari :S Empty
MesazhTitulli: Re: adoleshentet te varur nga celulari :S   adoleshentet te varur nga celulari :S Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
adoleshentet te varur nga celulari :S
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: