Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
hi5/facebook/myspace??? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
hi5/facebook/myspace??? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
hi5/facebook/myspace??? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
hi5/facebook/myspace??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
hi5/facebook/myspace??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
hi5/facebook/myspace??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
hi5/facebook/myspace??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
hi5/facebook/myspace??? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
hi5/facebook/myspace??? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
hi5/facebook/myspace??? I_vote_lcap17%hi5/facebook/myspace??? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
hi5/facebook/myspace??? I_vote_lcap29%hi5/facebook/myspace??? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
hi5/facebook/myspace??? I_vote_lcap31%hi5/facebook/myspace??? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
hi5/facebook/myspace??? I_vote_lcap23%hi5/facebook/myspace??? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
hi5/facebook/myspace??? I_vote_lcaphi5/facebook/myspace??? I_voting_barhi5/facebook/myspace??? I_vote_rcap 
hot_spicy
hi5/facebook/myspace??? I_vote_lcaphi5/facebook/myspace??? I_voting_barhi5/facebook/myspace??? I_vote_rcap 
Darkangel
hi5/facebook/myspace??? I_vote_lcaphi5/facebook/myspace??? I_voting_barhi5/facebook/myspace??? I_vote_rcap 
angel boy
hi5/facebook/myspace??? I_vote_lcaphi5/facebook/myspace??? I_voting_barhi5/facebook/myspace??? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
hi5/facebook/myspace??? I_vote_lcaphi5/facebook/myspace??? I_voting_barhi5/facebook/myspace??? I_vote_rcap 
Child In Time
hi5/facebook/myspace??? I_vote_lcaphi5/facebook/myspace??? I_voting_barhi5/facebook/myspace??? I_vote_rcap 
Blue Paradise
hi5/facebook/myspace??? I_vote_lcaphi5/facebook/myspace??? I_voting_barhi5/facebook/myspace??? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
hi5/facebook/myspace??? I_vote_lcaphi5/facebook/myspace??? I_voting_barhi5/facebook/myspace??? I_vote_rcap 
rapper_girl
hi5/facebook/myspace??? I_vote_lcaphi5/facebook/myspace??? I_voting_barhi5/facebook/myspace??? I_vote_rcap 
Mars
hi5/facebook/myspace??? I_vote_lcaphi5/facebook/myspace??? I_voting_barhi5/facebook/myspace??? I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate Njerez dashuri
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 hi5/facebook/myspace???

Shko poshtė 
+10
vdekja_eshte_mundesia
Slash
Nightmare
G.I.T
Big_Boss
Lacuna_Coil
hot_spicy
*...BE YOURSELF...*
dj jero
Child In Time
14 posters

hi5/facebook/myspace???
1.hi6
hi5/facebook/myspace??? I_vote_lcap0%hi5/facebook/myspace??? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
2.facebook
hi5/facebook/myspace??? I_vote_lcap92%hi5/facebook/myspace??? I_vote_rcap
 92% [ 12 ]
3.myspace
hi5/facebook/myspace??? I_vote_lcap8%hi5/facebook/myspace??? I_vote_rcap
 8% [ 1 ]
Totali i votave : 13
 

AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

hi5/facebook/myspace??? Empty
MesazhTitulli: hi5/facebook/myspace???   hi5/facebook/myspace??? Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 4:17 am

3 faqet me popullore qe afrojn njerzit n mbar boten
tgjith besoj se kan tpakten 2 acounte te tilla, cilen frekuentoni me shum?

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

hi5/facebook/myspace??? Empty
MesazhTitulli: Re: hi5/facebook/myspace???   hi5/facebook/myspace??? Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 6:29 pm

ssss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

hi5/facebook/myspace??? Empty
MesazhTitulli: Re: hi5/facebook/myspace???   hi5/facebook/myspace??? Icon_minitime1Thu Apr 30, 2009 4:29 pm

un skam asnje prej tyre Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

hi5/facebook/myspace??? Empty
MesazhTitulli: Re: hi5/facebook/myspace???   hi5/facebook/myspace??? Icon_minitime1Thu Apr 30, 2009 4:43 pm

facebook, love it I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

hi5/facebook/myspace??? Empty
MesazhTitulli: Re: hi5/facebook/myspace???   hi5/facebook/myspace??? Icon_minitime1Thu Apr 30, 2009 5:12 pm

facebook, hate it se mka marr ment Mad Mad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
hi5/facebook/myspace??? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

hi5/facebook/myspace??? Empty
MesazhTitulli: Re: hi5/facebook/myspace???   hi5/facebook/myspace??? Icon_minitime1Thu Apr 30, 2009 5:14 pm

facebook%adoleshentet :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
G.I.T
Adoleshent
Adoleshent
G.I.T


Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 28
Vendndodhja : fier
Hobi : piktura, muzika, kercimi, FOTOGRAFIA, (si dhe cdo gje qe ka lidhje me artin)
Koha e lire : basketboll,net,out with friends
Piket : 139
Data e regjistrimit : 28/04/2009

hi5/facebook/myspace??? Empty
MesazhTitulli: Re: hi5/facebook/myspace???   hi5/facebook/myspace??? Icon_minitime1Tue May 12, 2009 11:50 pm

facebook nomal I love you sepse eshte me i sigurt se te tjeret
pastaj myspace per ta zbukuruar e gjera te tilla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

hi5/facebook/myspace??? Empty
MesazhTitulli: Re: hi5/facebook/myspace???   hi5/facebook/myspace??? Icon_minitime1Tue May 12, 2009 11:53 pm

G.I.T shkruajti:
facebook nomal I love you sepse eshte me i sigurt se te tjeret
pastaj myspace per ta zbukuruar e gjera te tilla

ca dmth me i sigurt?

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
hi5/facebook/myspace??? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

hi5/facebook/myspace??? Empty
MesazhTitulli: Re: hi5/facebook/myspace???   hi5/facebook/myspace??? Icon_minitime1Wed May 13, 2009 12:03 am

G.I.T shkruajti:
facebook nomal I love you sepse eshte me i sigurt se te tjeret
pastaj myspace per ta zbukuruar e gjera te tilla

u wish Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

hi5/facebook/myspace??? Empty
MesazhTitulli: Re: hi5/facebook/myspace???   hi5/facebook/myspace??? Icon_minitime1Wed May 13, 2009 2:54 pm

FACEBOOK GJTHM E ME PAK HI5 PFFF Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

hi5/facebook/myspace??? Empty
MesazhTitulli: Re: hi5/facebook/myspace???   hi5/facebook/myspace??? Icon_minitime1Wed May 13, 2009 3:21 pm

facebook
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

hi5/facebook/myspace??? Empty
MesazhTitulli: Re: hi5/facebook/myspace???   hi5/facebook/myspace??? Icon_minitime1Wed May 13, 2009 6:35 pm

fb
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

hi5/facebook/myspace??? Empty
MesazhTitulli: Re: hi5/facebook/myspace???   hi5/facebook/myspace??? Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 10:13 pm

momentalisht asnji
me pare fcb me shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

hi5/facebook/myspace??? Empty
MesazhTitulli: Re: hi5/facebook/myspace???   hi5/facebook/myspace??? Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 10:13 pm

edhe un kam heq dor nga kto
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GoLdEn BoY
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
GoLdEn BoY


Male
Numri i postimeve : 303
Mosha : 33
Vendndodhja : durres
Piket : 116
Data e regjistrimit : 17/11/2008

hi5/facebook/myspace??? Empty
MesazhTitulli: Re: hi5/facebook/myspace???   hi5/facebook/myspace??? Icon_minitime1Thu Jun 11, 2009 11:41 am

fb edhe une Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

hi5/facebook/myspace??? Empty
MesazhTitulli: Re: hi5/facebook/myspace???   hi5/facebook/myspace??? Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 10:22 am

hi5 sucks, eshte sh vk
un perdor facebookun dhe myspacen Smile
myspace eshte sh i lezetshem :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

hi5/facebook/myspace??? Empty
MesazhTitulli: Re: hi5/facebook/myspace???   hi5/facebook/myspace??? Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 9:58 pm

tak te 3ja kam account po vetem fcb perdor tani...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

hi5/facebook/myspace??? Empty
MesazhTitulli: Re: hi5/facebook/myspace???   hi5/facebook/myspace??? Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 10:00 pm

dhe une si ky lart plus tagg qe ta shpif

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
hi5/facebook/myspace??? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

hi5/facebook/myspace??? Empty
MesazhTitulli: Re: hi5/facebook/myspace???   hi5/facebook/myspace??? Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 10:06 pm

fb
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

hi5/facebook/myspace??? Empty
MesazhTitulli: Re: hi5/facebook/myspace???   hi5/facebook/myspace??? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
hi5/facebook/myspace???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: