Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Ika se.... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Ika se.... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Ika se.... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Ika se.... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Ika se.... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Ika se.... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Ika se.... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Ika se.... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Ika se.... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Ika se.... I_vote_lcap17%Ika se.... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Ika se.... I_vote_lcap29%Ika se.... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Ika se.... I_vote_lcap31%Ika se.... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Ika se.... I_vote_lcap23%Ika se.... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Ika se.... I_vote_lcapIka se.... I_voting_barIka se.... I_vote_rcap 
hot_spicy
Ika se.... I_vote_lcapIka se.... I_voting_barIka se.... I_vote_rcap 
Darkangel
Ika se.... I_vote_lcapIka se.... I_voting_barIka se.... I_vote_rcap 
angel boy
Ika se.... I_vote_lcapIka se.... I_voting_barIka se.... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Ika se.... I_vote_lcapIka se.... I_voting_barIka se.... I_vote_rcap 
Child In Time
Ika se.... I_vote_lcapIka se.... I_voting_barIka se.... I_vote_rcap 
Blue Paradise
Ika se.... I_vote_lcapIka se.... I_voting_barIka se.... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Ika se.... I_vote_lcapIka se.... I_voting_barIka se.... I_vote_rcap 
rapper_girl
Ika se.... I_vote_lcapIka se.... I_voting_barIka se.... I_vote_rcap 
Mars
Ika se.... I_vote_lcapIka se.... I_voting_barIka se.... I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
October 2021
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Ika se....

Shko poshtė 
+30
Dhuri
Smack-u El
LEADER
love_albania
rapper_girl
GoLdEn BoY
SupergirL
Soldier Of Fortune
H_boy354
danjela
Perfect Dad
don corleone
doni
ENIGMA
hot_spicy
Slash
anisa
SiNdI
Mrs.perfect
*...BE YOURSELF...*
PiG-Pog-U
Lacuna_Coil
vdekja_eshte_mundesia
Child Of Darkness
the space
angel boy
Big_Boss
Nightmare
NIKI
Child In Time
34 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Ika se.... Empty
MesazhTitulli: Re: Ika se....   Ika se.... Icon_minitime1Fri Apr 03, 2009 8:57 pm

vari traapin u trasha vetem, do hy later

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
NIKI

Female
Numri i postimeve : 461
Mosha : 26
Vendndodhja : te forumi adoleshenteve
Koha e lire : Internet
Piket : 218
Data e regjistrimit : 06/01/2009

Ika se.... Empty
MesazhTitulli: Re: Ika se....   Ika se.... Icon_minitime1Fri Apr 03, 2009 9:40 pm

po iki une.klm :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Ika se.... Empty
MesazhTitulli: Re: Ika se....   Ika se.... Icon_minitime1Fri Apr 03, 2009 9:42 pm

klm niki
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Ika se.... Empty
MesazhTitulli: Re: Ika se....   Ika se.... Icon_minitime1Fri Apr 03, 2009 9:45 pm

ika dhe un. kthehem pas 1 ore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Ika se.... Empty
MesazhTitulli: Re: Ika se....   Ika se.... Icon_minitime1Fri Apr 03, 2009 9:48 pm

klm...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Ika se.... Empty
MesazhTitulli: Re: Ika se....   Ika se.... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 12:06 am

ika une nje her ..se jam i lodh..bye bye.naten te gjitheve dhe klm neser
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Ika se.... Empty
MesazhTitulli: Re: Ika se....   Ika se.... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 12:10 am

naten gys, klm

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Ika se.... Empty
MesazhTitulli: Re: Ika se....   Ika se.... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 12:12 am

rrofsh arlinda ..dhe ti gjithashtu ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
the space
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
the space

Male
Numri i postimeve : 263
Mosha : 32
Vendndodhja : Tirane
Piket : 66
Data e regjistrimit : 10/12/2008

Ika se.... Empty
MesazhTitulli: Re: Ika se....   Ika se.... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 3:13 pm

ika une lale ta pij i kafe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Ika se.... Empty
MesazhTitulli: Re: Ika se....   Ika se.... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 3:15 pm

klm ti siper
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Ika se.... Empty
MesazhTitulli: Re: Ika se....   Ika se.... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 3:15 pm

ciao,klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Ika se.... Empty
MesazhTitulli: Re: Ika se....   Ika se.... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 3:16 pm

ik ik, un do dal pasdite
te puth

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Ika se.... Empty
MesazhTitulli: Re: Ika se....   Ika se.... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 3:39 pm

ika dhe un, shifna later

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Ika se.... Empty
MesazhTitulli: Re: Ika se....   Ika se.... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 3:42 pm

pacim arlinda..klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Ika se.... Empty
MesazhTitulli: Re: Ika se....   Ika se.... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 9:32 pm

dhe pak do iki se maroi turni dhe per sot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Ika se.... Empty
MesazhTitulli: Re: Ika se....   Ika se.... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 9:35 pm

hahahha sa i madh esht vdekja

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Ika se.... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PiG-Pog-U
Adoleshent
Adoleshent
PiG-Pog-U

Male
Numri i postimeve : 33
Mosha : 27
Vendndodhja : te lagja LaLuC-it
Piket : 12
Data e regjistrimit : 20/12/2008

Ika se.... Empty
MesazhTitulli: Re: Ika se....   Ika se.... Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 3:12 pm

ika se jam tu u nis per dr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Ika se.... Empty
MesazhTitulli: Re: Ika se....   Ika se.... Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 3:13 pm

ok....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Ika se.... Empty
MesazhTitulli: Re: Ika se....   Ika se.... Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 3:29 pm

ika se do vi me von
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Ika se.... Empty
MesazhTitulli: Re: Ika se....   Ika se.... Icon_minitime1Mon Apr 06, 2009 12:18 am

ika une nje her..hajt naten te gjitheve :Dkalofshi sa me bukur neser
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Ika se.... Empty
MesazhTitulli: Re: Ika se....   Ika se.... Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 3:32 pm

ika se o ha buke..pastaj kurs msime ehhh
me fal odet qe sfolem dot te perqafoj fooooooooort
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Ika se.... Empty
MesazhTitulli: Re: Ika se....   Ika se.... Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 3:35 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
ika se o ha buke..pastaj kurs msime ehhh
me fal odet qe sfolem dot te perqafoj fooooooooort
ska gje fare. her tjeter. puth dhe un ty shum Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect

Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 27
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

Ika se.... Empty
MesazhTitulli: Re: Ika se....   Ika se.... Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 3:43 pm

ika se do vij lacuna
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Ika se.... Empty
MesazhTitulli: Re: Ika se....   Ika se.... Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 3:44 pm

Mrs.perfect shkruajti:
ika se do vij lacuna
klm :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Ika se.... Empty
MesazhTitulli: Re: Ika se....   Ika se.... Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 3:44 pm

Mrs.perfect shkruajti:
ika se do vij lacuna


uueee ma hoqe trurin. Mad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Ika se.... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Ika se.... Empty
MesazhTitulli: Re: Ika se....   Ika se.... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ika se....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 19Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: