Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
dasma ne shqiperine e mesme Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
dasma ne shqiperine e mesme Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
dasma ne shqiperine e mesme Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
dasma ne shqiperine e mesme Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
dasma ne shqiperine e mesme Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
dasma ne shqiperine e mesme Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
dasma ne shqiperine e mesme Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
dasma ne shqiperine e mesme Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
dasma ne shqiperine e mesme Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
dasma ne shqiperine e mesme I_vote_lcap17%dasma ne shqiperine e mesme I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
dasma ne shqiperine e mesme I_vote_lcap29%dasma ne shqiperine e mesme I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
dasma ne shqiperine e mesme I_vote_lcap31%dasma ne shqiperine e mesme I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
dasma ne shqiperine e mesme I_vote_lcap23%dasma ne shqiperine e mesme I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
dasma ne shqiperine e mesme I_vote_lcapdasma ne shqiperine e mesme I_voting_bardasma ne shqiperine e mesme I_vote_rcap 
hot_spicy
dasma ne shqiperine e mesme I_vote_lcapdasma ne shqiperine e mesme I_voting_bardasma ne shqiperine e mesme I_vote_rcap 
Darkangel
dasma ne shqiperine e mesme I_vote_lcapdasma ne shqiperine e mesme I_voting_bardasma ne shqiperine e mesme I_vote_rcap 
angel boy
dasma ne shqiperine e mesme I_vote_lcapdasma ne shqiperine e mesme I_voting_bardasma ne shqiperine e mesme I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
dasma ne shqiperine e mesme I_vote_lcapdasma ne shqiperine e mesme I_voting_bardasma ne shqiperine e mesme I_vote_rcap 
Child In Time
dasma ne shqiperine e mesme I_vote_lcapdasma ne shqiperine e mesme I_voting_bardasma ne shqiperine e mesme I_vote_rcap 
Blue Paradise
dasma ne shqiperine e mesme I_vote_lcapdasma ne shqiperine e mesme I_voting_bardasma ne shqiperine e mesme I_vote_rcap 
Child Of Darkness
dasma ne shqiperine e mesme I_vote_lcapdasma ne shqiperine e mesme I_voting_bardasma ne shqiperine e mesme I_vote_rcap 
rapper_girl
dasma ne shqiperine e mesme I_vote_lcapdasma ne shqiperine e mesme I_voting_bardasma ne shqiperine e mesme I_vote_rcap 
Mars
dasma ne shqiperine e mesme I_vote_lcapdasma ne shqiperine e mesme I_voting_bardasma ne shqiperine e mesme I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria fate dashuri
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 dasma ne shqiperine e mesme

Shko poshtė 
+2
Lacuna_Coil
alex_anto
6 posters
AutoriMesazh
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

dasma ne shqiperine e mesme Empty
MesazhTitulli: dasma ne shqiperine e mesme   dasma ne shqiperine e mesme Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 7:15 pm

please help me!
ok mund te me tregoni disa gjeste tradicionale qe behen gjate dasmes ne shqiperine e mesme ............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dasma ne shqiperine e mesme Empty
MesazhTitulli: Re: dasma ne shqiperine e mesme   dasma ne shqiperine e mesme Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 7:24 pm

detyra letersise kjo? Laughing
te mendohem dhe sapo te gjej ndonje gje e shkruaj Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dasma ne shqiperine e mesme Empty
MesazhTitulli: Re: dasma ne shqiperine e mesme   dasma ne shqiperine e mesme Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 8:47 pm

ok
atehere..tradita thote qe nusja dhe dhendrri nuk duhet te takohen nje jave perpara ne menyre qe kur te shikohen pas disa kohesh te ken mall.e dyta,dasma ka nje kohezgjatje prej 3 ditesh.e treta traditat lidhen ngushte me jeten e perditshem te njeriut si psh pajisja e pajes se nuses me lule dhe petale,me zbukurime te ndryshme,lagia e rruges kur del nga shtepia me raki per te prishur syrin e keq,lyerja e deres se shtepise se burrit me mjalte ne menyre qe ti shkoje jeta sa e embel,ulja ne preher e nje djali qe femija i pare te jete djale etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dasma ne shqiperine e mesme Empty
MesazhTitulli: Re: dasma ne shqiperine e mesme   dasma ne shqiperine e mesme Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 8:48 pm

kte informacion e diskutuam mbrem me melun :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dasma ne shqiperine e mesme Empty
MesazhTitulli: Re: dasma ne shqiperine e mesme   dasma ne shqiperine e mesme Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 8:51 pm

Bla bla bla...Asgj s'di :S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dasma ne shqiperine e mesme Empty
MesazhTitulli: Re: dasma ne shqiperine e mesme   dasma ne shqiperine e mesme Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 10:20 pm

hot spicy shkruajti:
ok
atehere..tradita thote qe nusja dhe dhendrri nuk duhet te takohen nje jave perpara ne menyre qe kur te shikohen pas disa kohesh te ken mall.e dyta,dasma ka nje kohezgjatje prej 3 ditesh.e treta traditat lidhen ngushte me jeten e perditshem te njeriut si psh pajisja e pajes se nuses me lule dhe petale,me zbukurime te ndryshme,lagia e rruges kur del nga shtepia me raki per te prishur syrin e keq,lyerja e deres se shtepise se burrit me mjalte ne menyre qe ti shkoje jeta sa e embel,ulja ne preher e nje djali qe femija i pare te jete djale etj

ii nqs esh kshu, qeka sh kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dasma ne shqiperine e mesme Empty
MesazhTitulli: Re: dasma ne shqiperine e mesme   dasma ne shqiperine e mesme Icon_minitime1Sat Apr 25, 2009 2:18 pm

Child In Time shkruajti:
hot spicy shkruajti:
ok
atehere..tradita thote qe nusja dhe dhendrri nuk duhet te takohen nje jave perpara ne menyre qe kur te shikohen pas disa kohesh te ken mall.e dyta,dasma ka nje kohezgjatje prej 3 ditesh.e treta traditat lidhen ngushte me jeten e perditshem te njeriut si psh pajisja e pajes se nuses me lule dhe petale,me zbukurime te ndryshme,lagia e rruges kur del nga shtepia me raki per te prishur syrin e keq,lyerja e deres se shtepise se burrit me mjalte ne menyre qe ti shkoje jeta sa e embel,ulja ne preher e nje djali qe femija i pare te jete djale etj

ii nqs esh kshu, qeka sh kot


Hahahaha chit....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

dasma ne shqiperine e mesme Empty
MesazhTitulli: Re: dasma ne shqiperine e mesme   dasma ne shqiperine e mesme Icon_minitime1Sun Apr 26, 2009 6:08 pm

flm hot spicy ............ keto i dija po ndonje tjeter te re ka?????
po Sam e kam per ate te letersise.......... puna eshte se ne do bejme nje dasme ne shkolle dhe un dola vullnetare te beja nusen ........... por edhe te organizoja kete dasmen ...... tani
doja nai gje qe behet gjate kercimeve ........ psh ajo djegja e shamise...
ehde nje gje ne fillim kercejne nusja me dhendrin, e pastaj vijne vjehrra, vjehrri prinderit e nuse? apo ka nje menyre tjeter???
boooooooooo .......... ke te drejte child eshte super kot ........... po ato dasmat ne veri jane super me kot .......... po nejse ca ti besh keshtu jane zakonet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

dasma ne shqiperine e mesme Empty
MesazhTitulli: Re: dasma ne shqiperine e mesme   dasma ne shqiperine e mesme Icon_minitime1Sun Apr 26, 2009 6:35 pm

kercehet me rradh haha
lahet vallja

njs shum gjera gallat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

dasma ne shqiperine e mesme Empty
MesazhTitulli: Re: dasma ne shqiperine e mesme   dasma ne shqiperine e mesme Icon_minitime1Sun Apr 26, 2009 7:54 pm

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee shum gallat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dasma ne shqiperine e mesme Empty
MesazhTitulli: Re: dasma ne shqiperine e mesme   dasma ne shqiperine e mesme Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 9:03 pm

mua me pelqejne shume
por kam kohe pa pasur nje te tille
te afert se kshu komshinj aha sme pelqejne se spara knaqesh shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dasma ne shqiperine e mesme Empty
MesazhTitulli: Re: dasma ne shqiperine e mesme   dasma ne shqiperine e mesme Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 9:07 pm

fefe_ shkruajti:
kercehet me rradh haha
lahet vallja

njs shum gjera gallat

ka me verte shum gjera gallat Razz

sikur po ndryshojn dasmat ne shqiperin e mesit. nuk perqendrohet vemendja si tthemi vetem ne kenget popullore, momenti tortes esht fantastik etj.
vetem i gje sme pelqen te dasmat qe behen dy,nje her ana nuses nje her e dhendrit. se marr vesh pse. une sdo e bej kshu.ska kuptim iher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dasma ne shqiperine e mesme Empty
MesazhTitulli: Re: dasma ne shqiperine e mesme   dasma ne shqiperine e mesme Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 9:10 pm

uaaa behesh dy here nuse me
knaqesh
pastaj tgjithe ropt me i ven
pfff
jo jo une e pelqej tgjithen
momenti tortes
ehhhhhhhhhhhh
its still a dream
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dasma ne shqiperine e mesme Empty
MesazhTitulli: Re: dasma ne shqiperine e mesme   dasma ne shqiperine e mesme Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 9:12 pm

kam shum kohe pa qen neper dasma,dhe sja kam shum iden se si do ken ndryshuar nga hera ime e fundit qe kam qen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dasma ne shqiperine e mesme Empty
MesazhTitulli: Re: dasma ne shqiperine e mesme   dasma ne shqiperine e mesme Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 9:13 pm

po une emndoj te kem bashkjetu nje her me bashkshortin, ska kuptim tbehet dasma dy her, do ishte teater...nejse i''ll do smth different :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

dasma ne shqiperine e mesme Empty
MesazhTitulli: Re: dasma ne shqiperine e mesme   dasma ne shqiperine e mesme Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
dasma ne shqiperine e mesme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bashkimi i Kosoves me Shqiperine!
» Ne Shkoll t\'Mesme apo Studioni or something else
» shkolla e mesme Ismail Qemali,shkolla ku mbizoteron ligji xhungles

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: