Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
falenderoni nje anetar... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
falenderoni nje anetar... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
falenderoni nje anetar... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
falenderoni nje anetar... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
falenderoni nje anetar... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
falenderoni nje anetar... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
falenderoni nje anetar... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
falenderoni nje anetar... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
falenderoni nje anetar... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
falenderoni nje anetar... I_vote_lcap17%falenderoni nje anetar... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
falenderoni nje anetar... I_vote_lcap29%falenderoni nje anetar... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
falenderoni nje anetar... I_vote_lcap31%falenderoni nje anetar... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
falenderoni nje anetar... I_vote_lcap23%falenderoni nje anetar... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
falenderoni nje anetar... I_vote_lcapfalenderoni nje anetar... I_voting_barfalenderoni nje anetar... I_vote_rcap 
hot_spicy
falenderoni nje anetar... I_vote_lcapfalenderoni nje anetar... I_voting_barfalenderoni nje anetar... I_vote_rcap 
Darkangel
falenderoni nje anetar... I_vote_lcapfalenderoni nje anetar... I_voting_barfalenderoni nje anetar... I_vote_rcap 
angel boy
falenderoni nje anetar... I_vote_lcapfalenderoni nje anetar... I_voting_barfalenderoni nje anetar... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
falenderoni nje anetar... I_vote_lcapfalenderoni nje anetar... I_voting_barfalenderoni nje anetar... I_vote_rcap 
Child In Time
falenderoni nje anetar... I_vote_lcapfalenderoni nje anetar... I_voting_barfalenderoni nje anetar... I_vote_rcap 
Blue Paradise
falenderoni nje anetar... I_vote_lcapfalenderoni nje anetar... I_voting_barfalenderoni nje anetar... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
falenderoni nje anetar... I_vote_lcapfalenderoni nje anetar... I_voting_barfalenderoni nje anetar... I_vote_rcap 
rapper_girl
falenderoni nje anetar... I_vote_lcapfalenderoni nje anetar... I_voting_barfalenderoni nje anetar... I_vote_rcap 
Mars
falenderoni nje anetar... I_vote_lcapfalenderoni nje anetar... I_voting_barfalenderoni nje anetar... I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 falenderoni nje anetar...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

falenderoni nje anetar... Empty
MesazhTitulli: falenderoni nje anetar...   falenderoni nje anetar... Icon_minitime1Sun Apr 19, 2009 11:45 am

nuk e di ne k anje teme si kjo ... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
po une doja ti thoja melit sh flm per librin e kimie se vitit te pare
Puthje Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

falenderoni nje anetar... Empty
MesazhTitulli: Re: falenderoni nje anetar...   falenderoni nje anetar... Icon_minitime1Sun Apr 19, 2009 11:47 am

asgje zemer.....puc puc shum folt....msoje mir mi :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

falenderoni nje anetar... Empty
MesazhTitulli: Re: falenderoni nje anetar...   falenderoni nje anetar... Icon_minitime1Sun Apr 19, 2009 11:47 am

dhe un do e falenderoja shum zemren time per gjithcka qe ka ber per mua
shum flm amore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

falenderoni nje anetar... Empty
MesazhTitulli: Re: falenderoni nje anetar...   falenderoni nje anetar... Icon_minitime1Sun Apr 19, 2009 11:49 am

falenderoj vdekjen qe eshte kaq i mir kaq i perkushtuar dhe kaq engjellor ne cdo rast ne mua Puthje SmileyCentral.com
SmileyCentral.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

falenderoni nje anetar... Empty
MesazhTitulli: Re: falenderoni nje anetar...   falenderoni nje anetar... Icon_minitime1Sun Apr 19, 2009 11:52 am

shum flm shejtanja ime e vogel,sa per vezet ti jap live un pa merak :D te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

falenderoni nje anetar... Empty
MesazhTitulli: Re: falenderoni nje anetar...   falenderoni nje anetar... Icon_minitime1Sun Apr 19, 2009 7:23 pm

un du t`falenderoj shuuuuuum Iron Snake qe ma beri jeten me t`bukur, plot me ngjyrat dhe emocione te reja Smile
falenderoj edhe Blue Paradise qe eshte nje mike kaq e mrekullushme..

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

falenderoni nje anetar... Empty
MesazhTitulli: Re: falenderoni nje anetar...   falenderoni nje anetar... Icon_minitime1Mon Apr 20, 2009 3:51 pm

falenderoj shuuuuuum Child of Darkness per librin e BEATLES SmileSmile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

falenderoni nje anetar... Empty
MesazhTitulli: Re: falenderoni nje anetar...   falenderoni nje anetar... Icon_minitime1Mon Apr 20, 2009 3:53 pm

Child In Time shkruajti:
falenderoj shuuuuuum Child of Darkness per librin e BEATLES SmileSmile

asgjee hic Wink te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

falenderoni nje anetar... Empty
MesazhTitulli: Re: falenderoni nje anetar...   falenderoni nje anetar... Icon_minitime1Wed Apr 22, 2009 10:15 pm

flm shuuuume aniese per librin e anglishtes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

falenderoni nje anetar... Empty
MesazhTitulli: Re: falenderoni nje anetar...   falenderoni nje anetar... Icon_minitime1Wed Apr 22, 2009 10:20 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
flm shuuuume aniese per librin e anglishtes

po kush i thaaaa????? Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
falenderoni nje anetar... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

falenderoni nje anetar... Empty
MesazhTitulli: Re: falenderoni nje anetar...   falenderoni nje anetar... Icon_minitime1Wed Apr 22, 2009 10:20 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
*...BE YOURSELF...* shkruajti:
flm shuuuume aniese per librin e anglishtes

po kush i thaaaa????? Razz
hahahh ti ne fillim .po i shkr edhe vete une :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa

Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

falenderoni nje anetar... Empty
MesazhTitulli: Re: falenderoni nje anetar...   falenderoni nje anetar... Icon_minitime1Wed Apr 22, 2009 10:23 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
flm shuuuume aniese per librin e anglishtes

ska gje fare rez te puth te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
falenderoni nje anetar... Empty
MesazhTitulli: Re: falenderoni nje anetar...   falenderoni nje anetar... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
falenderoni nje anetar...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: