Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... I_vote_lcap17%gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... I_vote_lcap29%gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... I_vote_lcap31%gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... I_vote_lcap23%gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... I_vote_lcapgjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... I_voting_bargjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... I_vote_rcap 
hot_spicy
gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... I_vote_lcapgjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... I_voting_bargjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... I_vote_rcap 
Darkangel
gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... I_vote_lcapgjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... I_voting_bargjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... I_vote_rcap 
angel boy
gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... I_vote_lcapgjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... I_voting_bargjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... I_vote_lcapgjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... I_voting_bargjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... I_vote_rcap 
Child In Time
gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... I_vote_lcapgjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... I_voting_bargjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... I_vote_rcap 
Blue Paradise
gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... I_vote_lcapgjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... I_voting_bargjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... I_vote_lcapgjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... I_voting_bargjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... I_vote_rcap 
rapper_girl
gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... I_vote_lcapgjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... I_voting_bargjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... I_vote_rcap 
Mars
gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... I_vote_lcapgjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... I_voting_bargjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet...

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... Empty
MesazhTitulli: gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet...   gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 7:00 pm

a jeni dakort me kete shprehje???jepni mendimin tuaj..si thoni a eshte mire te shkosh jashte vendit dhe te harrosh gjuhen shqipe?? Arrow
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... Empty
MesazhTitulli: Re: gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet...   gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 7:01 pm

po jam shum dakort me kte shprehje
po ka raste ku dhe gjuha e huaj nuk tregon kulture,mel kujto ate barsaleten me policat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... Empty
MesazhTitulli: Re: gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet...   gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 9:17 pm

....jo vetem kulture por sa me shum gjuhe te huaja te dish,aq me shum te hapen dyert per jasht,si per shkoll per pun etj etj, jo vetem prej gjuhes kuptohet.
ama mos dish gjuhen amtare,ppffff sme dukt normale,mduket neglizhenc dhe dicka negative

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... Empty
MesazhTitulli: Re: gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet...   gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
gjuhet e huaja te japin kulture.gjuha e nenes te jep identitet...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: