Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
si te gatuajm :D Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
si te gatuajm :D Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
si te gatuajm :D Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
si te gatuajm :D Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
si te gatuajm :D Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
si te gatuajm :D Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
si te gatuajm :D Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
si te gatuajm :D Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
si te gatuajm :D Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
si te gatuajm :D I_vote_lcap17%si te gatuajm :D I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
si te gatuajm :D I_vote_lcap29%si te gatuajm :D I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
si te gatuajm :D I_vote_lcap31%si te gatuajm :D I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
si te gatuajm :D I_vote_lcap23%si te gatuajm :D I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
si te gatuajm :D I_vote_lcapsi te gatuajm :D I_voting_barsi te gatuajm :D I_vote_rcap 
hot_spicy
si te gatuajm :D I_vote_lcapsi te gatuajm :D I_voting_barsi te gatuajm :D I_vote_rcap 
Darkangel
si te gatuajm :D I_vote_lcapsi te gatuajm :D I_voting_barsi te gatuajm :D I_vote_rcap 
angel boy
si te gatuajm :D I_vote_lcapsi te gatuajm :D I_voting_barsi te gatuajm :D I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
si te gatuajm :D I_vote_lcapsi te gatuajm :D I_voting_barsi te gatuajm :D I_vote_rcap 
Child In Time
si te gatuajm :D I_vote_lcapsi te gatuajm :D I_voting_barsi te gatuajm :D I_vote_rcap 
Blue Paradise
si te gatuajm :D I_vote_lcapsi te gatuajm :D I_voting_barsi te gatuajm :D I_vote_rcap 
Child Of Darkness
si te gatuajm :D I_vote_lcapsi te gatuajm :D I_voting_barsi te gatuajm :D I_vote_rcap 
rapper_girl
si te gatuajm :D I_vote_lcapsi te gatuajm :D I_voting_barsi te gatuajm :D I_vote_rcap 
Mars
si te gatuajm :D I_vote_lcapsi te gatuajm :D I_voting_barsi te gatuajm :D I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri Njerez fate
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 si te gatuajm :D

Shko poshtė 
+6
Lacuna_Coil
hot_spicy
Blue Paradise
*...BE YOURSELF...*
dead angel
vdekja_eshte_mundesia
10 posters
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

si te gatuajm :D Empty
MesazhTitulli: si te gatuajm :D   si te gatuajm :D Icon_minitime1Mon Apr 06, 2009 7:52 pm

tregoni specialitet tuaja ne guzhine :D cfar dini te gatuani dhe a gatuani vet?

un per vete gatuaj nai her kur jam vetem ne shpi.dmth gjera te lehta
vez.salcice,patate gjera te tilla :D po ju ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

si te gatuajm :D Empty
MesazhTitulli: Re: si te gatuajm :D   si te gatuajm :D Icon_minitime1Mon Apr 06, 2009 8:13 pm

un jam guzhiniere e perkryer di te gatuaj shum gjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

si te gatuajm :D Empty
MesazhTitulli: Re: si te gatuajm :D   si te gatuajm :D Icon_minitime1Mon Apr 06, 2009 8:13 pm

sdi fare fare :D Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

si te gatuajm :D Empty
MesazhTitulli: Re: si te gatuajm :D   si te gatuajm :D Icon_minitime1Mon Apr 06, 2009 8:14 pm

se ime u kujtova :D di te bej dhe pilaf me mish te grir :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

si te gatuajm :D Empty
MesazhTitulli: Re: si te gatuajm :D   si te gatuajm :D Icon_minitime1Mon Apr 06, 2009 8:18 pm

hmmm pergjithsisht di te gatuaj,ose me sakt me pelqen te gatuaj,embelsirat i qaj hiihihiihhii
po tani se kuptova mir temen,te tregojm sesi gatuajm apo cfar dim te gatuajm????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

si te gatuajm :D Empty
MesazhTitulli: Re: si te gatuajm :D   si te gatuajm :D Icon_minitime1Mon Apr 06, 2009 8:28 pm

te dyja bashk :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
si te gatuajm :D Empty
MesazhTitulli: Re: si te gatuajm :D   si te gatuajm :D Icon_minitime1Mon Apr 06, 2009 8:30 pm

Hehe I LOVE COOKING
Po vec kr jam vetem n'shpi
Gjithashu me plq te provoj gjera te reja te krijuara nga un Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

si te gatuajm :D Empty
MesazhTitulli: Re: si te gatuajm :D   si te gatuajm :D Icon_minitime1Mon Apr 06, 2009 8:32 pm

tani un e kuptoj qe behen makaronat kur hedh 1 fije makaron ne tavan dhe sbi posht Razz esht e vertet :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

si te gatuajm :D Empty
MesazhTitulli: Re: si te gatuajm :D   si te gatuajm :D Icon_minitime1Mon Apr 06, 2009 8:32 pm

UN DI TE AGTUAJ DISA GJERA,OSE ME MIRE LE TE THEMI QE NQS SKM NJERI NE SHTPI MUND TJA DAL EDHE VET...DI TE BEJ MAKARONA PILAF PATATE SALCICE EDHE PICE MADJE....KAQ ME KUJTOHEN PER MOMENTIN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

si te gatuajm :D Empty
MesazhTitulli: Re: si te gatuajm :D   si te gatuajm :D Icon_minitime1Mon Apr 06, 2009 8:34 pm

tjet per te ngren aq me haen sa ska :D po vet me raste :D
sic thot gje gjyshja ime,po ta beri zorra krriu ha dhe me djath :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

si te gatuajm :D Empty
MesazhTitulli: Re: si te gatuajm :D   si te gatuajm :D Icon_minitime1Mon Apr 06, 2009 9:52 pm

kam ven re se kto kohet e fundit jam kam marr doren shum per te gatuar ca gjera.
m'pelqen jashtmase te gatuaj,dhe kur nuk dija fare fare mundohesha tbeja ndonje,keq mire, tpakten kot nuk rrija.
gjithashtu du t'them qe per mua e rendesishme esht ta pelqejn te tjeret ,pastaj une.
sa x specialitetet,pertoj ti them po naj her do shkruj ca receta Razz Razz
peshkun e qaj :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

si te gatuajm :D Empty
MesazhTitulli: Re: si te gatuajm :D   si te gatuajm :D Icon_minitime1Mon Apr 06, 2009 9:56 pm

di vetem me skuq ushqime te tipit veze, salcice, sallam, patate, bej omlete dhe puding, kaq
mpelqen tgatuj vetem per veten time jo per tgjith shpin, sdu tmsoj te gatuaj gjera te tjera, sja kam nevojen dhe skam per tja pas
tani per tani me gatuan mami, nqs skam njeri porosis ca te dua, mjafton tkesh lek sot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

si te gatuajm :D Empty
MesazhTitulli: Re: si te gatuajm :D   si te gatuajm :D Icon_minitime1Sat Jul 25, 2009 8:14 pm

...fergesa eshte specialiteti im
pastaj patate veze salcice makarona pilaf aaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

si te gatuajm :D Empty
MesazhTitulli: Re: si te gatuajm :D   si te gatuajm :D Icon_minitime1Sat Jul 25, 2009 8:16 pm

hot spicy shkruajti:
...fergesa eshte specialiteti im
pastaj patate veze salcice makarona pilaf aaaaaaaa

ene un kto baj pervec makarona pilaf...

gjithashtu eshe pershesh me kos shall apo qumesht lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 28
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

si te gatuajm :D Empty
MesazhTitulli: Re: si te gatuajm :D   si te gatuajm :D Icon_minitime1Fri Jul 31, 2009 5:09 pm

sja them hic per gatim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

si te gatuajm :D Empty
MesazhTitulli: Re: si te gatuajm :D   si te gatuajm :D Icon_minitime1Fri Jul 31, 2009 5:15 pm

TosT : panine sallam te holl fare.... edhe djath picash lol! vetem ket di me bo un
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

si te gatuajm :D Empty
MesazhTitulli: Re: si te gatuajm :D   si te gatuajm :D Icon_minitime1Thu Aug 06, 2009 11:17 am

keto dite kam msu shume gjera te reja
jeta me e kompaktuar te ben ti mesosh
aq me teper qe une jam e interesuar te mesoj si gatuhen gjellet .mendoj per te ardhmen Razz
kohet e fundit sic po thoja kam mesuar gjellen me bamje,specat e mbushur,patllixhanat e mbushur(se i ha shume amorja) I love you dhe hallven....dite te tjera me mesime me presin :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

si te gatuajm :D Empty
MesazhTitulli: Re: si te gatuajm :D   si te gatuajm :D Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si te gatuajm :D
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: