Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Nastradini :D Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Nastradini :D Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Nastradini :D Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Nastradini :D Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Nastradini :D Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Nastradini :D Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Nastradini :D Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Nastradini :D Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Nastradini :D Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Nastradini :D I_vote_lcap17%Nastradini :D I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Nastradini :D I_vote_lcap29%Nastradini :D I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Nastradini :D I_vote_lcap31%Nastradini :D I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Nastradini :D I_vote_lcap23%Nastradini :D I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Nastradini :D I_vote_lcapNastradini :D I_voting_barNastradini :D I_vote_rcap 
hot_spicy
Nastradini :D I_vote_lcapNastradini :D I_voting_barNastradini :D I_vote_rcap 
Darkangel
Nastradini :D I_vote_lcapNastradini :D I_voting_barNastradini :D I_vote_rcap 
angel boy
Nastradini :D I_vote_lcapNastradini :D I_voting_barNastradini :D I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Nastradini :D I_vote_lcapNastradini :D I_voting_barNastradini :D I_vote_rcap 
Child In Time
Nastradini :D I_vote_lcapNastradini :D I_voting_barNastradini :D I_vote_rcap 
Blue Paradise
Nastradini :D I_vote_lcapNastradini :D I_voting_barNastradini :D I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Nastradini :D I_vote_lcapNastradini :D I_voting_barNastradini :D I_vote_rcap 
rapper_girl
Nastradini :D I_vote_lcapNastradini :D I_voting_barNastradini :D I_vote_rcap 
Mars
Nastradini :D I_vote_lcapNastradini :D I_voting_barNastradini :D I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate shoqeria Njerez
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Nastradini :D

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Nastradini :D Empty
MesazhTitulli: Nastradini :D   Nastradini :D Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 7:23 pm

ktu te tregohen barsaleta vetem te nastradinit :D kush di le ti shkruaj ktu
po e tregoj un nji
Nastradini po punonte tokėn, ndėrkohė qė i vjen njė bashkėfshatar me urgjencė dhe i thotė:
-Vrap efendi, se po tė digjet shtėpia.
-Punė e madhe, ia kthen Nastradini, ēelsat i kam me vete…
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Nastradini :D Empty
MesazhTitulli: Re: Nastradini :D   Nastradini :D Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 7:26 pm

ahhahaha shum e ukur kjo. po un qe sdi asnji barsalet si i behet???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Nastradini :D Empty
MesazhTitulli: Re: Nastradini :D   Nastradini :D Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 7:27 pm

te na rroje google Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Nastradini :D Empty
MesazhTitulli: Re: Nastradini :D   Nastradini :D Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 7:29 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
te na rroje google Razz
haahha do e kerkoj nji,ose po shkoj te pys nanen matan Razz Razz Razz meqe e kam ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Nastradini :D Empty
MesazhTitulli: Re: Nastradini :D   Nastradini :D Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 7:31 pm

haha me siguri nana duhet te dije shum :D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

Nastradini :D Empty
MesazhTitulli: Re: Nastradini :D   Nastradini :D Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 7:35 pm

nje bashkfshatar i kerkoi nastradinit gomarin.
nastradini nuk donte tja jepte dhe tha nuk e kam
ne kete koh gomari filloi te pellas
bashkfshati i tha nastradinit :pse genjen ja filloi te pellas gomari??
nastradini ia ktheu: po ti me beson mua apo gomarin???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Nastradini :D Empty
MesazhTitulli: Re: Nastradini :D   Nastradini :D Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 7:37 pm

Nje nate Nastradinit ju desh te nxjerre uje nga pusi. Mirpo, pa ne uje henen dhe, menjehere, lidh cengelat ne litar per ta nxjerre. Duke terhequr me force te madhe, meqe cengeli do te kish ngecur ne nje gur te pusit, litari u keput dhe Nastradini ra me kembe perpjete; atehere pa henen ne qiell.
-Allah, qofsh i lavderuar! Vertet me kepute brinjet, po henen s'e lash pa e shpene ne vend - tha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Nastradini :D Empty
MesazhTitulli: Re: Nastradini :D   Nastradini :D Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 7:40 pm

Dikush e pyeti Nastradinin:

- Nastradin, pse uji i detit eshte i kripur?

- Qe te mos qelbet peshku - ju pergjigj Nastradini.

ja e gjeta nji
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Nastradini :D Empty
MesazhTitulli: Re: Nastradini :D   Nastradini :D Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 7:41 pm

Njeri per te tallur Nastradinin ("si i paditur qe ishte") e pyeti:

- Sa bejne tre here kater?

Nastradini pergjigjet:

- Po ti veme dhe veten tende nga pas, bejne 120
ja dhe nje tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Nastradini :D Empty
MesazhTitulli: Re: Nastradini :D   Nastradini :D Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 7:44 pm

Nje here Nastradin efendiu kish mbetur fyshek pa leke dhe shkoi nen penxhere te nje cifuti te pasur dhe atje unjet ne gjunje e i lutet zotit:
- Me jep njeqind leke se, sikur te me japesh, nentedhjete e nente nuk i marr, ngaqe nuk mbaroj dot pune me aq! Cifuti qe mbante vesh permbrenda penxheres, e degjoi dhe tha me vete: "Do ta provoj njehere cdo te beje, do ti hedh vetem nentedhjete e nente leke; valle a do ti pranoje?" Dhe i mbeshtolli vertet aq leke ne nji shami dhe i hodhi perpjete mesa fuqi pati, pa i rene ne sy te Nastradinit. Dhe shamia me leke ra pastaj poshte, perpara Nastradinit, tamam sikur zbriti nga qielli. Ahere Nastradini zgjati doren e i mori dhe zgjidhi shamine e i numeroi: - Nje, dy, tri, ... nentedhjete e nente dhe shamia njeqint! Tamam aq sa me duheshin! Dhe i futi ne xhep e shkoi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Nastradini :D Empty
MesazhTitulli: Re: Nastradini :D   Nastradini :D Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 7:45 pm

Disa te rinj pane Nastradinin qe ishte mbeshtetur te stalle
e gomerve dhe donin ta tallnin.
Njeri me i shkathet i thote:
-Ku je o Nastradin,baba i gomerve.
Pergjigjet Nastradini:
-Po ti mor bir pse pake dale prej stalle
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Nastradini :D Empty
MesazhTitulli: Re: Nastradini :D   Nastradini :D Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 7:46 pm

hahahaahaha sa e forte ja nje tjeter nga un

Nje dite Nastradini kishte dale me 3 shoke 1 francez 1 amerikan dhe 1 gjerman.
Dhe kishin menduar te vinin reth e rotull tokes dhe keshtu bene vajten blene nje avion dhe filluan qe nga Amerika. dhe nxori doren jashte amerikani dhe tha ky eshte vendi tim se sapo e nxora doren preka ndertesen e Chicagos. E mire qe e verteta keshtu beri dhe francezi nxori doren dhe tha kjo eshte franca se sa e nxora une doren preka kullen e ifelit. e mire keshtu e beri dhe gjermani dhe preku murin e berlinit pastaj ishin mbi Shqiperi dhe nastradini kishte blere nje ore te mire pe floriri dhe e nxori doren po priste spo dallonte gje sepse ishin ne greqi mire po sa ariti ne sektorin e shqiperise ngriti doren dhe pa qe skishte oren. dhe i thane shoket he mo ku eshte vendi tend. dhe nastradini tha. "PO JA O KETU JEMI MBI SHQIPERI SE UNE SA E NXORA DOREN TAK ME VODHEN OREN"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Nastradini :D Empty
MesazhTitulli: Re: Nastradini :D   Nastradini :D Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 7:48 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
hahahaahaha sa e forte ja nje tjeter nga un

Nje dite Nastradini kishte dale me 3 shoke 1 francez 1 amerikan dhe 1 gjerman.
Dhe kishin menduar te vinin reth e rotull tokes dhe keshtu bene vajten blene nje avion dhe filluan qe nga Amerika. dhe nxori doren jashte amerikani dhe tha ky eshte vendi tim se sapo e nxora doren preka ndertesen e Chicagos. E mire qe e verteta keshtu beri dhe francezi nxori doren dhe tha kjo eshte franca se sa e nxora une doren preka kullen e ifelit. e mire keshtu e beri dhe gjermani dhe preku murin e berlinit pastaj ishin mbi Shqiperi dhe nastradini kishte blere nje ore te mire pe floriri dhe e nxori doren po priste spo dallonte gje sepse ishin ne greqi mire po sa ariti ne sektorin e shqiperise ngriti doren dhe pa qe skishte oren. dhe i thane shoket he mo ku eshte vendi tend. dhe nastradini tha. "PO JA O KETU JEMI MBI SHQIPERI SE UNE SA E NXORA DOREN TAK ME VODHEN OREN"
ahhaahahah nga gomari ne avion nastradini. pastaj ne shqiperi esht bere e zakonshme vjedhja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

Nastradini :D Empty
MesazhTitulli: Re: Nastradini :D   Nastradini :D Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 7:48 pm

nje dit nastradinit i duhej cekici dhe i thot te birit te shkonte te komshiu per tja marr hua
kthehet i biri dhe i thot: babi komshiu nuk deshi te na i jap
nastradini i thot:eh sa kurnac jan keto njerez sot, shko bir te maresh cekicin ton
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Nastradini :D Empty
MesazhTitulli: Re: Nastradini :D   Nastradini :D Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 7:49 pm

:D trillimet e njerzve :D po gjths jan te bukra :D ja nje tjeter

Ishte njehere nastradini dhe kaloi perpara pallatit te mbretit. A ty ne ballkon pa vajzen e mbretit dhe e puthi nga larg me dore. Vajza e mbretit u inatos dhe shkoi te babai dhe i tha se c'a i kish ndodhur. Mbreti theret ushtrine dhe e ndjek nastradinin nga mbrapa. Nastradini e kuptoi dhe shkon me vrap ne pyll, ndez nje zjarr dhe hipen ne nje peme. Vjen mbreti dhe e pyet;c'ben atje o nastradin? Ja ziej fasule-i tha, po pse zihen aq larg fasulet? Po dhe une , pse ta putha vajzen aq larg? Mbreti ngeli pa goje nga pergjigja e nastradinit dhe iku.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Nastradini :D Empty
MesazhTitulli: Re: Nastradini :D   Nastradini :D Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 7:53 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
:D trillimet e njerzve :D po gjths jan te bukra :D ja nje tjeter

Ishte njehere nastradini dhe kaloi perpara pallatit te mbretit. A ty ne ballkon pa vajzen e mbretit dhe e puthi nga larg me dore. Vajza e mbretit u inatos dhe shkoi te babai dhe i tha se c'a i kish ndodhur. Mbreti theret ushtrine dhe e ndjek nastradinin nga mbrapa. Nastradini e kuptoi dhe shkon me vrap ne pyll, ndez nje zjarr dhe hipen ne nje peme. Vjen mbreti dhe e pyet;c'ben atje o nastradin? Ja ziej fasule-i tha, po pse zihen aq larg fasulet? Po dhe une , pse ta putha vajzen aq larg? Mbreti ngeli pa goje nga pergjigja e nastradinit dhe iku.
na doli dhe i zgjuar nastradini. hahah
ja nje tjeter nga un

-Nastradin!-e shkundi nje nate gruaja Nastradinin.
-S'te vjen keq qe kam tere naten pa gjume
duke tundur djalin qe qan?Tunde dhe te pak
se fundja djali nuk eshte vetem i imi,eshte dhe i yti.
-Ti tund tenden-i tha Nastradini-gjysmen time lere te qaje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Nastradini :D Empty
MesazhTitulli: Re: Nastradini :D   Nastradini :D Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 7:55 pm

nastradini i tha ''vdekjes'' na delenise fare sot mer Razz

po le disa per her tjeter skam koh tani te gjej te tjera ahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Nastradini :D Empty
MesazhTitulli: Re: Nastradini :D   Nastradini :D Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nastradini :D
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: