Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
vakt drreke :D Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
vakt drreke :D Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
vakt drreke :D Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
vakt drreke :D Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
vakt drreke :D Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
vakt drreke :D Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
vakt drreke :D Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
vakt drreke :D Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
vakt drreke :D Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
vakt drreke :D I_vote_lcap17%vakt drreke :D I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
vakt drreke :D I_vote_lcap29%vakt drreke :D I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
vakt drreke :D I_vote_lcap31%vakt drreke :D I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
vakt drreke :D I_vote_lcap23%vakt drreke :D I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
vakt drreke :D I_vote_lcapvakt drreke :D I_voting_barvakt drreke :D I_vote_rcap 
hot_spicy
vakt drreke :D I_vote_lcapvakt drreke :D I_voting_barvakt drreke :D I_vote_rcap 
Darkangel
vakt drreke :D I_vote_lcapvakt drreke :D I_voting_barvakt drreke :D I_vote_rcap 
angel boy
vakt drreke :D I_vote_lcapvakt drreke :D I_voting_barvakt drreke :D I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
vakt drreke :D I_vote_lcapvakt drreke :D I_voting_barvakt drreke :D I_vote_rcap 
Child In Time
vakt drreke :D I_vote_lcapvakt drreke :D I_voting_barvakt drreke :D I_vote_rcap 
Blue Paradise
vakt drreke :D I_vote_lcapvakt drreke :D I_voting_barvakt drreke :D I_vote_rcap 
Child Of Darkness
vakt drreke :D I_vote_lcapvakt drreke :D I_voting_barvakt drreke :D I_vote_rcap 
rapper_girl
vakt drreke :D I_vote_lcapvakt drreke :D I_voting_barvakt drreke :D I_vote_rcap 
Mars
vakt drreke :D I_vote_lcapvakt drreke :D I_voting_barvakt drreke :D I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria Njerez dashuri
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 vakt drreke :D

Shko poshtė 
+2
don corleone
vdekja_eshte_mundesia
6 posters
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

vakt drreke :D Empty
MesazhTitulli: vakt drreke :D   vakt drreke :D Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 4:22 pm

cfar beni ju psh ne vakt drreke?un psh pas buke dal bej nai loj ping pong ose futen ne net psh iki dhe ne pishina :D per kte te fundit kur te vi koha tamam
po ju??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

vakt drreke :D Empty
MesazhTitulli: Re: vakt drreke :D   vakt drreke :D Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 4:27 pm

varet skam nai plan per vakt dreke.:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

vakt drreke :D Empty
MesazhTitulli: Re: vakt drreke :D   vakt drreke :D Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 12:52 am

DREKE me nje "r" , editoje temen!

esht orari me great per tfjet gjum

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

vakt drreke :D Empty
MesazhTitulli: Re: vakt drreke :D   vakt drreke :D Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 12:56 am

nga ora 2-3 kthehem ne shtepi zakonisht dhe futem ne pc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

vakt drreke :D Empty
MesazhTitulli: Re: vakt drreke :D   vakt drreke :D Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 1:21 am

vakti kur vi verdall neper shpi dhe futem ne pc

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
vakt drreke :D Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

vakt drreke :D Empty
MesazhTitulli: Re: vakt drreke :D   vakt drreke :D Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 1:22 am

ka raste..dmth pothuaj perdit ky orar me gjen jasht se kam msim zakonisht, por asiher sbej dot msim ne kte or, shkoj n`convers ose nga parku

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

vakt drreke :D Empty
MesazhTitulli: Re: vakt drreke :D   vakt drreke :D Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 5:33 pm

ndryshe nga disa qe flen gjum ne drrek un du vetem muzik dhe int :D
per momentin kto dy gjera i kam
muzika ne maaaaax cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

vakt drreke :D Empty
MesazhTitulli: Re: vakt drreke :D   vakt drreke :D Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 5:35 pm

GJUM SHUUUUUUUUUMMMM GJUM..MUNDESISHT MOS MA HAPIN DEREN KUR FLE GJUM :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

vakt drreke :D Empty
MesazhTitulli: Re: vakt drreke :D   vakt drreke :D Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 5:37 pm

kushedi se cfar ben ne drrek ti Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

vakt drreke :D Empty
MesazhTitulli: Re: vakt drreke :D   vakt drreke :D Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 1:51 pm

ndjej eren e ushqimit qe po gatuhet peshk bounce bounce bounce dhe mepas shtri tuj fol ncel :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

vakt drreke :D Empty
MesazhTitulli: Re: vakt drreke :D   vakt drreke :D Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 1:53 pm

ehh robi e do nje dush ne drrek pastaj nje vakt te mir dhe pastaj shtrihet per te fol ne tel me shpirtin :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

vakt drreke :D Empty
MesazhTitulli: Re: vakt drreke :D   vakt drreke :D Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
vakt drreke :D
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: