Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
cokollate vs akullore Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
cokollate vs akullore Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
cokollate vs akullore Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
cokollate vs akullore Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
cokollate vs akullore Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
cokollate vs akullore Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
cokollate vs akullore Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
cokollate vs akullore Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
cokollate vs akullore Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
cokollate vs akullore I_vote_lcap17%cokollate vs akullore I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
cokollate vs akullore I_vote_lcap29%cokollate vs akullore I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
cokollate vs akullore I_vote_lcap31%cokollate vs akullore I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
cokollate vs akullore I_vote_lcap23%cokollate vs akullore I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
cokollate vs akullore I_vote_lcapcokollate vs akullore I_voting_barcokollate vs akullore I_vote_rcap 
hot_spicy
cokollate vs akullore I_vote_lcapcokollate vs akullore I_voting_barcokollate vs akullore I_vote_rcap 
Darkangel
cokollate vs akullore I_vote_lcapcokollate vs akullore I_voting_barcokollate vs akullore I_vote_rcap 
angel boy
cokollate vs akullore I_vote_lcapcokollate vs akullore I_voting_barcokollate vs akullore I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
cokollate vs akullore I_vote_lcapcokollate vs akullore I_voting_barcokollate vs akullore I_vote_rcap 
Child In Time
cokollate vs akullore I_vote_lcapcokollate vs akullore I_voting_barcokollate vs akullore I_vote_rcap 
Blue Paradise
cokollate vs akullore I_vote_lcapcokollate vs akullore I_voting_barcokollate vs akullore I_vote_rcap 
Child Of Darkness
cokollate vs akullore I_vote_lcapcokollate vs akullore I_voting_barcokollate vs akullore I_vote_rcap 
rapper_girl
cokollate vs akullore I_vote_lcapcokollate vs akullore I_voting_barcokollate vs akullore I_vote_rcap 
Mars
cokollate vs akullore I_vote_lcapcokollate vs akullore I_voting_barcokollate vs akullore I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri shoqeria Njerez
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 cokollate vs akullore

Shko poshtė 
+10
*...BE YOURSELF...*
Mars
Nightmare
Child In Time
anisa
NIKI
Lacuna_Coil
hot_spicy
LaLuC-I
don corleone
14 posters

cokollata vs akullore?
cokollat
cokollate vs akullore I_vote_lcap25%cokollate vs akullore I_vote_rcap
 25% [ 2 ]
akullore
cokollate vs akullore I_vote_lcap0%cokollate vs akullore I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
te dyja
cokollate vs akullore I_vote_lcap63%cokollate vs akullore I_vote_rcap
 63% [ 5 ]
asnje(sheno gje tjeter)
cokollate vs akullore I_vote_lcap12%cokollate vs akullore I_vote_rcap
 12% [ 1 ]
Totali i votave : 8
 

AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

cokollate vs akullore Empty
MesazhTitulli: cokollate vs akullore   cokollate vs akullore Icon_minitime1Wed Mar 11, 2009 7:07 pm

cilat parapelqeni me shume? Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

cokollate vs akullore Empty
MesazhTitulli: Re: cokollate vs akullore   cokollate vs akullore Icon_minitime1Wed Mar 11, 2009 7:23 pm

te dyja bashke...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

cokollate vs akullore Empty
MesazhTitulli: Re: cokollate vs akullore   cokollate vs akullore Icon_minitime1Wed Mar 11, 2009 7:30 pm

cokollat se akulloren e kam kategorikisht te ndAluar se behen bajamet Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cokollate vs akullore Empty
MesazhTitulli: Re: cokollate vs akullore   cokollate vs akullore Icon_minitime1Wed Mar 11, 2009 7:51 pm

varet si eshte cokollata...psh milka esht yll fare...ama edhe akullorja me vanilje dhe lajthi uffff sa me pelqen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cokollate vs akullore Empty
MesazhTitulli: Re: cokollate vs akullore   cokollate vs akullore Icon_minitime1Wed Mar 11, 2009 8:23 pm

uuaaa cfare pyetje??? si ti pergjigjem une?? No
per mua remix akullore me cokollat siper,si ndaj dot.. cheers

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
cokollate vs akullore Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
NIKI


Female
Numri i postimeve : 461
Mosha : 27
Vendndodhja : te forumi adoleshenteve
Koha e lire : Internet
Piket : 218
Data e regjistrimit : 06/01/2009

cokollate vs akullore Empty
MesazhTitulli: Re: cokollate vs akullore   cokollate vs akullore Icon_minitime1Wed Mar 11, 2009 8:25 pm

akullore per mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
cokollate vs akullore Empty
MesazhTitulli: Re: cokollate vs akullore   cokollate vs akullore Icon_minitime1Wed Mar 11, 2009 11:45 pm

qe te behesh shahist i mire duhet edhe akullore edhe cokollate lol! asnjeren sme pelqejne Mohim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

cokollate vs akullore Empty
MesazhTitulli: Re: cokollate vs akullore   cokollate vs akullore Icon_minitime1Wed Mar 11, 2009 11:47 pm

te dyja i dua edhe pse jam me djete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

cokollate vs akullore Empty
MesazhTitulli: Re: cokollate vs akullore   cokollate vs akullore Icon_minitime1Wed Mar 11, 2009 11:48 pm

dua edhe akullore, edhe ēokollate Laughing
e keni pa ate filmin shqiptar Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

cokollate vs akullore Empty
MesazhTitulli: Re: cokollate vs akullore   cokollate vs akullore Icon_minitime1Wed Mar 11, 2009 11:53 pm

te dyja me pelqej shum, me 0.01 % fiton akullorja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

cokollate vs akullore Empty
MesazhTitulli: Re: cokollate vs akullore   cokollate vs akullore Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 12:49 pm

boo dhe une si ndaj dot,me pelq shume shume te dyja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

cokollate vs akullore Empty
MesazhTitulli: Re: cokollate vs akullore   cokollate vs akullore Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 5:15 pm

normal qe te dyja Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

cokollate vs akullore Empty
MesazhTitulli: Re: cokollate vs akullore   cokollate vs akullore Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 5:34 pm

mua me plq me shum cokullorja Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

cokollate vs akullore Empty
MesazhTitulli: Re: cokollate vs akullore   cokollate vs akullore Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 10:13 pm

akullore me cokollat kremkaramel lol!

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cokollate vs akullore Empty
MesazhTitulli: Re: cokollate vs akullore   cokollate vs akullore Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 10:15 pm

te dyja ,nrm, as qe behet fjal ti ndaj

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
cokollate vs akullore Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

cokollate vs akullore Empty
MesazhTitulli: Re: cokollate vs akullore   cokollate vs akullore Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 10:29 pm

qe te behesh femi i mire dhe i edukuar si mua lol! duhet te hash edhe akullore dhe cokollat

ne kete moment do preferoja akullore (mundesisht si ato te loasit) :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dhuri
Adoleshent
Adoleshent
Dhuri


Female
Numri i postimeve : 87
Mosha : 27
Vendndodhja : durres
Hobi : te dal me shoqerine
Koha e lire : dalje me shoqerine, degjoj muzike
Piket : 154
Data e regjistrimit : 18/07/2009

cokollate vs akullore Empty
MesazhTitulli: Re: cokollate vs akullore   cokollate vs akullore Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 10:30 pm

cokollatatttttttttttt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 26
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

cokollate vs akullore Empty
MesazhTitulli: Re: cokollate vs akullore   cokollate vs akullore Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 10:42 pm

mmmmmmmmmmmm akullore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

cokollate vs akullore Empty
MesazhTitulli: Re: cokollate vs akullore   cokollate vs akullore Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cokollate vs akullore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: