Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Britani vs France :D Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Britani vs France :D Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Britani vs France :D Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Britani vs France :D Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Britani vs France :D Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Britani vs France :D Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Britani vs France :D Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Britani vs France :D Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Britani vs France :D Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Britani vs France :D I_vote_lcap17%Britani vs France :D I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Britani vs France :D I_vote_lcap29%Britani vs France :D I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Britani vs France :D I_vote_lcap31%Britani vs France :D I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Britani vs France :D I_vote_lcap23%Britani vs France :D I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Britani vs France :D I_vote_lcapBritani vs France :D I_voting_barBritani vs France :D I_vote_rcap 
hot_spicy
Britani vs France :D I_vote_lcapBritani vs France :D I_voting_barBritani vs France :D I_vote_rcap 
Darkangel
Britani vs France :D I_vote_lcapBritani vs France :D I_voting_barBritani vs France :D I_vote_rcap 
angel boy
Britani vs France :D I_vote_lcapBritani vs France :D I_voting_barBritani vs France :D I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Britani vs France :D I_vote_lcapBritani vs France :D I_voting_barBritani vs France :D I_vote_rcap 
Child In Time
Britani vs France :D I_vote_lcapBritani vs France :D I_voting_barBritani vs France :D I_vote_rcap 
Blue Paradise
Britani vs France :D I_vote_lcapBritani vs France :D I_voting_barBritani vs France :D I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Britani vs France :D I_vote_lcapBritani vs France :D I_voting_barBritani vs France :D I_vote_rcap 
rapper_girl
Britani vs France :D I_vote_lcapBritani vs France :D I_voting_barBritani vs France :D I_vote_rcap 
Mars
Britani vs France :D I_vote_lcapBritani vs France :D I_voting_barBritani vs France :D I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez shoqeria fate
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Britani vs France :D

Shko poshtė 
5 posters

Britani vs France :D
1.Britani
Britani vs France :D I_vote_lcap60%Britani vs France :D I_vote_rcap
 60% [ 3 ]
2.France
Britani vs France :D I_vote_lcap40%Britani vs France :D I_vote_rcap
 40% [ 2 ]
Totali i votave : 5
 

AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Britani vs France :D Empty
MesazhTitulli: Britani vs France :D   Britani vs France :D Icon_minitime1Thu Feb 19, 2009 4:14 am

Jan 2 shtetet e mia te preferuara..i adhuroj..ju cili ju terheq me shum dhe pse sunny
Spo votoj iher per iher confused

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Britani vs France :D Empty
MesazhTitulli: Re: Britani vs France :D   Britani vs France :D Icon_minitime1Thu Feb 19, 2009 12:21 pm

E 1 qe votoj Razz
Franca nrm...m'ka ber pershtypje qe kur e pash...ndersa ktu jetoj e prap s'me ben pershtypje scratch
E adhuroj Francen...sidomos Bordo-n...ose ndryshe Bordeaux Laughing
Luv it :D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Britani vs France :D Empty
MesazhTitulli: Re: Britani vs France :D   Britani vs France :D Icon_minitime1Thu Feb 19, 2009 12:35 pm

ah bordeaux..tlutem mos na prek tani.. ca pays qe esht

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Britani vs France :D Empty
MesazhTitulli: Re: Britani vs France :D   Britani vs France :D Icon_minitime1Thu Feb 19, 2009 12:36 pm

Un budallacja ca fotosh nuk kisha bo kur digjet aparati...Pfffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Britani vs France :D Empty
MesazhTitulli: Re: Britani vs France :D   Britani vs France :D Icon_minitime1Fri Feb 20, 2009 8:33 pm

parisi kryeqyteti i evropes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Britani vs France :D Empty
MesazhTitulli: Re: Britani vs France :D   Britani vs France :D Icon_minitime1Fri Feb 20, 2009 8:50 pm

mu me plq shume te 2
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Britani vs France :D Empty
MesazhTitulli: Re: Britani vs France :D   Britani vs France :D Icon_minitime1Thu May 21, 2009 2:50 am

Britani dhe Liverpool madje I love you sunny

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Britani vs France :D Empty
MesazhTitulli: Re: Britani vs France :D   Britani vs France :D Icon_minitime1Thu May 21, 2009 2:14 pm

Finlanda Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Britani vs France :D Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Britani vs France :D Empty
MesazhTitulli: Re: Britani vs France :D   Britani vs France :D Icon_minitime1Thu May 21, 2009 5:36 pm

franca
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Britani vs France :D Empty
MesazhTitulli: Re: Britani vs France :D   Britani vs France :D Icon_minitime1Thu May 21, 2009 5:51 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
Finlanda Razz

se vej n`dyshim Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Britani vs France :D Empty
MesazhTitulli: Re: Britani vs France :D   Britani vs France :D Icon_minitime1Thu May 21, 2009 6:15 pm

Thash ta hap ket temen te shkruj Finland vec kur shof q e ka shkruj Laqunka Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Britani vs France :D Empty
MesazhTitulli: Re: Britani vs France :D   Britani vs France :D Icon_minitime1Thu May 21, 2009 6:27 pm

S.A.M shkruajti:
Thash ta hap ket temen te shkruj Finland vec kur shof q e ka shkruj Laqunka Razz

duhej ta merrje me mend Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Britani vs France :D Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Britani vs France :D Empty
MesazhTitulli: Re: Britani vs France :D   Britani vs France :D Icon_minitime1Thu May 21, 2009 6:41 pm

Nrm q po po thash do kesh shkrujt 1 nga kto te dyja Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Britani vs France :D Empty
MesazhTitulli: Re: Britani vs France :D   Britani vs France :D Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 10:10 pm

UK me pelqen me shum po edhe franca se nje nder miket e mia me te mira eshte franceze

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

Britani vs France :D Empty
MesazhTitulli: Re: Britani vs France :D   Britani vs France :D Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Britani vs France :D
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: