Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
dialekti Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
dialekti Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
dialekti Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
dialekti Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
dialekti Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
dialekti Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
dialekti Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
dialekti Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
dialekti Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
dialekti I_vote_lcap17%dialekti I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
dialekti I_vote_lcap29%dialekti I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
dialekti I_vote_lcap31%dialekti I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
dialekti I_vote_lcap23%dialekti I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
dialekti I_vote_lcapdialekti I_voting_bardialekti I_vote_rcap 
hot_spicy
dialekti I_vote_lcapdialekti I_voting_bardialekti I_vote_rcap 
Darkangel
dialekti I_vote_lcapdialekti I_voting_bardialekti I_vote_rcap 
angel boy
dialekti I_vote_lcapdialekti I_voting_bardialekti I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
dialekti I_vote_lcapdialekti I_voting_bardialekti I_vote_rcap 
Child In Time
dialekti I_vote_lcapdialekti I_voting_bardialekti I_vote_rcap 
Blue Paradise
dialekti I_vote_lcapdialekti I_voting_bardialekti I_vote_rcap 
Child Of Darkness
dialekti I_vote_lcapdialekti I_voting_bardialekti I_vote_rcap 
rapper_girl
dialekti I_vote_lcapdialekti I_voting_bardialekti I_vote_rcap 
Mars
dialekti I_vote_lcapdialekti I_voting_bardialekti I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 dialekti

Shko poshtė 
AutoriMesazh
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

dialekti Empty
MesazhTitulli: dialekti   dialekti Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 11:20 pm

hajde na thoni ca shprehje tani nga qyteti juaj ,,ca shprehje pikante dhe gazmore.....mora shkas nga biseda me xhenin dhe melin qepar qe e hapa ket temen hahhaa....

po e nis une me nje


Ku i ke by...t me apo i ke len ne kumar --- kur nje cupke e shkrete nuk ka shum by.. te bukura haha Razz Razz Razz


Edituar pėr herė tė fundit nga angel boy nė Thu Jan 15, 2009 11:47 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 27
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

dialekti Empty
MesazhTitulli: Re: dialekti   dialekti Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 11:22 pm

sheqerke,panxharke,...te tjerat i di vet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

dialekti Empty
MesazhTitulli: Re: dialekti   dialekti Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 11:22 pm

ik oreeeee doni se ta futa me lepitke!.......hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

dialekti Empty
MesazhTitulli: Re: dialekti   dialekti Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 11:23 pm

ore ti kok imonik...mos me bej mua ashtu se te shapllanosa mire e mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

dialekti Empty
MesazhTitulli: Re: dialekti   dialekti Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 11:24 pm

ik ore qimekackavall
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

dialekti Empty
MesazhTitulli: Re: dialekti   dialekti Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 11:25 pm

Po ku je bre te rente e mos te lente. Ua cme kujtove kohet me gurkashke te grisur, kur mos kem njeri! Hajde bre veshllapushke hajde! T“emen c“vete jetaaaaa bre!...hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

dialekti Empty
MesazhTitulli: Re: dialekti   dialekti Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 11:26 pm

Epo ka lezet! Hajde bejme nje bromp! Po mos u bej si kulacke tani, pije me fund. Ti e ke edhe qejf te shkreten. Apo do ndonje konjacke, fernetke, rakicke mani, apo e do rakicke safi. Po ike o stomakvrime ike se smerrem me ty une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

dialekti Empty
MesazhTitulli: Re: dialekti   dialekti Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 11:27 pm

Yt Sikter! se je edhe goxha cupke! U kurdise ti me? Po ike me se te rrashe njere te biesh tre here..hahaha Razz Razz Razz
ktu jan tipike korcare...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

dialekti Empty
MesazhTitulli: Re: dialekti   dialekti Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 11:33 pm

ne korce ishte gallat fare
vetem nga e folmja te dukeshin njerzit e mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

dialekti Empty
MesazhTitulli: Re: dialekti   dialekti Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 11:33 pm

fefe_ shkruajti:
ne korce ishte gallat fare
vetem nga e folmja te dukeshin njerzit e mir

kur ke qene ne korce ti fefe??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

dialekti Empty
MesazhTitulli: Re: dialekti   dialekti Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 11:34 pm

ja dhe nje tjeter



Te rente kolera te rente, tartarecke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

dialekti Empty
MesazhTitulli: Re: dialekti   dialekti Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 11:36 pm

Po se kisha me ty o jo, hajde te te jap nje aranxhate me ca cigaridhka te engledisesh hajde!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

dialekti Empty
MesazhTitulli: Re: dialekti   dialekti Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 11:38 pm

Ne autobus kur jan pa bilete!!!
-Zoteri, bileten!
-Eeeeeeeee...?!
-Bileten zoteri!
-Po ne shpi e harove me shushke, apo ja le sateme te beje byrek?!!!! i thote gruas se tij!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

dialekti Empty
MesazhTitulli: Re: dialekti   dialekti Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 11:39 pm

angel boy shkruajti:
fefe_ shkruajti:
ne korce ishte gallat fare
vetem nga e folmja te dukeshin njerzit e mir

kur ke qene ne korce ti fefe??

isha ne 13-14 dhjetor me ca te shkolles
se harroj kurr ate ekskursionin se bem qef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
savior
Adoleshent
Adoleshent
savior

Male
Numri i postimeve : 67
Mosha : 32
Vendndodhja : kudo ne asnje vend
Piket : 3
Data e regjistrimit : 15/01/2009

dialekti Empty
MesazhTitulli: Re: dialekti   dialekti Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 11:40 pm

angel boy shkruajti:
Ne autobus kur jan pa bilete!!!
-Zoteri, bileten!
-Eeeeeeeee...?!
-Bileten zoteri!
-Po ne shpi e harove me shushke, apo ja le sateme te beje byrek?!!!! i thote gruas se tij!!!!!


lakror***
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

dialekti Empty
MesazhTitulli: Re: dialekti   dialekti Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 11:41 pm

fefe_ shkruajti:
angel boy shkruajti:
fefe_ shkruajti:
ne korce ishte gallat fare
vetem nga e folmja te dukeshin njerzit e mir

kur ke qene ne korce ti fefe??

isha ne 13-14 dhjetor me ca te shkolles
se harroj kurr ate ekskursionin se bem qef

ehhh..sa keq qe nuk ju ka kapur debora...se eshte mrekulli seune isha per krishlindje..dhe u mbulua e gjitha me debor..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

dialekti Empty
MesazhTitulli: Re: dialekti   dialekti Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 11:43 pm

Koke starkinke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dialekti Empty
MesazhTitulli: Re: dialekti   dialekti Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 11:49 pm

angel boy shkruajti:
Ne autobus kur jan pa bilete!!!
-Zoteri, bileten!
-Eeeeeeeee...?!
-Bileten zoteri!
-Po ne shpi e harove me shushke, apo ja le sateme te beje byrek?!!!! i thote gruas se tij!!!!!

hahahahaahahahahahahahaa sa kam qeshur. Razz Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
dialekti Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

dialekti Empty
MesazhTitulli: Re: dialekti   dialekti Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 11:51 pm

doni djali me koburre vret hardhucka neper mure...
Mos i vri o budalla se hardhucka nuk te ha....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

dialekti Empty
MesazhTitulli: Re: dialekti   dialekti Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 11:53 pm

un kam degju me te shame , te ai hoteli qe ishim ne , en qender me 5 yje , grand hotel si e kishte , gnaqe po benim zhurme erdhi ai pronari e kapi me 1 cun te vitit te 3 , me te shame haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

dialekti Empty
MesazhTitulli: Re: dialekti   dialekti Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 11:53 pm

E zeza Vane qe beri Nisken si preu koken po kerthisken.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dialekti Empty
MesazhTitulli: Re: dialekti   dialekti Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 11:54 pm

po iki te marr nje dremke se kam nje dhembke.

dmth po iki te marr nje sy gjum se me dhemb dicka.
o korcaret e forumit,mir e perktheva? Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
dialekti Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

dialekti Empty
MesazhTitulli: Re: dialekti   dialekti Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 11:55 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
po iki te marr nje dremke se kam nje dhembke.

dmth po iki te marr nje sy gjum se me dhemb dicka.
o korcaret e forumit,mir e perktheva? Razz

mir me mir e the.. Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

dialekti Empty
MesazhTitulli: Re: dialekti   dialekti Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 11:52 pm

angel boy shkruajti:
doni djali me koburre vret hardhucka neper mure...
Mos i vri o budalla se hardhucka nuk te ha....

:D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Sponsored content




dialekti Empty
MesazhTitulli: Re: dialekti   dialekti Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
dialekti
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: