Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
kadaif apo bakllava?? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
kadaif apo bakllava?? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
kadaif apo bakllava?? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
kadaif apo bakllava?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
kadaif apo bakllava?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
kadaif apo bakllava?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
kadaif apo bakllava?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
kadaif apo bakllava?? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
kadaif apo bakllava?? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
kadaif apo bakllava?? I_vote_lcap17%kadaif apo bakllava?? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
kadaif apo bakllava?? I_vote_lcap29%kadaif apo bakllava?? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
kadaif apo bakllava?? I_vote_lcap31%kadaif apo bakllava?? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
kadaif apo bakllava?? I_vote_lcap23%kadaif apo bakllava?? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
kadaif apo bakllava?? I_vote_lcapkadaif apo bakllava?? I_voting_barkadaif apo bakllava?? I_vote_rcap 
hot_spicy
kadaif apo bakllava?? I_vote_lcapkadaif apo bakllava?? I_voting_barkadaif apo bakllava?? I_vote_rcap 
Darkangel
kadaif apo bakllava?? I_vote_lcapkadaif apo bakllava?? I_voting_barkadaif apo bakllava?? I_vote_rcap 
angel boy
kadaif apo bakllava?? I_vote_lcapkadaif apo bakllava?? I_voting_barkadaif apo bakllava?? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
kadaif apo bakllava?? I_vote_lcapkadaif apo bakllava?? I_voting_barkadaif apo bakllava?? I_vote_rcap 
Child In Time
kadaif apo bakllava?? I_vote_lcapkadaif apo bakllava?? I_voting_barkadaif apo bakllava?? I_vote_rcap 
Blue Paradise
kadaif apo bakllava?? I_vote_lcapkadaif apo bakllava?? I_voting_barkadaif apo bakllava?? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
kadaif apo bakllava?? I_vote_lcapkadaif apo bakllava?? I_voting_barkadaif apo bakllava?? I_vote_rcap 
rapper_girl
kadaif apo bakllava?? I_vote_lcapkadaif apo bakllava?? I_voting_barkadaif apo bakllava?? I_vote_rcap 
Mars
kadaif apo bakllava?? I_vote_lcapkadaif apo bakllava?? I_voting_barkadaif apo bakllava?? I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria Njerez fate dashuri
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 kadaif apo bakllava??

Shko poshtė 
+13
angel boy
fefe_
eminem 4ever
Endi
Mars
lovelygirl
Soldier Of Fortune
Grifsha
maria gracia
Lacuna_Coil
vdekja_eshte_mundesia
3bla
hot_spicy
17 posters

kadaif apo bakllava???
kadaif
kadaif apo bakllava?? I_vote_lcap30%kadaif apo bakllava?? I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
bakllava
kadaif apo bakllava?? I_vote_lcap70%kadaif apo bakllava?? I_vote_rcap
 70% [ 7 ]
Totali i votave : 10
 

AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kadaif apo bakllava?? Empty
MesazhTitulli: kadaif apo bakllava??   kadaif apo bakllava?? Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 6:54 pm

:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kadaif apo bakllava?? Empty
MesazhTitulli: Re: kadaif apo bakllava??   kadaif apo bakllava?? Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 6:54 pm

un per veten e ime i ha te dyja po kam qef kadaifin....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 33
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

kadaif apo bakllava?? Empty
MesazhTitulli: Re: kadaif apo bakllava??   kadaif apo bakllava?? Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 6:55 pm

as qe vihet ne dyshim...... bakllava!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kadaif apo bakllava?? Empty
MesazhTitulli: Re: kadaif apo bakllava??   kadaif apo bakllava?? Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 6:55 pm

nuska,bakllavaje dhe kadaifin e ha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kadaif apo bakllava?? Empty
MesazhTitulli: Re: kadaif apo bakllava??   kadaif apo bakllava?? Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 7:13 pm

JA KE FUT KOT MEL.
ME MIRE AKULLORE ME LULESHTRYDHE

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
kadaif apo bakllava?? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kadaif apo bakllava?? Empty
MesazhTitulli: Re: kadaif apo bakllava??   kadaif apo bakllava?? Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 7:14 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
JA KE FUT KOT MEL.
ME MIRE AKULLORE ME LULESHTRYDHE
ti shif iher temat qe hap vet???ok???qepe!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
maria gracia


Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 29
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

kadaif apo bakllava?? Empty
MesazhTitulli: Re: kadaif apo bakllava??   kadaif apo bakllava?? Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 7:52 pm

bakllava dhe kadaif. se jan shume te mira
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kadaif apo bakllava?? Empty
MesazhTitulli: Re: kadaif apo bakllava??   kadaif apo bakllava?? Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 7:53 pm

maria gracia shkruajti:
bakllava dhe kadaif. se jan shume te mira
nqef nqef ju nga jugu i hani shum kto e di un
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
maria gracia


Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 29
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

kadaif apo bakllava?? Empty
MesazhTitulli: Re: kadaif apo bakllava??   kadaif apo bakllava?? Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 7:55 pm

haha me ke shkri se qeshuri. e kshu jemi ne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Grifsha
Adoleshent
Adoleshent
Grifsha


Female
Numri i postimeve : 40
Mosha : 30
Vendndodhja : tirane
Piket : 16
Data e regjistrimit : 09/01/2009

kadaif apo bakllava?? Empty
MesazhTitulli: Re: kadaif apo bakllava??   kadaif apo bakllava?? Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 10:48 pm

bakllava normal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

kadaif apo bakllava?? Empty
MesazhTitulli: Re: kadaif apo bakllava??   kadaif apo bakllava?? Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 11:07 pm

bakllava

_________________
kadaif apo bakllava?? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
lovelygirl
Adoleshent
Adoleshent
lovelygirl


Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 26
Vendndodhja : diku gjithandej pastaj s'esht puna jote
Hobi : te lexoj revista
Koha e lire : te dal me shoqet
Piket : 3
Data e regjistrimit : 14/12/2008

kadaif apo bakllava?? Empty
MesazhTitulli: Re: kadaif apo bakllava??   kadaif apo bakllava?? Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 11:11 pm

bakllava se jo per gja po per vit te ri gjysmen e tepsis un e marova hihi lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

kadaif apo bakllava?? Empty
MesazhTitulli: Re: kadaif apo bakllava??   kadaif apo bakllava?? Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 11:12 pm

vetem bakllava
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 33
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

kadaif apo bakllava?? Empty
MesazhTitulli: Re: kadaif apo bakllava??   kadaif apo bakllava?? Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 11:13 pm

only bakllava... KADAIFI KILLS!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

kadaif apo bakllava?? Empty
MesazhTitulli: Re: kadaif apo bakllava??   kadaif apo bakllava?? Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 11:37 pm

bakllava
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
eminem 4ever
Adoleshent
Adoleshent
eminem 4ever


Female
Numri i postimeve : 31
Mosha : 31
Vendndodhja : ku te kem qejf
Piket : 0
Data e regjistrimit : 09/01/2009

kadaif apo bakllava?? Empty
MesazhTitulli: Re: kadaif apo bakllava??   kadaif apo bakllava?? Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 11:43 pm

bakllava
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

kadaif apo bakllava?? Empty
MesazhTitulli: Re: kadaif apo bakllava??   kadaif apo bakllava?? Icon_minitime1Sat Jan 10, 2009 12:00 am

bakllava
i kisha te 2 per vit te ri ne shtepi , kadaifin se provova fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

kadaif apo bakllava?? Empty
MesazhTitulli: Re: kadaif apo bakllava??   kadaif apo bakllava?? Icon_minitime1Sat Jan 10, 2009 12:06 am

kadaiffffffffffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

kadaif apo bakllava?? Empty
MesazhTitulli: Re: kadaif apo bakllava??   kadaif apo bakllava?? Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 2:54 pm

M*t
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 30
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

kadaif apo bakllava?? Empty
MesazhTitulli: Re: kadaif apo bakllava??   kadaif apo bakllava?? Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 3:56 pm

Kadaif
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

kadaif apo bakllava?? Empty
MesazhTitulli: Re: kadaif apo bakllava??   kadaif apo bakllava?? Icon_minitime1Thu Jan 29, 2009 1:02 pm

angel boy shkruajti:
kadaiffffffffffffff

edhe une kadaif dua
po edhe bakllava


uaa ca keni me kadaifin ju qe se hani????? Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kadaif apo bakllava?? Empty
MesazhTitulli: Re: kadaif apo bakllava??   kadaif apo bakllava?? Icon_minitime1Sun Jul 19, 2009 10:30 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
angel boy shkruajti:
kadaiffffffffffffff

edhe une kadaif dua
po edhe bakllava


uaa ca keni me kadaifin ju qe se hani????? Razz Razz
jop mi se skemi gje me ty jo.....
une e ha per vete
jam per te dyja nfakt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kadaif apo bakllava?? Empty
MesazhTitulli: Re: kadaif apo bakllava??   kadaif apo bakllava?? Icon_minitime1Mon Jul 20, 2009 12:51 pm

bakllavaja esht me e mir se kadaifi,jam per bakllavan :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

kadaif apo bakllava?? Empty
MesazhTitulli: Re: kadaif apo bakllava??   kadaif apo bakllava?? Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 9:51 pm

bakllavaja mpelqe me shum se kadaifi..

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kadaif apo bakllava?? Empty
MesazhTitulli: Re: kadaif apo bakllava??   kadaif apo bakllava?? Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 10:04 pm

Tema mbyllet

arsyeja: teme jo tamam

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
kadaif apo bakllava?? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

kadaif apo bakllava?? Empty
MesazhTitulli: Re: kadaif apo bakllava??   kadaif apo bakllava?? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kadaif apo bakllava??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: