Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
100 Sexiest Women 2008 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
100 Sexiest Women 2008 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
100 Sexiest Women 2008 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
100 Sexiest Women 2008 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
100 Sexiest Women 2008 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
100 Sexiest Women 2008 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
100 Sexiest Women 2008 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
100 Sexiest Women 2008 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
100 Sexiest Women 2008 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
100 Sexiest Women 2008 I_vote_lcap17%100 Sexiest Women 2008 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
100 Sexiest Women 2008 I_vote_lcap29%100 Sexiest Women 2008 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
100 Sexiest Women 2008 I_vote_lcap31%100 Sexiest Women 2008 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
100 Sexiest Women 2008 I_vote_lcap23%100 Sexiest Women 2008 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
100 Sexiest Women 2008 I_vote_lcap100 Sexiest Women 2008 I_voting_bar100 Sexiest Women 2008 I_vote_rcap 
hot_spicy
100 Sexiest Women 2008 I_vote_lcap100 Sexiest Women 2008 I_voting_bar100 Sexiest Women 2008 I_vote_rcap 
Darkangel
100 Sexiest Women 2008 I_vote_lcap100 Sexiest Women 2008 I_voting_bar100 Sexiest Women 2008 I_vote_rcap 
angel boy
100 Sexiest Women 2008 I_vote_lcap100 Sexiest Women 2008 I_voting_bar100 Sexiest Women 2008 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
100 Sexiest Women 2008 I_vote_lcap100 Sexiest Women 2008 I_voting_bar100 Sexiest Women 2008 I_vote_rcap 
Child In Time
100 Sexiest Women 2008 I_vote_lcap100 Sexiest Women 2008 I_voting_bar100 Sexiest Women 2008 I_vote_rcap 
Blue Paradise
100 Sexiest Women 2008 I_vote_lcap100 Sexiest Women 2008 I_voting_bar100 Sexiest Women 2008 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
100 Sexiest Women 2008 I_vote_lcap100 Sexiest Women 2008 I_voting_bar100 Sexiest Women 2008 I_vote_rcap 
rapper_girl
100 Sexiest Women 2008 I_vote_lcap100 Sexiest Women 2008 I_voting_bar100 Sexiest Women 2008 I_vote_rcap 
Mars
100 Sexiest Women 2008 I_vote_lcap100 Sexiest Women 2008 I_voting_bar100 Sexiest Women 2008 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez fate shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 100 Sexiest Women 2008

Shko poshtė 
+4
angel boy
rapper_girl
Lacuna_Coil
Darkangel
8 posters
AutoriMesazh
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

100 Sexiest Women 2008 Empty
MesazhTitulli: 100 Sexiest Women 2008   100 Sexiest Women 2008 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 4:29 pm

1-MEGAN FOX(Zemra ime e 2-te qendron ne krye)

2. Jessica Alba

3. Keeley Hazell

4. Elisha Kuthbert

5. Scarlett Johansson

6. Hayden Panettiere

7. cheryl cole

8. Hilary duff

9. Algeline Jolie

10. Keira Knightley

11. Rihanna

12. Kate Beckinsale

13. Jessica Biel

14. Eva Longoria

15. Alessandra Ambrosio

16. Rachel Bilson

17. Beyonce Knowles

18. Gemma Atkinson

19. Jennifer Love Hewitt

20. Christina Aguilera

21. Adriana Lima

22. Gisele Bundchen

23. Ana Ivanovic

24. Sophia Bush

25. Salma Hayek

26. Jessica Simpson

27. Jennifer Aniston

28. Charlize Theron

29. Rachel Stevens

30. Maria Sharapova

31. Britney Spears

32. Sarah Michelle Gellar

33. Emma Watson

34. Kelly Brook

35. Eva Mendes

36. Sarah Harding

37. Avril Lavgine

38. Olga Kuylenko

39. Natalie Portman

40. Heidi Klum

42. Bar Refaeli

43. Nadine Coyle

44. Alesha Dixon

45. Katherine Heigl

46. Halle Barry

47. Monica Bellucci

48. Kristen Kreuk

49. Nicole Scherzinger

50. Rachel McAdams

51. Emma Griffiths

52. Carmen Electra

53. Shakira

54. Evangeline Lilly

55. Abbey Clancy

56. Mischa Barton

57. Jennifer Garner

58. Marisa Miller

59. Charlotte McKenna

60. Cameron Diaz

61. Vanessa Hudgens

62. Holly Valance

63. Alexa Chung

64. Ali Larter

65. Emily Scott

66. Kimberley Walsh

67. Milla Jovovich

68. Nadine Velazquez

69. Mandy Moore

70. Sienna Miller

71. Fearne Cotton

72. Eva Green

73. Tricia Helfer

74. Stacy Keibler

75. Petra Nemcova

76. Chelsea Davy

77. Denise Richards

78. Gwen Stefani

79. Mary Elizabeth Winstead

80. Agyness Dean

81. Anna Kournikova

82. Michelle Ryan

83. Katherine Jenkins

84. Katie Holmes

85. Gloria de Piero

86. Ellen Page

87. Hannah Spearritt

88. Odette Yustman

89. Kristen Bell

90. Amber Heard

91. Kirstie Allsopp

92. April Scott

93. Kylie Minogue

94. Billie Piper

95. Dannii Minogue

96. Nicola Roberts

97. Roxanne McKee

98. Victoria Beckham

99. Marion Cotillard

100. Holly Willoughby


PER ME TEPER WWW.FHM.COM


Edituar pėr herė tė fundit nga Darkangel nė Wed Jan 07, 2009 5:39 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

100 Sexiest Women 2008 Empty
MesazhTitulli: Re: 100 Sexiest Women 2008   100 Sexiest Women 2008 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 4:36 pm

ANGELINA JOLIE DHE PIK,E PERHERSHME,GJITHMONNNNNN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

100 Sexiest Women 2008 Empty
MesazhTitulli: Re: 100 Sexiest Women 2008   100 Sexiest Women 2008 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 5:12 pm

NICOLE SCHERZINGER, HILARY DUFF, CHRISTINA AGUILERA DHE BEYONCE KNOWLES
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

100 Sexiest Women 2008 Empty
MesazhTitulli: Re: 100 Sexiest Women 2008   100 Sexiest Women 2008 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 5:13 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
ANGELINA JOLIE DHE PIK,E PERHERSHME,GJITHMONNNNNN

shife pak kush eshte number 11111111111111111111111
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

100 Sexiest Women 2008 Empty
MesazhTitulli: Re: 100 Sexiest Women 2008   100 Sexiest Women 2008 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 5:34 pm

Darkangel shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
ANGELINA JOLIE DHE PIK,E PERHERSHME,GJITHMONNNNNN

shife pak kush eshte number 11111111111111111111111

sme intereson faaaaaaaaaaare.po normal,i kaloi pak mosha angelines,lindi dhe fmi dhe kaloi ne vendin e 9. ppfffff sme intereson,per mua ajo ka qen,esht dhe do mbetet ikona e bukurise dhe pik.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

100 Sexiest Women 2008 Empty
MesazhTitulli: Re: 100 Sexiest Women 2008   100 Sexiest Women 2008 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 5:35 pm

aghahgaghghaghaghaghahgaghghaghaghaghaghaghaghgahghaghaghaghaghghaghaghahg unn te them si je jo qysh ishe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

100 Sexiest Women 2008 Empty
MesazhTitulli: Re: 100 Sexiest Women 2008   100 Sexiest Women 2008 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 5:38 pm

2. Jessica Alba


fiksimi im
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

100 Sexiest Women 2008 Empty
MesazhTitulli: Re: 100 Sexiest Women 2008   100 Sexiest Women 2008 Icon_minitime1Sun Mar 08, 2009 1:54 am

Sandra Bulock ma heq trunin fare dhe Angelina :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

100 Sexiest Women 2008 Empty
MesazhTitulli: Re: 100 Sexiest Women 2008   100 Sexiest Women 2008 Icon_minitime1Sun Mar 08, 2009 11:34 am

Jessica Alba
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

100 Sexiest Women 2008 Empty
MesazhTitulli: Re: 100 Sexiest Women 2008   100 Sexiest Women 2008 Icon_minitime1Wed Jul 15, 2009 9:38 pm

si paskan harru barbara mori??? Razz apo sma ka kap syri mua? lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

100 Sexiest Women 2008 Empty
MesazhTitulli: Re: 100 Sexiest Women 2008   100 Sexiest Women 2008 Icon_minitime1Wed Jul 15, 2009 9:39 pm

ra ne dashni melu me ate me duket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
100 Sexiest Women 2008
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» horoskopi 2008
» Pro evolution soccer 2008
» cila kenge ju pelqeu me shume te kenga magjike 2008?
» kujtimet e veres 2008

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: