Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
coca cola vs pepsi - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
coca cola vs pepsi - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
coca cola vs pepsi - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
coca cola vs pepsi - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
coca cola vs pepsi - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
coca cola vs pepsi - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
coca cola vs pepsi - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
coca cola vs pepsi - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
coca cola vs pepsi - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
coca cola vs pepsi - Faqe 2 I_vote_lcap17%coca cola vs pepsi - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
coca cola vs pepsi - Faqe 2 I_vote_lcap29%coca cola vs pepsi - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
coca cola vs pepsi - Faqe 2 I_vote_lcap31%coca cola vs pepsi - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
coca cola vs pepsi - Faqe 2 I_vote_lcap23%coca cola vs pepsi - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
coca cola vs pepsi - Faqe 2 I_vote_lcapcoca cola vs pepsi - Faqe 2 I_voting_barcoca cola vs pepsi - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
coca cola vs pepsi - Faqe 2 I_vote_lcapcoca cola vs pepsi - Faqe 2 I_voting_barcoca cola vs pepsi - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
coca cola vs pepsi - Faqe 2 I_vote_lcapcoca cola vs pepsi - Faqe 2 I_voting_barcoca cola vs pepsi - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
coca cola vs pepsi - Faqe 2 I_vote_lcapcoca cola vs pepsi - Faqe 2 I_voting_barcoca cola vs pepsi - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
coca cola vs pepsi - Faqe 2 I_vote_lcapcoca cola vs pepsi - Faqe 2 I_voting_barcoca cola vs pepsi - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
coca cola vs pepsi - Faqe 2 I_vote_lcapcoca cola vs pepsi - Faqe 2 I_voting_barcoca cola vs pepsi - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
coca cola vs pepsi - Faqe 2 I_vote_lcapcoca cola vs pepsi - Faqe 2 I_voting_barcoca cola vs pepsi - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
coca cola vs pepsi - Faqe 2 I_vote_lcapcoca cola vs pepsi - Faqe 2 I_voting_barcoca cola vs pepsi - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
coca cola vs pepsi - Faqe 2 I_vote_lcapcoca cola vs pepsi - Faqe 2 I_voting_barcoca cola vs pepsi - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
coca cola vs pepsi - Faqe 2 I_vote_lcapcoca cola vs pepsi - Faqe 2 I_voting_barcoca cola vs pepsi - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri fate Njerez
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 coca cola vs pepsi

Shko poshtė 
+16
Zhana
jona
H_boy354
ani
maria gracia
roxy
RioT
3bla
angel boy
fefe_
Mars
rapper_girl
hot_spicy
NIKI
Lacuna_Coil
Child In Time
20 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2

cola vs pepsi
1.coca cola
coca cola vs pepsi - Faqe 2 I_vote_lcap82%coca cola vs pepsi - Faqe 2 I_vote_rcap
 82% [ 9 ]
2.pepsi
coca cola vs pepsi - Faqe 2 I_vote_lcap18%coca cola vs pepsi - Faqe 2 I_vote_rcap
 18% [ 2 ]
Totali i votave : 11
 

AutoriMesazh
Zhana
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Zhana


Female
Numri i postimeve : 160
Mosha : 30
Vendndodhja : Prishtina
Hobi : NOTI
Koha e lire : Ne internet
Piket : 209
Data e regjistrimit : 10/11/2008

coca cola vs pepsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: coca cola vs pepsi   coca cola vs pepsi - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 02, 2009 5:54 pm

Cola Cola me shum preferoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

coca cola vs pepsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: coca cola vs pepsi   coca cola vs pepsi - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 02, 2009 6:03 pm

shkon ne lokal ne durres,porosit cola,te sjell pepsi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Zhana
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Zhana


Female
Numri i postimeve : 160
Mosha : 30
Vendndodhja : Prishtina
Hobi : NOTI
Koha e lire : Ne internet
Piket : 209
Data e regjistrimit : 10/11/2008

coca cola vs pepsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: coca cola vs pepsi   coca cola vs pepsi - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 02, 2009 6:06 pm

haahauu do ja ktheja ... po bej shaka se dhe pepsi eshte i mir :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

coca cola vs pepsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: coca cola vs pepsi   coca cola vs pepsi - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 02, 2009 6:07 pm

boh....me shume cola cola pi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

coca cola vs pepsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: coca cola vs pepsi   coca cola vs pepsi - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 02, 2009 6:08 pm

A.M.F
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

coca cola vs pepsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: coca cola vs pepsi   coca cola vs pepsi - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 02, 2009 6:08 pm

Zhana shkruajti:
haahauu do ja ktheja ... po bej shaka se dhe pepsi eshte i mir :p
ska tia kthesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

coca cola vs pepsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: coca cola vs pepsi   coca cola vs pepsi - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 02, 2009 6:09 pm

RioT shkruajti:
Zhana shkruajti:
haahauu do ja ktheja ... po bej shaka se dhe pepsi eshte i mir :p
ska tia ktheshja fute kot Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Zhana
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Zhana


Female
Numri i postimeve : 160
Mosha : 30
Vendndodhja : Prishtina
Hobi : NOTI
Koha e lire : Ne internet
Piket : 209
Data e regjistrimit : 10/11/2008

coca cola vs pepsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: coca cola vs pepsi   coca cola vs pepsi - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 02, 2009 6:10 pm

Eshte e drejt e yte te zgjedhesh qfar te pish apo jo ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

coca cola vs pepsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: coca cola vs pepsi   coca cola vs pepsi - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 02, 2009 6:15 pm

Big_Boss shkruajti:
RioT shkruajti:
Zhana shkruajti:
haahauu do ja ktheja ... po bej shaka se dhe pepsi eshte i mir :p
ska tia ktheshja fute kot Razz

jo,ose te thot isoj mi esht lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

coca cola vs pepsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: coca cola vs pepsi   coca cola vs pepsi - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 02, 2009 6:16 pm

RioT shkruajti:
Big_Boss shkruajti:
RioT shkruajti:
Zhana shkruajti:
haahauu do ja ktheja ... po bej shaka se dhe pepsi eshte i mir :p
ska tia ktheshja fute kot Razz

jo,ose te thot isoj mi esht lol!epo ca te bojn te shkretet e kan nga vapa se shef ti gjith kj0 vap po na dalin robt me rroba banjo neper rrug lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

coca cola vs pepsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: coca cola vs pepsi   coca cola vs pepsi - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 02, 2009 6:17 pm

RioT shkruajti:
Big_Boss shkruajti:
RioT shkruajti:
Zhana shkruajti:
haahauu do ja ktheja ... po bej shaka se dhe pepsi eshte i mir :p
ska tia ktheshja fute kot Razz

jo,ose te thot isoj mi esht lol!

ndryshon kanacja Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Zhana
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Zhana


Female
Numri i postimeve : 160
Mosha : 30
Vendndodhja : Prishtina
Hobi : NOTI
Koha e lire : Ne internet
Piket : 209
Data e regjistrimit : 10/11/2008

coca cola vs pepsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: coca cola vs pepsi   coca cola vs pepsi - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 02, 2009 6:26 pm

ashtu ndryshon kanacja do ta jap per koke ne qoft se nuk e ndrron ...!!! shaka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

coca cola vs pepsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: coca cola vs pepsi   coca cola vs pepsi - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 05, 2009 12:11 pm

...bravo pjeshke Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

coca cola vs pepsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: coca cola vs pepsi   coca cola vs pepsi - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 05, 2009 12:12 pm

pepsi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

coca cola vs pepsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: coca cola vs pepsi   coca cola vs pepsi - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 21, 2009 3:50 pm

me gjith ate reklame qe i ben xheni n`avatar normal qe per colan Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

coca cola vs pepsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: coca cola vs pepsi   coca cola vs pepsi - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 21, 2009 7:13 pm

makjato
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

coca cola vs pepsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: coca cola vs pepsi   coca cola vs pepsi - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 21, 2009 10:05 pm

Child In Time shkruajti:
me gjith ate reklame qe i ben xheni n`avatar normal qe per colan Laughing


Razz Razz Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
coca cola vs pepsi - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

coca cola vs pepsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: coca cola vs pepsi   coca cola vs pepsi - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 21, 2009 10:11 pm

kola...(ose me mire fanta E) :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

coca cola vs pepsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: coca cola vs pepsi   coca cola vs pepsi - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
coca cola vs pepsi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: