Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave I_vote_lcap17%pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave I_vote_lcap29%pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave I_vote_lcap31%pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave I_vote_lcap23%pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave I_vote_lcappse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave I_voting_barpse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave I_vote_rcap 
hot_spicy
pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave I_vote_lcappse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave I_voting_barpse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave I_vote_rcap 
Darkangel
pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave I_vote_lcappse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave I_voting_barpse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave I_vote_rcap 
angel boy
pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave I_vote_lcappse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave I_voting_barpse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave I_vote_lcappse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave I_voting_barpse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave I_vote_rcap 
Child In Time
pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave I_vote_lcappse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave I_voting_barpse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave I_vote_rcap 
Blue Paradise
pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave I_vote_lcappse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave I_voting_barpse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave I_vote_rcap 
Child Of Darkness
pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave I_vote_lcappse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave I_voting_barpse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave I_vote_rcap 
rapper_girl
pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave I_vote_lcappse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave I_voting_barpse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave I_vote_rcap 
Mars
pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave I_vote_lcappse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave I_voting_barpse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez shoqeria dashuri
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave

Shko poshtė 
+3
elbasanlli-puro
hot_spicy
vdekja_eshte_mundesia
7 posters
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Empty
MesazhTitulli: pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave   pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 9:00 pm

sepse snuk mund te ket shoqeri ndermjet nje vajze dhe nje mashkulli sepse organet e tyre gjenitale futen me mes(jo ne ate kuptim qe e merrni ju) ky eshte mendimi im
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Empty
MesazhTitulli: Re: pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave   pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 9:04 pm

un e besoj se e kam konkrete.kam shoke shum te mir qe nuk i shof dhe nuk me shofin me ate sy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
elbasanlli-puro


Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 31
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Empty
MesazhTitulli: Re: pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave   pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 9:05 pm

une besoj..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Empty
MesazhTitulli: Re: pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave   pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 9:07 pm

mendon kshu deri ne ate moment qe ato do te ndryshojn ate mendim qe kan per ty.cfar do mendoje po te ndodhete qe nje shok te thoshte qe ndjej dicka per ty? mesa di un te ka ndodh nje her Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Empty
MesazhTitulli: Re: pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave   pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 9:08 pm

ishte per hotin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Empty
MesazhTitulli: Re: pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave   pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 9:10 pm

mka ndodh nji her po jo gjthm.me ate i kam dhen fund dhe shoqeris dhe sjam penduar fare.po kam goxha te tjere qe i kam vellezer Surprised
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Empty
MesazhTitulli: Re: pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave   pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 9:12 pm

pse ti do ndryshosh mendim kur ta bejn te gjith ? ta kesh nga un qe nuk mund te ekz shoqeria e vertet midis nje femre dhe nje mashkulli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Empty
MesazhTitulli: Re: pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave   pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 9:13 pm

per mua ekziston erion dhe mjaft ma....ma keq se me temen vdekja esht mundesia.... Ndeshkim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Empty
MesazhTitulli: Re: pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave   pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 9:14 pm

ok ok nuk them qe kam gjithmon te drejt.nuk dua ti di ato qe sdua ti di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Empty
MesazhTitulli: Re: pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave   pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 10:44 pm

un kam 3 shoqje vit 4 dhe 1 universitet qe ma shoqeri te paster ska
dmth qe i kam then gati cdo gje , me shum sesa atyre qe rri nga 2-3 ore cdo dit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
toni'world


Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 30
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Empty
MesazhTitulli: Re: pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave   pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 10:46 pm

ka miqesi un per vete me endin e kam si moter Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85


Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Empty
MesazhTitulli: Re: pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave   pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 11:09 pm

un kam miqsi me shum goca...sidomos endin dhe evin i kam si motra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor




pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Empty
MesazhTitulli: Re: pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave   pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 11:41 pm

s'eshte e vertete kam shume shoqe dhe me te gjitha kam marredhenie sh te mira eshte gje tjeter kur nis miqesi me nje vajze per tu lidh dhe gje tjeter kur nis miqesi per ta pas shoqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Empty
MesazhTitulli: Re: pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave   pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 3:55 pm

une besoj se kam shoqe shume te mira qe i kam thene shume gjera, dhe gjithmone kane qendruar me mua. Edhe kur kam qene keq fare emocionalisht nuk kane qene shoket qe me kane ngrit prap humorin, por gjithmone shoqet.
Mbaj mend nje dite qe isha vertete keq, qe ne shkolle kane filluar te rrine me mua, dhe tere pasdites telefoni nuk ka poshuar nga mesazhet, dhe qe te gjitha ishin shoqet e mia. Per dy dite e harova cfare ndodhi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Vizitor
Vizitor




pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Empty
MesazhTitulli: Re: pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave   pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 4:30 pm

S'esht e vertet...te pakten kshu mendoj un
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Empty
MesazhTitulli: Re: pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave   pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 5:41 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
une besoj se kam shoqe shume te mira qe i kam thene shume gjera, dhe gjithmone kane qendruar me mua. Edhe kur kam qene keq fare emocionalisht nuk kane qene shoket qe me kane ngrit prap humorin, por gjithmone shoqet.
Mbaj mend nje dite qe isha vertete keq, qe ne shkolle kane filluar te rrine me mua, dhe tere pasdites telefoni nuk ka poshuar nga mesazhet, dhe qe te gjitha ishin shoqet e mia. Per dy dite e harova cfare ndodhi.


sa shum te ofron shoqeria me cuna , qe gocat se bejn kurr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Empty
MesazhTitulli: Re: pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave   pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 5:44 pm

nuk mohova shoqerine e cunave ad, po kur kam pas nevoje gocat kam pas pran, kur kam dah te bej gallate, gjithmone kam pas cunat pran.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Empty
MesazhTitulli: Re: pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave   pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 5:46 pm

po sduhet ti ndash gjerat
kto do i bej me gocat , kto me cunat
me ke te jesh , me ato bej gjerat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Empty
MesazhTitulli: Re: pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave   pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 5:47 pm

o ad nuk po di si ta them ate qe dua te them, nuk po i ndaj, por po i pergjithesoj. nejse se nuk po gjej fjalet e duhura, ta koncentroj nje here mendimin dhe te jap nje pergjigje nga darka po hyra. Mos repliko pas meje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Sponsored content





pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Empty
MesazhTitulli: Re: pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave   pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pse nuk besojn ne shoqri te paster miqsore mashkujt kundrrejt femrave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» 5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!!
» Pse shumica e femrave preferojne ta mbajne sekret moshen e tyre?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: